ZARA онлайн магазин

  • 96 290
  • 68
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 17 982
Сайтът Зара е платформа на всички езици. Zara.com оттам се избира страна, но не всички страни имат онлайн магазин, явно сте кликнали на България и затова няма. Кликнете например на Франция (където има кошничка отстрани) или на друг с кошничка до името на страната и вече може да пазарувате.
  bouquet

Аха, да си поръчам викате от Франция примерно  newsm78 Не е за мен, аз не съм фен на нещата им, но защо тогава има цени в лева?

# 61
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
Дадени са както и на сайта на H&M мисля, както и на много други сайтове, само, за да се ориентира човек, но наистина не се купува,нямат право на ел. магазин в тези страни.
Франция и още други страни имат, мисля и Англия и може да се поръча. НО! Има разлика в цените, вижте няколко държави и където е по-изгодно.
  bouquet

# 62
  • Мнения: 17 982
Дадени са както и на сайта на H&M мисля, както и на много други сайтове, само, за да се ориентира човек, но наистина не се купува,нямат право на ел. магазин в тези страни.
Франция и още други страни имат, мисля и Англия и може да се поръча. НО! Има разлика в цените, вижте няколко държави и където е по-изгодно.
  bouquet

Благодаря много   bouquet, най- добре на място, ако има има...поне им спестихме време

# 63
  • Мнения: 3
От  днес пускат  страхотни  намаления  до  50  процента  в магазините http://zara-bg.com/ , не  пропускайте  да  си  купите  нещо  марково  и  на  добра  цена . Rolling Eyes

# 64
  • Мнения: X
Това дали е във всичките им магазини?

# 65
  • Варна
  • Мнения: 1 579
Какво си харесахте от намаленията момичета?

# 66
  • Мнения: 3
може ли да се поръчва от този сайт и как? newsm78

доколкото намерих в  нета има  2  Зари ,  едната  е за  онлайн, другата  само  инфо  за  стоката  им

# 67
  • Мнения: 45
Здравейте! Не намерих по-нова тема за Зара, затова пиша тук. Искам да попитам дали има посредник превозвач от Испания до България? Някой поръчвал ли е така от zara.es?

# 68
  • Sofia
  • Мнения: 9 715
Случайно попадам на темата, само да споделя, че преди няколко месеца без проблем поръчах от английската zara.com и си платих без проблем с бг карта чрез пайпал. Единственият проблем беше, че отказаха поръчката, която бях пратила на адреса на Габко, защото не бил домашен адрес, а склад. Наложи се да я направя повторно и да я пратя на домашен, английски адрес, откъдето ми я изпратиха.

Цялата схема се наложи заради едно сако, което много исках, а тук беше напълно изчерпано, иначе цената беше дори по-висока от тази тук.

Общи условия

Активация на акаунт