«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

ѕазаруване от чуждестранни сайтове
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 66 отговора

—офи€

ћнени€: 1 301
—тартира от днес на адрес www.zara.com. ƒа ни е честит! Very Happy
÷итирай

—офи€

ћнени€: 63

отар€ се една празна страница
÷итирай

ћнени€: 157
 smile3508
÷итирай

—офи€

отар€ се една празна страница

’м, при мен се зарежда заглавната страница нормално.
—утринта разглеждах н€какви детски дрешки, обаче току що като се опитах да вл€за пак ми излезе н€какво съобщение, че не ме пуска, щото техни€ сървър преценил, че действи€та ми били злонамерени Very Happy

явно има още бъгове за оправ€не, буквално днес му е първи ден на сайта. ѕисах на уебмастерите за това, над€вам се, че ще го фикснат скоро.

»наче сутринта докато гледах детските неща, цените излизаха в BGN, което ме навежда на мисълта, че може би достав€т до тук, но не усп€х да вид€, а сега ми е невъзможно да провер€.
÷итирай

ћонтана

ћнени€: 547
ѕрез мозилата и на мен ми даде б€ла страница но експлорера ми отвори страницата.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 66
ќтворих го само,че ми дава непрекъснато н€какви грешки от това което разгледах цените са точно като в магазина тук
« ѕоследна редакци€: пт, 03 сеп 2010, 14:37 от Dzuls »
÷итирай

¬арна

ћнени€: 160
» при мен не се отвар€  #2gunfire.
ўе чакаме да го оправ€т че да разгледаме. Mr. Green
Ѕлагодар€ на авторката на темата че сподели за сайта !!!! Hug
÷итирай

ѕетрич

ћнени€: 48
отвар€ се и при мен но нещо не можах да разбера как става  поръчката .иначе цените са в бг.лева ама за по-нататък да се изаже н€кой по-вещ.
÷итирай

—офи€-Ћагера

ћнени€: 2 012
јз го разглеждам,но не виждам как се поръчва. Tired
÷итирай

—офи€

ћнени€: 236
—поред мен не е онлайн магазин, а по-скоро като каталог. Ќ€ма нито опци€ за покупка, нито кошница, нито инфо за доставка.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 19
»ма  много хубави неща,но онлайн не  може  да се поръчва,
каталог е само, и като си харесаш нещо отиваш в  мол —ердика и си  го купуваш прмерно  Smile))))))))))
÷итирай

ћнени€: 502
ƒостав€т до France Ј Germany Ј Italy Ј Portugal Ј Spain and UK , като направите долу в леви€ ъгъл на јнгли€ излиза магазина и може да се пазарува
÷итирай

—офи€

ƒостав€т до France Ј Germany Ј Italy Ј Portugal Ј Spain and UK , като направите долу в леви€ ъгъл на јнгли€ излиза магазина и може да се пазарува

Ѕлагодар€! Hug
¬ече мислех, че съм се побъркала, след като от една седмица при отвар€не на сайта първо се зареждаше екран на който с ≈… “ј »¬ј букви пишеше, че предстои отвар€не на онлайн магазина, а след това наистина показваше само цени (в лева), но без опци€ за пазаруване.
 Smile
÷итирай

ѕетрич

ћнени€: 48
пу-направих акаунт сега остава и картата да ми приеме  и айде на адреса на гъбата.
÷итирай

ѕловдив

ћнени€: 1 391
Ќ€кой усп€ ли да поръча?!
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 66 отговора