Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 4 ноем. 2005, 12:23 ч.

Мебели- Торонто и околности

• 377
  • 4
  •   1
Отговори
Здpавейте мами, въпросът ми е към мамите в Kанада, най-вече Торонто и околностите. Та да си дойда на думата... Simple Smile
Можете ли, мили мами, da ми кажете, от къде могат да се кyпят мебели (нови) на по-сносни цени. Не става въпрос за лукс, но нормални, комфортни и функционални, ежедневни... Simple Smile мебели. Аз в Интернет намерих 1-2 варианта, но ми се струват доста скъпички. Единият е "Brick", другият не се сещам в момента  Thinking ще се радвам, ако ми помогнете  и с линкове, акo imate:)

Последна редакция: пт, 11 ное 2005, 22:04 от miragh

# 1
По принцип най-евтин и рационален вариант е ИКЕА. Там има всякакви мебели и то от дърво (на другите места често евтините мебели са талашитени).
Наскоро гледах в Walmart стилно изглеждащи мебели, но най-вероятно са талашитени, защото бяха евтини. Мебели продават и в Zellers, дори и в големите супермаркети като Loblaws. Както казах, в тези вериги мебелите са евтини, добре изглеждащи, обаче некачествени. The Brick имах добри оферти понякога - мебели на изплащане без лихва за 1 или 2 години. Сега се сещам, че наши познати споменаха за The Brick outlet in North York -според тях там има евтини мебели.

# 2
Благодаря ти, Laura,  ве4е взех да се ориентирам Simple Smile

# 3
  • Canada
От най-евтините най-качествени са в Икеа. Евтини, но талашитени са в Wal mart, Zellers и Canadian tire. Миналата седмица се сдобих с нов гардероб от Canadian tire. Беше на промоция - намален от 130$ на 90$. Не изглежда зле, но си е талашит. За да е по-здрав, мъжът ми сглобява всичко с допълнителни винтове и няма мърдане. Иначе повечето ни мебели са от Икея и съм доволна.
Евтини мебели можеш да намериш и на Дъндас - посока от Етобико към Мисисага - от двете страни на улицата е пълно с мебелни магазини.

# 4
Освен казаното по-горе от мамите, което напълно подкрепям, можеш да погледнеш и Lions. Мебелите са от рода на The Brick, но имат по-голямо разнообразие и по-добри оферти за изплащане. Взимаш ги сега (след предварително одобряване на кредит) и плащаш след година, година и половина (безлихвено). След това лихвите са доста солени, но ако си разпределиш малки вноски всеки месец, ще ги изплатиш навреме.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт