Връзка с мъж водолей?

  • 176 726
  • 842
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 52
Бягай, като дявол от тамян, бягай! Не случайно само за водолей-мъж виждам такава тема! Особняци са и само за себе си мислят, за тяхната свобода, за техния живот и комфорт. Когато са влюбени са много обсебващи и ще направят всичко за теб, но това е при всички мъже докато са влюбени. Когато завладее територията, водолеят губи интерес!

# 211
  • Мнения: 1 401
Да те омае, да ти говори сладки думи, да дава значение на най-малкото нещо като най-велико - друг такъв няма да намериш.  Ще измисля разни малки подаръци, които все едно ти подарява диамант. Както казват от 10 реки вода ще ти носи. Но за мен са много непостояни, не можеш да разчиташ на тях, обичат да флиртуват, не можеш да го контролираш, за мен са мъже, които можеш просто да им се радваш, но не и да ги имаш. Ако искаш да му бъдеш интересна, изплъзвай му се постоянно, трябва да си непредсказуема. Да те има и да те няма. Никога да не знае всичко за теб. Никога не го пристискай или искай нещо от него. Почти мога да кажа, че това е мъж украшение. Както прочетох и в по-горните постове - не помага особено вкъщи. Успех.

# 212
  • Мнения: 2 214
Аз съм Водолей Peace за мен мъжът Водолей е като прочетена книга, просто защото сме еднакви. Имам приятел от тази зодия, без чувства, имали сме преди интимна връзка, но смея да кажа, че те не са най- романтичните мъже. Съдейки от себе си, мога да кажа, че този мъж е идеалист, все търси идеалната жена, с8пособни са да се отдадат на една жена и не е вярно, че са непостоянни.Просто на нас сивото бързо ни омръзва, имаме нужда от партньор, който е класи над нас.Той не е мъжът, който ще чисти с прахосмукачката и ще бели картофи, но може да ви говори за  луната например, все едно е бил там. Отнесени сме доста Peace

# 213
  • Мнения: 239
Благодаря на Камъчка за изказаното мнение. Ако имате давайте още да ги разнищваме тия водолеи, че ми се мотае един такъв от година и нещо и нищо не разбирам напоследък - странен екземпляр... В края на краищата толкова обратни неща съм видяла от него, че каквото и обобщение да направя няма да е точно.
Забелязвам обаче, че определено обича хвалебствията по свои адрес, да са съгласни с него, да го аплодират и признават колко е неповторимо умен, въпреки че понякога скромничи привидно. Това може да не е валидно за всички от зодията - все пак има още 10 елемента от хороскопа. Но този който аз познавам има 3 важни планети във Водолей, та.. може да се нарече доста типичен.

За протокола: аз съм Близнаци и хем ми е много симпатичен и го разбирам, хем много ме дразни на моменти като проявява свръх тайнственост и се мисли за нещо повече от другите и разни други изцепки.. причина за които предполагам е че "сивото много бързо му било омръзвало" както казва Камъчка. Simple Smile

Абе Камъчке, отде ще ги намирате все тия партньори с класи над вас.. то всички световни величия няма да стигнат за всички Водолеи..

Последна редакция: пт, 06 юни 2014, 14:50 от White Magic

# 214
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Десет години бях женена за един такъв, изводите са следните:
 1. Ако всичко е по неговите правила, няма проблем.
 2. Той е по-по-най
 3. Доста е двуличен, говореше зад гърба на всички
 4. Много харизматичен и усмихнат.
 5. Ужасно стиснат към семейството си /жена,деца и за вещи за дома/
 6. Ако каже, че това не става и не ние нужно, край.
 7. Трябва всичко да се прави както той каже. Пример - преместихме се в нов апартамент. Аз имах визия за кухнята, която не съвпадаше с неговата. Каза, че или правим каквото той иска или оставаме без кухня. Естествено, аз по майчинство и с минимални доходи не мога да платя сама за да поръчаме каквото искам. Така 7 месеца стояхме без йухня, купи само една печка и хладилник. Очакваше се да му готвя, защото цял ден ядял суха храна на работа,а чиниите миех в банята. Няма такъв кошмар. Макрая се съгласих да правим каквото иска, а той го изтълкува, че съм осъзнала, че той е прав.  ooooh! Sick
  8. Излизането с други жени не е проблем, те са му само приятелки. А такива имаше във всеки град.
  9. Постоянно ми обясняваше, че съм напълняла,одъртяла, отпуснала съм се - но това не било обида, а истина. Просто е искрен според него.
 10. Ако нещо не е както той иска ставаше агресивен. Не веднъж си е позволявал да бие детето, защото не го слушало.

 Има и още много, но слава богу отдавна се отървах от това и вече избледнява в съзнанието ми.  Peace
 

# 215
  • Мнения: 3 031
ММ е водолей, познавам и още двама. Да обобщя най-важното от моите наблюдения:
- да не му се отнема свободата, но пък и той дава такава
- егоист е, най-хубавото е за него
- много сексуални
- изневеряват и го смятат за ок

# 216
  • Sofia
  • Мнения: 2 365
Четейки последните коментари, ще взема да поразпитам по-възрастните ми роднините дали нещо не са ми объркали акта за раждане Simple Smile

# 217
  • Мнения: 52
Торнадо, браво!!! Много добре си описала мъжа Водолей!!!

# 218
  • Мнения: 843
Като прочетох написаното от Торнадо си помислих, че явно ММ не е водолей. Няма нищо общо.

# 219
  • Мнения: 3
Десет години бях женена за един такъв, изводите са следните:
 ....
 
E, дотук разбрахме. Дай сега по-натам да го видим: как се уреди той в последствие, имайки се за много скъпоценен свръхчовек, не дължащ грижи дори към собствените си деца?   newsm78... съдейки от подписа ти.

# 220
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Човека има прекрасна приятелка от 2 години, която е заета да му гледа децата, когато са при тях докато той си обикаля света. Децата ми я  харесват горе-долу и предпочитат да са с нея насаме защото тя се държала коренно различно в отсъствието му. Толкова! Как се държи с нея не зная и не ме интересува, важното е, че дребните са доволни към момента.  Peace Но ако толкова те интересува и специално се регистрира за да ме попиташ това мога и по-подробно да разпитам децата и да обясня как се чувтсват в твоето присъствие.

Последна редакция: чт, 12 юни 2014, 23:19 от Торнадо

# 221
  • Мнения: 564
Много негативно тръгна темата за мъжете водолеи  Rolling Eyes Странно, но в началото почти единодушно коментарите бяха доста по-благосклонни / разбира се изтъквайки и недостатъци/, а сега точно обратното Crazy

Може би зависи от асцендента на даденият обект  Thinking  Peace

# 222
  • Мнения: 111
И двамата сме зодия Водолей. От 9 години сме заедно. Благодарна съм на съдбата, че ме срещна с него!
Изключително добър приятел, обича децата до  полуда, помага вкъщи, иска да имаме най-доброто, със страхотно чувство за хумор. Ако, го няма не знам как ще живея  Heart Eyes

# 223
  • Мнения: 1
Интересно е да се спомене, че по принцип зодията Водолей (мъже или жени няма значение) са крайно различни и ни един с един няма еднакъв. Дори разликата м/у тях да е няколко секудни при раждането - това са две крайно различни личности, които я се понасят, я са готови да се убият един друг.

Забелязала съм, че януарският водолей е по-студен и някак си по-лошият вариант. Докато февруарските водолеи са по-меки по нрав. Поправете ме, ако греша.

 Истината е, че мъжа водолей обича приключенията, макар самият той да се има за скучна и монотонна  натура. Сам по себе си, наистина не е романтичен, но ако една жена знае как да го накара да е романтичен, то той ще бъде, просто защото той изпитва душевен оргазъм да вижда щастието и. Или с други думи, позволете му да ви глези, като чат пат не много натрапчиво му се карайте, че много ви глези. Той обича да вижда, че е полезен за някого. Всъщност и аз самата съм такава(понеже и аз съм водолей). Просто влезне ли му една жена под кожата тя ще се радва на всичко и по много. Също така жената до него постоянно трябва да експериментира, постоянно трябва да измисля нови методи за забавление, дори в най-обикновените и сиви дни. Важно е и той да участва интелектуално в целият процес. Със сигурност той ще се забавлява искрено и по този начин няма да го омързалявите, защото водолея може да е върлия работар, но и най-големият мързел на света. А за да го накарате постоянно да има интерес, трябва да накарате мозъка му да работи, пък така си и гарантирате, че няма да му писнете, а ако се изморите да поемате инициативата в свои ръце, просто му кажете какво искате той да направи за вас, но му го кажете украсено с думички, които да го накарат докато слуша да трепери от кеф. Баш като малко дете.

Хубаво е да го накарате да мечтае, да витае(понякога), ей така чат-пат да му пускате мухата, а повярвайте ми той лесно ще прилапа. Усмихвайте му се тайнствено. Но и да го сваляте тактично, ненатрапчиво и културно на земята когато си вирне малко повече нослето, просто да го накарате да помисли и за от другата страна на медала. А това е просто. Не натрапвайте мнение, а просто кажете "А добре, ами ако ситуацията се развие еди как си? Тогава какво?".   

Разбира се, не винаги е розово около него и не винаги е в настроение. За това му дайте време малко от малко да си събере мислите без да го занимавате и след това лека по-лека той сам ще си излее всичко. Ако мъжа водолей не споделя с вас, то значи, че той не само изпитва затруднения, ами не е сигурен, че като сподели с вас ще срещне разбиране. Обикновено водолея си казва всичко - право куме в очи, но понякога сам за себе си той трябва да усмисли дадената ситуация, или да е сигурен, че може да ви има доверие. Ако имате търпение, то след време резултата ще е на лице, до такава степен, че вие първа ще знаете какво се случва около него. Също така обръщайте проблемите на базици. Така по-лесно скандала ще премине в проблем, който ще намери решение.

Не му позволявайте да изпада в драми. Проблема е проблем, но без драми, моля. Много от мъжете водолеи лесно се шашкат. Също така не се връзвайте и на суровите му изцепки. Понякога и той самият не знае за какво говори, може би най-вероятно мозъка му е блокирал или се чувства раздразнен. Оставете го за някакво време да се събере мисловно и всичко ще е наред. Има лошият навик да мрънка, но ако  обръщате всичко на базик - няма да има проблеми, бързо ще се разсея и ще му размине. Също така, той ще се научи, че в такива моменти, когато вие сте раздразнена, то и той ще се базика, но тук е уловката - той понякога се базика много грубо. За това е хубаво още от самото начало да сте наясно, че както вие можете, така и той може и да си сложите едно ненаписано правило "няма да се сърдим на такива базици".

Мисля, че мъжа водолей е злопаметен до някаква степен. Доколкото знам, тези зодиакални човечета са ревниви.. и малко от тях успяват да осъзнаят, че ревността е нещо много лошо. Осъзнаят ли го, те самите ще си слагат контра, освен, ако не им натрапвате някакви ситуации, които да ги изкарат извън кожата си.

Никога не притискайте мъжа водолей, каквото и да е станало не му викайте(освен ако не е наложително, защото понякога си го просят доста стабилно). Той самият обича да сяда на кръглата маса и да решава проблема. Започне ли ситуацията с викове и инати, все едно седите с/у огледало. Доколкото съм забелязала те се шашкат, ако скръцнеш със зъби и просто млъкнеш.  Да, той може да е импулсивен на моменти, непредсказуем и агресивен, но той трябва да е на ясно, че пред него стои силна жена, която няма да му кляка. Водолеят понякога(да не кажа, но и доста често) е и властолюбив. Също така е по-добре да вика и да блъска, отколкото да млъкне и да утихне. Грам не му се връзвайте, до 10 минути ще му е минало като  на куче.

В леглото са.. Нямам думи.. Красота, страст, желание, всичко! Но само, ако и жената го усеща. Като цяло те усещат когато една жена не е в настроение или и има нещо. Ако жената се развихри и самият той ще се вихри. Ако е статична и той ще е статичен.. Винаги готов да експериментира, да научава нови неща и да дава максимума от себе си.

Относно онези, гадните водолеи, дето кръшкат по много, лъжат и т.н. Какво да ви кажа.. Е, такива и аз с кеф бих набила. Но обикновено те си личат от километри, но това не значи, че всички са еднакви.

Аз самата като водолей, никога не съм си представяла, че бих ходила с водолей, защото аз самата трудно се тача с водолеи. Но ей - на. Имам връзка с водолей.

Конкретно в тази ситуация, с този човек аз съм приятно очарована от това, което виждам. Виждам подкрепа, приятелство, виждам, човек, който си ми казва всичко и хубаво и лошо. Не се засяга когато съм по-остра. Говори и споделя с мен страховете си, свързани с характера му и всичките онези негативни черти, за които говорят много жени. И реално той самият иска да се промени, а не аз да го променям.

Помага ми в домакинската работа, винаги се отзовава на нуждите ми, загърбвайки своите. Не е натрапчив, задушаващ, обсебващ, искрен е, гъвкав спрямо мен и нуждите ми, скромен е, не държи на някакви грандиозни неща като това как съм облечена или дали имам грим и дали съм чорлава, напротив, харесва ме такава каквато съм с хубавото, с лошото. Внимателно ме изслушва, дава ми съвети и какво ли още не. Той самият се чувства себе си, няма маски около мен, споделя ми всичко какво се случва около него. Дали крие - не знам, но той знае, че няма файда от това. Не съм го ограничила от нищо, за което той ми е много благодарен. Подкрепям щурите му идеи и възгледи, доукрасявам ги. Карам му се, когато не ме слуша и винаги е забавно. 

Самата аз още от самото начало му изложих една теза, какво змийче съм, какво да очаква, какво ще получи, с кое може да ме подразни или нарани и самият той бе наясно със сложността на моят нрав. В случея, аз съм по-студената, сдържана, груба, властолюбива, съскаща и както той казва "Ламята Спаска". И въпреки неговият нрав и неговите си виждания, защото и той самият е доста силен характер, много упорит и доста целенасочен, успява да устои на моята вятърничевост, на резките промени и на всички непредвидени ситуации, в които осъзнато и неосъзнато го поставих. И за мое очудване, въпреки, че обича да мърмори и никак не обича нещата около него да са неточни, неизяснени и да има някакви непредвидени ситуации, това приключение, което му поднесах му хареса. И даже иска още.

Мъжа или жената водолей е наистина едно вълнуващо приключение и според мен просто трябва да се опитваме да разберем самата личност, но ако тя е в разрез с нашите разбирания да си го кажем направо и кой от къде е.

В общи линии връзката с един мъж водолей би била доста приятна, стига жената да има търпението мъжът да успее да се проспособи към нея (когато мъжа наистина е влюбен) и най-важното е тя да успее да му показва грешките, защото когато мъж водолей е влюбен, то той е готов и пясъка да зарови глава за момичето си. А ако жената прояви уважение към него и той ще я уважава, ако тя го гледа със страст и той ще я гледа със страст, ако тя го глези, дори с най-малкото и той ще я глези. В противен случай той става студен, безразличен и може би е с вас от съжаление, навик и т.н., а не от любов. Като цяло жената води във връзката с водолея, той предпочита да е роба, но ако е от типа водолеи, които искат власт, то е хубаво още от самото начало да е наясно, че номера му няма да стане. И дори да е властолюбив, обича ли.. Ще клекне.

Поздрави.

# 224
  • Sofia, Младост 3
  • Мнения: 674
Аз съм с Водолейче от повече от 5 години. Аз съм Рак. Честно казано понякога се чудя как изобщо успяхме да стигнем до тук. Ужасно различни сме, на двата полюса.
Той е страшно добър, понякога дори имам чувството , че е свръх наивен и като дете. Прави пакости, говори неща, които не мисли, след което съжалява много, а моята рачешка душа е много обидчива и ранима, което е основният ни проблем. Интелект и прозорливост, новости и куп интереси - това са ключовите думи при моя Водолей. В началото той беше много настоятелен при флиртуването, може да сваля звезди, да бъде много очарователен. Обича да прави услуги, където го извикат, каквото и да го накарат да прави, пръв е винаги. Приятелите за него за страшно важни- той обича да се весели, да е сред хора, да говори и да се хвали понякога. Докато аз съм точно обратното- сгушена на топло и уютно вкъщи с кафе и книга.  Grinning Според мен страшно добри любовници, раздаващи се, обичащи да удовлетворяват жената, но те също искат своето. Не споделя често, все е замечтан и замислен, а когато реши, че е стигнал до прозрение и го е обмислил добре , тогава го споделя и често очаква да му ръкопляскаш за това.  Simple Smile Рядко, почти никога дори не подхваща работа вкъщи, но ако му кажа какво да свърши и как го прави с радост.Обожава деца и животни, той също има мечти за семейство и уютен дом, но ако може той да участва по-малко в изграждането му. Типичен мъж от миналия век, може да изкарва парите в семейството, докато жена му поддържа дома и децата, но и да не се оставя да прилича на домакиня, той иска да може да говори с нея на всякакви теми, да е с поддържан външен вид. Добротата му се вижда в очите - детски очи за мен, с дяволски блясък , но и наивност.  Party

Общи условия

Активация на акаунт