Още едно 3 годишно ангелче

  • 4 190
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 591
си е заминало от този свят.
Синът на мой колега вчера е паднал в басейна и се е одавил. Бяхме близки - детенцето му е колкото моя син, а сега рева и немога да намеря сили да му се обадя. Нито на колегата ми, нито на майката...  Мъжа ми звънна, а аз ревях като магаре и немога, НЕМОГА да намеря сили...
В главата ми е ужасна каша и БОЛКА БОЛКА БОЛКА - та те бяха на една и съща възраст със сина ми, играеха заедно, лудуваха, смееха се .... Трябваше да ходим утре в тях на гости да плуват и лудуват децата в басейна smile3514.

Незнам как се е случило, сега немога и да попитам, този пуст басей беше винаги с мрежа отгоре като не се ползва и на всичкото отгоре плитък... Само се моля като се е случило братчето (2години по-голям) да е било далече Praynig
А майката е жена която винаги си трепереше над деца и за секунда не беше готова да ги остави сами.... все ми се чудеше как оставям 2мата си сина във ваната пълна с вода и си пиех кафето и не се притеснявах Cry

Ох Господи, нека там където е мъничкото ангелче да е добре. И дай сили на родителите да се справят. МОЛЯ ТЕ ГОСПОДИ НАПРАВИ ТАКА, ЧЕ ДА НЯМА МЪКА И ДА НЕ СИ НАДЖИВЯВАМЕ ДЕЦАТА!

Таткото на детенцето е китаец - той винаги е вярвал, че не трябва да страдаме като почине някой, защото той всъщност тогава почва да живее истински. НО И ТОЙ НЕ Е МОГЪЛ ДА ГОВОРИ ПО ТЕЛЕФОНА ОТ РЕВ!


Ох, съжелявам момичета за гадната новина, но трябваше да споделя, много ме боли....

# 1
  • Мнения: 7 100
Покой на душичката на това невръстно момченце. Дано мъдростта на източните религии да е истинска Praynig.
Съжалявам много за случивото се и за мъката на родителите и близките му.
Деси, намери сили да се обадиш на хората. В такива моменти приятелите са незаменими.

# 2
  • Мнения: 781
тъжно и нелепо е когато се случват такива неща........ Cry Дано мъничкият ангел е по-щастлив там където е  Flowers Rose Flowers Rose

# 3
  • Мнения: 3 591
Ох сега се опитах да се обадя, ама са си изключили телефоните...
Милите...

Целия ни офис е посърнал днеска... а аз треперя яко и рева постоянно и чак ми се иска да отида и да си взема децата от гадината и яслата... такава паника ме обхваща за моите дечица ...
И само като се замисля, че утре това детенце и моето трябваше да са заедно в басейна и да се чува детски смях....

# 4
  • Мнения: 3 591
ОХ МНОГО БОЛИИИИИИИИИИИИИ  smile3514 smile3514 smile3514 smile3514 smile3514 smile3514 smile3514 smile3514 smile3514 smile3514 smile3514 smile3514 smile3514 smile3514 smile3514

# 5
  • Мнения: 4 212
 Praynig мир на праха му  Praynig

душа при душите, пръст при пръстта.
Амин  Praynig


Деси, съжалявам мила, наистина боли.

# 6
  • На един клон
  • Мнения: 1 064
Ужас!

Да се помолим ...

Деси,наистина,опитай се да мислиш за своето семейство...
Защо наистина не вземеш децата и да отидете някъде да им доставиш радост.

# 7
  • Мнения: 972
Мир на праха му!
Той е ангелче.
Ако неможеш да говориш с тях по телефона отиди при тях.
Важно е в такъв момент да има с кого да споделят мъката си. Дори и само да си поплачете зедно. (знам го от собствен опит)

# 8
  • Мнения: 2 849
 Cry Cry CryГосподи ,колко много мъка има по света! CryИ пак ...Защо .....децата ни ?Страшно много съжалявам и тъгувам за всичко  ,което се е случило . Cry

# 9
  • Мнения: 2 550
Горкото детенце...представям си как се чувстват родителите му Cry.

Мир на праха му!

# 10
  • Мнения: 2 035
Ох Господи, нека там където е мъничкото ангелче да е добре. И дай сили на родителите да се справят. МОЛЯ ТЕ ГОСПОДИ НАПРАВИ ТАКА, ЧЕ ДА НЯМА МЪКА И ДА НЕ СИ НАДЖИВЯВАМЕ ДЕЦАТА!
Praynig Моля ти се Божичко и аз Praynig

Последна редакция: пт, 04 ное 2005, 22:03 от val_stef

# 11
  • Мнения: 311
Мир на праха му!
Моля се само доката е отивало в един надявам се по-добър свят да не се е мъчило малкото ангелче   newsm45   Flowers Rose Flowers Rose

# 12
  • по света
  • Мнения: 1 587
Светла му памет на детенцето!
Трудно е да приемеш смъртта ,но още по трудно е когато тя идва неочаквано и отнема живот по нелеп начин особено на деца

# 13
  • Мнения: 58
Светла му памет на детенцето!
Трудно е да приемеш смъртта ,но още по трудно е когато тя идва неочаквано и отнема живот по нелеп начин особено на деца

 Praynig
Винаги се бунтувам и не мога да се примиря - защо деца?... струва ми  се несправедливо smile3518 Weary

# 14
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
МИла Деси, дано малкото намери покой! А родителите му - утеха.

А ти миличка се погрижи доколкото е възможно за малкото в теб! Мъката е жестока, но се опитай да се откъснеш и разведриш, защото уви и малката душичка в теб сигурно също страда с мама. ЗАтова постарай се да отидеш някъде и да се опиташ да не мислиш... Много ще е трудно това и почти невъзможно, но моля те опитай!
ЦЕлуве те с бебе ДАни и бъди силна и заради твоите приятели!

Общи условия

Активация на акаунт