Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 16 отговора
Здравейте! Бебето ми е на 7 месеца и от един месец имаме проблем с памперсите - нощем му мокрят гръбчето само от дясната страна при сравнително ненапълнен памперс, а през деня никога не се случва. Сменихме размера, но за съжаление пак се повтаря същото и ако не го преоблека бебето ми е мокро. Изпаднахме в безизходица и си купихме найлонови гащи на Чико и ги слагам през нощта върху памп. и под бодито, но от тях пък му се изприщи гръбчето от мокрото и изпотяването под найлоновите гащи. Има ли някой същия проблем и как гое разрешил? Благодаря предварително за отговорите.
Цитирай

Варна

Ами пробвай да обръщаш бебо по често.Ние също сме имали такива проблеми-всъщност още ги имаме понякога.Това е защото памперса се пълни само от едната страна,и почва да пропуска.
А колко го стягаш памперса-да не е прекалено хлабав newsm78
Цитирай

Шумен

Ние също имаме този проблем, ама нашия памперс се пълни ужасно много защото, той се буди през нощта и пие чай (само това го успокоява). Не знам какви ползваш ти, ние сме с  Pampers и пак не удържат до сутринта, понякога.Сменихме размера и е малко по-добре. Сестра ми държи магазинче за бебешки стоки в Стара Загора и ми беше споменала, че майките, които не са доволни от Pampers ползват Mamia, ако искаш можеш да опиташ.
Цитирай

Варна

Аз мисля,че не е от марката памперси Naughty(или поне не е само това причината) ползвала съм  и памперс и либеро и мамиа и т.н. но пак си пропускат,ние само спим с памперс и минах на по евтини Мамиа,но се мокреше,взех пак от Либеро и пак се опикаваше,така,че не е само от памперса. .Май зависи от количеството течности който детето поема.Аз го сменям веднъж на вечер и вече не се мокри Peace
« Последна редакция: пт, 04 ное 2005, 00:16 от Alabala »
Цитирай

София

И на Калоян понякога нощем му пропуска отстрани памперса, но той пие доста чай нощем, а и мисля, че пропуска отстраната на която повече е лежал и се стича всичко натам  Laughing, пробвай да му сменяш позата - при нас вече не става, че той цяла нощ се търкаля накъде си иска  Rolling Eyes
Цитирай

според мен не стягаш памперса достатъчно
и таня е имала памперси по половин кило тежки, но никога не са пропускали
имай предвид, че нощем (особено ако не се хранят) коремчетата им спадат и пампите стават доста широки
т.е. вечер е хубаво да го стягаш малко повече
Цитирай

Пловдив

Ако можеш да го сменяш нощем е добре.
И ние имахме един момент смного пропускане. Пробвах какви ли не е все си пускаха. И с по-голям номер - пак така. И сега си се буди сутрн често мокър, но не ми дава да го сменям нощем. Почва да плаче и вика Нани, Нани, .Явно мисли, че ще става, а той иска да спи, глупчо. Борис пие много вода вечер и през нощта.!
А моя близка редовно си се сменят нощем, защото иначе пък дечко нервничи и не спи.
Понякога обаче мисля че има и кофти партиди. Все Памперс ползвам, но някои торби са по-дебели понякога.
Виждали го слагаш добре. Аз в първия месец, неопитна, уж за хобаво, го опъвах нагоре, а после приятелка ми каза, Слагай го така, че пъпчето да се вижда.
Или ме събираш добре лепенките? Почти винаги ги закопчавам до картинката.
Цитирай

незнам вече на кой свят съм

И ние сме със същия проблем , събуждаме се доста опикани . Смених какви ли не памперси  Crossing Arms, но нищо не помага .За тези найлонови гащи на Чико обаче не съм чувала , има ли полза  Thinking.Нека някои сподели  Peace
Цитирай

софия

а после приятелка ми каза, Слагай го така, че пъпчето да се вижда.

така ли го слагаш? не увисва ли много м/у крачетата? Мисля си, че така повече щи пропуска
Цитирай

София

и таня е имала памперси по половин кило тежки, но никога не са пропускали

ДА ама е мома, а момчетата пикат по "разнопосочно"  Laughing Very Happy
Цитирай

София

И ние имахме същият проблем. Сменихме няколко вида и размери памперси, но нямаше голям ефект.
Сега много добре слагам памперса /№5/ по крачето и върху бодито слагам памучни боксерки най-малък размер, с по-широк ластик, който застъпва памперса върху картинката и от около 2 месеца нямаме напишкано, а памперсите са бая тежички  newsm78
Цитирай

Варна

Защо не опиташ да смениш марката памперси? Ние сме много довлни от Libero.
Цитирай

София

И ние имахме такъв проблем когато бебо беше на 3 месеца.В продължение на 2 седмици се будеше мокър до вратлето чак и също само от дясната страна.Аз направо се бях видяла в чудо да сменям дрехи и чаршафи.През деня пък се оакваше до ушите.И като пуснах търсачката мамите казваха,че решението е   да минеш на по-горен номер памперси.Ние сме само на Памперс,опитах какви ли не марки-нищо не ми хареса.Като започнахме да минаваме на горния номер,когато бебо мине в долната му граница на килограмите/напр.минаваме на 7-18 кг.когато бебо стане 7 кг.,даже мналко по-рано/и вече нямаме никакви проблеми.Сега ми изпуска 1 памперс на 50-60,и то когато не съм го сложила като хората.
Цитирай

Ако не мислиш да сменяш марката,обръщай го по-често.А моята калпазанка доста дълго време спеше по гръб и проблеми с памперсите не съм имала.
Цитирай

Ами мамите са ти казали:стягаш малко пове4е,обръщаш бебо по-4есто и ако се наложи сменяш поне веднъж през ноща...друго не се сешам
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 16 отговора