Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Диети и отслабване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 56 отговора

Sofia

Момичета , знам че тази тема е пускана n на брой пъти newsm78 ...
Но на мен само подобна диета би ми помогнала да сваля килца Thinking , точки , НВД, нищо не помага друго , а и обичам да си хапвам плодчета Tired и издържам принципно  Outta Joint.Досега не съм го правила с цел отслабване , а само с цел изчистване на организма , обаче се налага Sick , както вече писах , да сваля 8 килограма #Crazy.Първите 3 дни са по-трудни #2gunfire , после се свиква  Laughing

Днес ми е първи ден  #Cussing out , за сега съм добре , изпих си чайчето и си чакам плодчето в 10  35

Мноооооого ще се радвма ако някой сваля килца с мен   bouquet
« Последна редакция: пт, 04 ное 2005, 09:24 от NaNa »
Цитирай

Варна

При лечебния глад трябва много да внимаваш.Също мисля че ако си само на плодове пак има определено количество и видове плодове които можеш да ядеш а сега няма толкова много.Пожелавам ти успех.Кажи ако има резултат
Цитирай

Ще се включа и аз-може,нали? newsm10И аз имам да свалям 10-на килца.На мен също са ми трудни първите дни,но се надявам да издържа. smile3514 smile3511Иначе аз си хапвам ябълки,киви и банани(когато съм мноооооооооооооого гладна).Ами успех NaNa и пиши как е. newsm47  animal085
Цитирай

София

И аз свалям само с глад ама сега още кърмя...
Миналото лято с лечебен глад свалих 8 кила за 3 седмици, после внимателно се захраних и след това с нормално хранене не качвах кила, чак като забременях отпуснах каиша иии сега съм дудаааа. newsm45
Цитирай

Шумен

И на мен ми се иска ама от понеделник, че съм на рожден ден утре Embarassed
Цитирай

Sofia

Ще се включа и аз-може,нали? newsm10И аз имам да свалям 10-на килца.На мен също са ми трудни първите дни,но се надявам да издържа. smile3514 smile3511Иначе аз си хапвам ябълки,киви и банани(когато съм мноооооооооооооого гладна).Ами успех NaNa и пиши как е. newsm47  animal085

Айде , ще докладвам . Аз си спазвам часовете и си хапвам плодовете (портокали , грейфурти , киви , ябълки, круши , сок от морков ) .
Ще се справим , единствено готвенето ми е проблем , ама  ще се оправим , ще готвя по усет ....
Цитирай

Sofia

Аз мнооого отдавна искам да го приложа върху себе си това чудо Лечебен глад, но не за да отслабна, нямам грам нужда даже, а ми да си изчистя лицето, което по време на бременноста се заля със пъпки, черни точки и какво ли не, уж се бях оправила след това със антибиотици и разни мазила, но сега отново съм много зле, кожата ми от супер суха и без грам точица по нея стана мазна и ужасно гадна, дерматолизите грам не ми помогнаха Sad
Много се чудя, дали ще ми помогне лечебния глад, не съм сигурна, че ще издържа, защото си хапвам доста добре и не съм гладувала никога, но поне мога да опитам...трябва ми обаче още малко мотивация...ако някой има впечатления за подобрена кожа след гладуване моля да сподели Smile
Цитирай

зад камъша

Аз така за 3 седмици отслабнах с 6 килограма, но много внимавайте да не си докарате гастрит! Аз предпочитам диетата с точките, препоръчвам и на вас, просто не е толкова драстична...
Цитирай

Вече е следобед и мисля да хапна вече(още не съм яла нищо).Знам,че трябва през 2 часа да редувам плодове и чай с мед,но както никога не бях гладна,хаха. newsm74Първият път като гладувах бях толкова стрикна,че сама се чудех на себе си.И готвех все едни вкусотии-като,че ли си пробвах волята,незнам...Ама иначе ги докарвах де.Стискам палци на всички  и успех!!! newsm08

Много се чудя, дали ще ми помогне лечебния глад, не съм сигурна, че ще издържа, защото си хапвам доста добре и не съм гладувала никога, но поне мога да опитам...трябва ми обаче още малко мотивация...ако някой има впечатления за подобрена кожа след гладуване моля да сподели Smile
Бъди сигурна,че кожата ти ще е супер след това.  smile3521
Цитирай

Моми4ета ,тъкмо си мислех за някаква диета и понеже пролетта се опитах да гладувам ама то4но третия кризисен ден се изложих и #Cussing outзарекох се пак да пробвам някои път ама тоя път все не идва...
sneji_има доста плодове:ябълки/те са ми любими/,круши,греипфрут,портокали,мандарини,киви,ананас,банани ,лимони и много други от екзоти4ните но те не са ми по джоба Wink
Katrin_77Аз имам същия проблем след бременността и се надявам да си из4истя лицето с тоя ле4ебен глад Praynig
Само 4е имам проблем ,утре сме на гости и винаги слагат една трапеза...мани-мани,наи-добре да по4нем от понеделник,а?
Цитирай

Sofia

В името на красотата ще се опитам да гладувам и аз, започвам от утре, в понеделник ще докладвам, но имам дълбоки съмнения, че няма да мога да издържа Sad.
Хайде успех на започналите и на тези дето се канят да започнат;-)
Цитирай

Хей,гладуващите мами! smile3533Как сте,удържате ли фронта?Аз засега съм на 2 банана и 1 чай,идва ред на кивито,ммммммммммм,обожавам киви. smile3508И да ви се похваля:сготвих на мажо(много вкусен тас-кебап)и изобщо не ме изкуши!Ха-ха!Егати волята! smile3501Хайде,пишете-как е при вас? newsm51
Цитирай

Sofia

Така....
Първият ден е почти към края си . Изпих си 4те чайчете , хапнах- един грейфурт,една ябълка и 3 мандаринки . Но на сила ги ядох плодовете ...
 А и готвих , не едно яденета бтв.  Crossing Arms
Мъжът ми с претенции дори , мусака му правих , на децата задъушени зеленчуци ... Въобще изкушения мноооого , но аз -ОСТАНАХ ВЯРНА НА ПРИНЦИПИТЕ СИ !!!

А за кожата - да виидимо се оправя, след каот се изчисти лицето от токсините , казвам го от личен опит , но затова трябва поне 10 дни с 5 дни захранване , защото чак след 8 ден започват да се изчистват органите и така и кожата .

Аз все още не съм мислила колко дни да направя , ще видим как свалям...
Смятам да се кача на кантара чак в понеделник , за да съм щастлива от постигнатото SmileSmileSmile А дано...

Успех момичетааааа . И да докладвате!!!
Цитирай

Аз не съм толкова стриктна както 1-път. smile3506Обичам кафето и не мога да се откажа от него,сутрин и следобед си пия вместо чая.Просто не мога,от цигарите се отказах(вече 1 година не пуша),но кафето не мога да спра. ukliam1Иначе плодове си хапвам всякакви,само към ябълките съм малко резервирана,щот направо си стоя гладна с тях. newsm22Аз също не съм решила колко дни ще правя,ще преценя на момента.Доскоро и smile3525 newsm51
Цитирай

Варна

Нан? Ти не ли си с ниско кръвно?! Не припада ли, не стоя ли в болница?
Лечебен глад?! Ще се умориш бе, жена!!
Може да се бъркам, ама ако си ти, пожелавам ти успех в начинанието, което аз не одобрявам.  Blush
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 56 отговора