Цветолечението на д-р Бах - 4

  • 65 449
  • 738
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 13
здравейте момичета,

искам да попитам за спешните капки дали стават за зъбобол и как да ги прилагам?
благодаря ви

# 586
  • Мнения: 5 597
здравейте момичета,

искам да попитам за спешните капки дали стават за зъбобол и как да ги прилагам?
благодаря ви
Стават за всичко,ама по-добре иди на зъболекар-дори и да отшуми болката,процесът продължава и ще доведе до усложнения.От позицията на зъболекар ти го казвам  Peace

# 587
  • Мнения: 13
Благодаря за отговора. На мен ми извадиха мъдрец и не исках антибиотици да пия, но не мислих, че зарастването ще продължи толкова дълго и мъчително. наред с всички възможни обезболяващи сутрин и вечер си пия по 4 капчици RR и съм доволна и щастлива. От както ги пия поне не се будя през нощта.  Laughing

# 588
  • Мнения: 822
здравейте момичета,

искам да попитам за спешните капки дали стават за зъбобол и как да ги прилагам?
благодаря ви
Бихте ли ми казали какво точно представляват спешните капки - темата е доста дълга и не успях да изчета всичко Simple Smile ? Колко време се приемат и как въздействат върху организма -  и няма ли момент на самовнушение според вас?

# 589
  • Мнения: 5 597
@ БЕЛ
http://www.angelfire.com/alt2/subtle_energy_healin/bach_flowers/rescue_remedy/

От първия пост Wink

Плацебо ефект има и при лекарствата,дори и да има при капките,какво от това-нали действат Wink

# 590
  • Мнения: 836
няма ли момент на самовнушение според вас?

въздействат на животни и растения.
сама си отговори дали е самовнушение  Peace

# 591
  • Мнения: 2 282
Дай боже всекиму да се лекува с такова самовнушение Simple Smile
Есме и Трапезица са отговорили, но не се сдържах да ги повторя Simple Smile Няма значение дали е от самовнушението, важното е, че действа. Но пък действа върху животни, цветя и бебета...

# 592
  • Мнения: 13
 Joyи за зъбобол действат и не мисля, че е само самовнушение. Определено ми помогнаха да спя цяла нощ.

# 593
  • Мнения: 822
@ БЕЛ
http://www.angelfire.com/alt2/subtle_energy_healin/bach_flowers/rescue_remedy/

От първия пост Wink

Плацебо ефект има и при лекарствата,дори и да има при капките,какво от това-нали действат Wink
С една дума - панацея Simple Smile ! Мисля да се възползвам от ефекта им и да ги опитам - особено преди изпит. По принцип аз съм твърде емоционален човек и напоследък емоциите ми идват малко в повече.
Много благодаря за подробната информация   bouquet

# 594
  • Мнения: 5 597
Бел, спешните капки са за спешни ситуации,а за по-продължителна употреба се препоръчва лична комбинация .
Специално "изпитна комбинация" е коментирана в темата,но от универсалните смески аз се доверявам на Рескю-то.Мисля,че ще ти помогне.Успех на изпитите  Hug

# 595
  • Мнения: 822
Бел, спешните капки са за спешни ситуации,а за по-продължителна употреба се препоръчва лична комбинация .
Специално "изпитна комбинация" е коментирана в темата,но от универсалните смески аз се доверявам на Рескю-то.Мисля,че ще ти помогне.Успех на изпитите  Hug

Мерси  Heart Eyes

# 596
  • Мнения: 364

Комбинация, подпомагаща отказването от цигарите:

 1. Agrimony
 7. Chestnut Bud
12. Gentian
16. Honeysuckle
18. Impatiens
33. Walnut


И малко пО друг начин на приемане – 4 пъти на ден капваме 4-5 капки на дланта си, и я облизваме, като задържаме малко в устата, преди да преглътнем.

Когато желанието да запалите е прекалено силно, капнете една капка Gentian в половин чаша вода и пийте бавно, на глътки, докато зорът премине.

При силни прояви на абстиненция капнете една капка RR в половин чаша вода и я изпийте в рамките на 15 минути.

# 597
  • София
  • Мнения: 2 840
Майка ми е хипохондричка, грубо казано. Mr. Green  Жената редовно се "разболява" от нещо. Само се наблюдава, но не ходи на лекар, а само се тръшка на мен.
Ако има нещо, което някак си да я откаже от тези настроения, много ще се радвам да го разбера.
Всъщност, жената си има и действителни заболявания, де. Коксартроза. И кървящи хемороиди. Плюс това два пъти е оперирана от гуша - студени възли на щитовидната жлеза и сега отново е подута, видимо има отново проблем.
Много ми се иска да й помогна. Тя е отворена за подобен род лечения, откакто аз експериметирам върху нея, защото й помага. Не познавам капките на Бах извън знанието, че съществуват по принцип. Ще ми се да пробвам.

О, да, сега има някакво спонтанно зачервяване на носа и бузите и е в потрес, че погрознява. След консултация с гугъл, реши, че най й "допада" да е розацея. Ще полудея.
И нещо за розацея ако има, ще съм благодарна.

# 598
  • Мнения: 5 597
КЛОНКА,при Бах-терапията се повлиява конкретния пациент,душевното му състояние,не заболяването.Не видях от къде си,но знам,че в София има добри Бах-терапевти.Например една незряща жена,която диагностицира по вибрациите. Нека някой запознат се включи с подробности.Струва ми се,че  такъв тип хора ( като майка ти) е хубаво да се срещнат с по-авторитетни лечители,за да се затвърди вярата в лечението.
за Пловдив мога да ти дам координати на добър Бах-терапевт.

П.С. с ТЕС запознати ли сте,има добър ефект,ако е стриктна в изпълнението

Успех  Hug

# 599
  • София
  • Мнения: 2 840
Е, то на майка ми май точно душевното й състояние трябва да се подложи на лечение. Не, жената си е съвсем нормална, като казвам "хипохондричка", го казвам с подобаващо чувство за хумор. Просто напоследък само някакви болести й се мотаят из главата, явно има нужда от нещо, което да я успокои, да я балансира, да й даде ведрост, добро настроение, приятни мисли, ей такива неща...

Общи условия

Активация на акаунт