«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

улинари€
0 ѕотребители и 2 √ости преглежда(т) тази тема.
150-164 от 468 отговора

ѕловдив

ћнени€: 375
Ћабрекс охх пак се окапах от твоите опашки  Crazy Crazy Crazy Crazy
ћного апетитни и много пухкави, но ти си майстор та не се и съмн€вам изобўе Party Party
÷итирай

ћнени€: 6 957
ѕравила ли си кюнефе?[/size]

3xi, не съм, за съжаление, ама, ако дадеш изпитана рецептичка, ще пробвам! bouquet

«»„≈, прави на юначето драконовски опашчици, гол€м дракон да порастне! Very Happy ѕухкави станаха, даже малко формата се изгуби, ама ги правих от тестото на мах мама с едно втасване, пък то си е пухкаво и бухва хубаво. јма пък са вкусни!  LovePeace bouquet
÷итирай

—офи€

ћнени€: 1 122
labrex  bouquet това определено ще се пробва.  Peace
÷итирай

ѕловдив

«»„≈, прави на юначето драконовски опашчици, гол€м дракон да порастне! Very Happy ѕухкави станаха, даже малко формата се изгуби, ама ги правих от тестото на мах мама с едно втасване, пък то си е пухкаво и бухва хубаво. јма пък са вкусни!  LovePeace bouquet

ўе ги направ€ пък и са лесни за оформ€не и много ефектни.ј юнака много тест€но да не €де ,че е на 4години а носи дрехи за 10 годишно гол€м българин върви Party Party
÷итирай

—офи€

ћнени€: 234
labrex  Hug тъкмо щ€х да ти пиша за начина на оформ€не и вид€х че има раздвижване в темичката Smile страхотно е  Crazy
÷итирай

–усе/—офи€

ћнени€: 742

3xi, не съм, за съжаление, ама, ако дадеш изпитана рецептичка, ще пробвам! bouquet
Labrex имам една рецепта,но и аз още не съм € пробвала.ѕопитах те защото гледах и други видеа от линка който си дала,и си помислих,че може би си пробвала.ƒа дадеш н€кои напътстви€  Embarassed.¬ скоро време ще се отбележа със снимка.ћерак ми е да го спретна,но си търс€ н€кой който го е правил да каже тънкости ако има.
÷итирай

Sofia

ћнени€: 1 802
ћомичета, помагайте!

“р€бва да направ€ питка, ко€то максимално да прилича на слънчоглед!
√ледала съм н€къде, най-веро€тно тук или в другата тема за питките, обаче то една глава за къде по-напред.. не помн€ къде newsm78.

јко н€кой ми помогне, ще съм много, много благодарна bouquet
÷итирай

ћомичета, помагайте!

“р€бва да направ€ питка, ко€то максимално да прилича на слънчоглед!

Ќа ћариета

≈то € и тук в друго изпълнение
÷итирай

Sofia

ћнени€: 1 802
labrex,
ћного, много ти благодар€!
“очно тази на ћариета б€х гледала, дано да мога да € снимам и да ви покажа  bouquet bouquet bouquet
÷итирай

ƒа сложа днешната питка, ако на н€кого хареса, да пробва! Peace »де€та е мъжка, т.е. модела вид€х в руски форум, авторът е мужчина. Very Happy „овекът беше изпекъл сладкиш с плънка, аз пита с шарена сол и масло. “естото е вкусното и сполучливо, дето си го ползвам за всичко.
—нимките са никакви, днес апаратчето ми изигра лоша шега, по-скоро батерийките -акумулаторчета, сега си купих нови. “а ето питката и нещо като стъпка по стъпка:

Ќакратко: тестото се разточва на правоъгълник, маже се с краве масло, ръси се с шарена сол в случа€, иначе по желание може и с друго, навива се на руло, прави се геврек и се слага върху харти€ за печене, за да е по-лесно прехвърл€нето в тавата, реже се на 15 сектора и на принципа на "бабината салфетка" два сектора остават, трети€ се обръща навътре, следващите два се прескачат, трети€ навътре и така до кра€. —лед това с пръчица, аз използвам дървено шишче, се натискат всички секторчета по средата почти докрай, е, внимавайте да не разсечете тестото все пак. ќстав€ се да втаса, мазане , печене, малко търпение и разчупвате! Love  Peace
÷итирай

ѕловдив

≈≈≈ ЋјЅ–≈ —..пак изби рибата момиче  с тази питка:hug: Hug Hug Hug
—трахотен майстор си признала съм те . Peace Hug
Ѕлагодар€ ти за идеите ти все ни подлуд€ваш с пресни идеи за всичко. Hug bouquet bouquet bouquet
÷итирай

—офи€

ћнени€: 2 852
ћай в събота ще се прави питка... олкото и да се дърпам напоследък...
÷итирай

≈≈≈ ЋјЅ–≈ —..пак изби рибата момиче  с тази питка:hug: Hug Hug Hug

≈ее, друго си е майстор да те похвали! Very Happy bouquet

ƒоника, хич не се дърпай, сега вече бива, времето се "оправи", само за питки е! Very Happy Peace
÷итирай

ћнени€: 688
≈ее, много красива питка, браво, Ћабрекс! —ледващи€т път и аз ще го пробвам това оформление Smile
÷итирай

Ѕургас

ћнени€: 123
«апис.  Smile
÷итирай
0 ѕотребители и 2 √ости преглежда(т) тази тема.
150-164 от 468 отговора