Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Кърмене и захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Пловдив

Здравейте!Имам въпрос-не се чувствам добре(болят ме главата и корема,отпаднала съм),може ли да кърмя при това положение или ще навредя на бебето?
Цитирай

София

Ако не си с висока температура (39,5-39) няма да навредиш на бебето. По-скоро ше имаш проблеми, ако не го кърмиш. Дори и да си хванала някой летен грип, пак е добре да кърмиш - така ще предадеш изработените от теб антитела и на бебето и то ще изкара боледуването (ако е заразно) много по-леко. А ако не е заразно - с нищо няма да му навредиш.

Кърми си спокойно и да се оправяш бързо.
Цитирай

До хладилника, който обичам

Стига да имаш сили, колкото и да си болна, можеш да кърмиш. Единствено може да се наложи да спреш, ако приемаш лекарства, противопоказни за бебето, но лекар едва ли ще испише такива на кърмачка, ако има алтернатива. Кърми спокойно. Може да го взимаш при теб в леглото, за да ти е по-лесно.
Цитирай

Пловдив

Аз бях болна преди известно време и аз се чудех като теб какво да правя.Имах и висока температура.Но кърмех и единственото което направих слагах си маска на устата докато кърмех.Слава богу бебо не се разболя и всичко мина за един ден.
Скорошно оздравяване!
Цитирай

Пловдив

Благодаря ви за отговорите,вече съм много по-добре:)Приятни "почивни" дни ви желая Very Happy !
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.