Д-р Иван Димитров

  • 2 147
  • 20
  •   1
Отговори
Може ли някой да ми даде мнение за този лекар?

# 1
ако е този, който преди работеше в 14 п-ка - аз сега съм при него. много е мил, не мога да преценя колко е добър, но на мен ми действа успокоително и ме кефи. аз и проблеми не съм имала. сега ме прати на УНГ, пука му, не е комерсиален. и кабинета е много приятен, никога не чакам като в поликлиниката.

# 2
Да Manuela става въпрос за същият лекар.
Искам да посетя лекар които не е ангажиран с моята история и лечение преди това. Разговарях с GP-то и тя ми го препоръча искам да отида на преглед съответно и с молба за цветна снимка.
Моляте би ли ми казала къде е неговият кабинет в момента защото на мен ми казаха че е в 14 п-ка?

# 3
тел 952 38 83 - кабинет
0888 26 94 72
улица 'г.софийски', не помня номера, но като си запишеш час, сестрата ще ти обясни.

а твоето джи-пи да не е мирчанова от 13п-ка?

# 4
Не не е тя, а Янакиева от 24 п-ка?
Благодаря!

# 5
  • Мнения: 7 062
Здрасти,
аз ходя на женска консултация при същия доктор. Той вече работи само в частния си кабинет, но работи и със здравната каса. Мисля, че е малко прехвален този доктор....наистина е мил, но основно това е. Определено, ако не си с направление прегледът ще е по-подробен, според мен.
Каза ми, че имам право само на 2 прегледа с ултразвук и то когато стигнахме до третия преглед...при положение , че имах проблеми...Знам, че по принцип касата поема 3 прегледа, но може и повече, ако има бременната жена проблеми- а аз имам, могат да се поемат повече прегледи, но както и да е. Плащам си другите прегледи, но минават някак си "на бързо". ходя и при друг д-р, така че имам база за сравнение. Никого не ангажирам с моето мнение, само споделям впечатления.
Ако решиш да си запазваш час при него и си с направление,, имай предвид че ще те запишат най-рано след 15-20 дни
Поздрави!
Роси

# 6
  • Мнения: 3 146
Моето мнение е изцяло положително.Доста години ходя при него и бременността ми следеше.Не съм имала проблеми с него, спокоен и начетен е.И не е меркантилен, което знаете е рядкост.
Има и други теми за него - потърси ги , за да добиеш представа.

Последна редакция: чт, 03 ное 2005, 19:05 от mama kenga

# 7
Много благодаря момичета1

# 8
  • Мнения: 138
Росита, би ли ми казала колко плащаш за преглед с ехограф, защото и аз ходя при същия доктор на ЖК и три прегледа с ехо вече минаха. Предполагам, че следващия път ще трябва да си платя. Иначе, онтосно мнението ми за д-р Димитров, напълно споделям това на Росита. Всеки път като отида на преглед, той не забравя да намекне , че здравната каса плаща много малко за бременна жена, че тези пари не покривали и наполовина разходите му, т.н. Неприятно е, защото той си е избрал в крайна сметка да работи със ЗК и никой не го кара насила да приема пациентки по линия на ЗК.

# 9
  • Мнения: 3 146
Апаратът му си е лично негов и то още като работеше в поликлиниката.И тези разходи Касата  не му ги плаща.Така че си прав.Иначе за него е най-лесно да направи трите задължителни прегледа и да ти каже - аз съм дотук.

# 10
  • Мнения: 7 062
Ами, МАМА Кенга, той не прави други прегледи, освен платените от здравната каса. Това , че в месеца веднъж ми мери кръвното сестрата и ме пита колко кг съм, ти на това преглед ли му казваш?

# 11
  • Мнения: 7 062
Silvanka, аз му плащам по 10 лв. за ехографа...иначе имах само 2 безплатни прегледа - във втория и третия месец, като отидох четвъртия месец- т.е. третия ми преглед......ми каза, че здравната каса поема само 2 прегледа и ако искам сега трети - трябвало да ме "сурвака". А при проблемна бременност, каквато е моята- няма ограничения за прегледите на видеозон- по една случайност имам приятел в здравната каса- та той ме информира......
Не разбирам доктори, кои хем плюят здравната каса, хем работят с нея....Хем им се иска, хем не им стиска...

# 12
  • Мнения: 138
mama Kenga, ти с направление ли ходиш при д-р Димитров или с платен прием?

# 13
абе не е толкова черен човекът. на мен още първият път ми обясни какви са ми правата. казва го рязко, но не грубо.  минаха ми безплатните прегледи. веднъж три дни не усещах мърдане, отидох, видя ме на ехографа, питах колко дължа, той ми каза 'като те гледам как си се притеснила..тръгвай, тръгвай, нищо не ми дължиш'. на следващия месечен преглед поисках ехограф. той каза, че не е необходимо друго освен тонове и не вижда защо да ми взима пари. та настъпи един спор, в който аз искам да ме прегледа и да му платя, а той твърдеше, че смята за излишен ехото в този месец и не иска да давам излишни пари.

освен това всеки път ме пита как съм, имам ли оплаквания, притеснява ли ме нещо. а като му задавам въпроси, винаги обяснява. ако не питаш, мълчи. на мен ми действа доста успокоително. сестрата, сестра ли е, акушерка ли, не ми харесва. флегматична е. но той е пич.

# 14
  • Мнения: 7 062
Manuela, не искам да го изкарам черен човека, само споделих МОИ впечатления Simple Smile
А итаче за акушерката съм напълно съгласна..., направо си е потресаваща Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт