Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 757 отговора
Сайта е от рода на dealextreme.com, но са значииително по-бързи в доставката. Има ПейПал  Peace Поръчвах на познат АйФон - 63 долара беше, дойде за 4 дни  Mr. Green Много е доволен и си го ползва с кеф. Има доста джуджурии за зяпане. Цените са  Love

Цитирай

А аз поръчах пробно един часовник  на 14,08 и още нямам нищо ,на 15,08 поръчах очила и от Дийлекстрийма и сега ще сравня Twisted Evil
А ти доволна ли си от айфона и кой поръча,че сякаш още не се осмелявам за по-скъпи неща-плащаш ли мито при получаване  newsm78
Цитирай

Този сайт са много коректни.Винаги ако имам въпроси им пиша в чата и винаги ми отговарят. Нещата ми винаги пристигат за 10 дни.
Цитирай

Напълно безплатна доставка? Има интересни неща  Very Happy
Цитирай

Да, безплатна.Пристига в пощата, която посочиш за 10 дни.Аз основно асовници си накупих Smile
Цитирай

Днес си получих часовника,поръчан на 14,08 от Фокала  -донесоха ми го директно  в къщи,и имам известие за пратката от Дийлекстрийма PartyСупер са-тези бяха пробни-много съм доволна и ще продължа с поръчките-има доста интересни нещица Hug
Цитирай

кой часовник си поръча?
Цитирай

кой часовник си поръча?
http://www.focalprice.com/detail_YW057B.html -този
Сега има подобни ,точно същия не го намирам.За сина ми- много го хареса,сега щерката и тя си избира  Hug
Цитирай

Здравейте! Никога не съм пазарувал от страна извън ЕС. Ако поръчам от този сайт телефон за около 100 долара нещо трябва ли да плащам тук  - като мито или някакви такси? Благодаря предварително!
Цитирай

Здравейте! Никога не съм пазарувал от страна извън ЕС. Ако поръчам от този сайт телефон за около 100 долара нещо трябва ли да плащам тук  - като мито или някакви такси? Благодаря предварително!
Ако ти пристигне в пощата нищо няма да плащаш.
От пазарувалите оставам с впечатление ,че не минават през митница нещата?
Цитирай

www.focalprice.com

Сега ще гледам. Peace
Цитирай

Дали доставката наистина е безплатна.

Гледам таблицата със зоните за изпращане и БГ е в зона 9, където пише цена 23.50 долара newsm78

http://www.focalprice.com/helptype.html?ParentID=&TypeID=&helpID=28#28

Някой реално получил ли е нещата безпалтно?

При плашане кое да избера като метод на доставка?

Your Preferred Shipping Method (see details)

1. Airmail(0 USD & 7-15 business days)
2.Register Airmail (0 USD & 7-15 business days)
3. EMS(Please choose your country)
Цитирай

Всичко , което съм поръчвала до момента ми е било с безплатна доставка.Плащам през Пей Пал.Аз избирам първото -  7-15 дни.
Цитирай

Аз поръчах преди десет дни един телефон за около 70и кусур долара дойде деректно в пощата.Много се развълнувах като дойде за 7 дни ,но имам само един проблем зада сменя настройките ми иска секюрити код, който нямам ,ако някой сее зблъсквал малко хелп ?Smile
Цитирай

Защо не им пише на чата.Отговарят много бързо и предполагам, че ще ти помогнат.
Цитирай

1-14 от 757 отговора