Купувате ли дрехи втора употреба?

  • 51 996
  • 198
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5 710
Не не си купувам, защото около нас няма такива.
Иначе влизам в магазини за предмети - втора ръка. Винтидж разни нещица съм си купувала, гледам и мебели разни, но нямам място.

# 46
  • Мнения: 295
Не, не купувам.

Не съм влизала дори в подобен магазин,
а и тук почти не съм виждала.

Не държа дрехата задължително да е маркова,
но ми е важно да не е носена от никой друг.

# 47
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Отговорих с първа опция  Peace

# 48
  • Мнения: 230
в студенскiте години да...и се намираха доста изчанчени неща Mr. Green

Сега не, Crossing Arms Crossing Arms

Последна редакция: нд, 05 сеп 2010, 11:47 от мария 123

# 49
  • Мнения: 1 446
Вчера видях, че Мания са отворили и за стоки, но аз търсех дреха (нещо конкретно) и ме ядосаха, затова не разгледах. Преди в близост до Алабин им беше бутика, сега май са го закъсали.
Следващата ми дестинация тези дни е магазина, който Мафани ми показа. Дано не случа ден, в който да е обрано.

# 50
  • София
  • Мнения: 15 458
Цитат
Не-отвръщават ме.
 Мен пък това ме отвращава!И авторката изобщо не се опита, да си поправи грешката!

# 51
  • Мнения: 230
пфуууууууууууууу и тази няма срама Crossing Arms,в какъв форум пишемммммммм Mr. Green

# 52
  • Мнения: 259
Имам колежка,която много си купува от Мания и все хубави неща. Няколко пъти влизах с нея-ами не мога нищо да намеря. Сега в петък си викам,ще отида пак с нея,дано си намеря нещо есенно. Вътре много народ,пълнят едни кошници... Аз пак нищо и накрая взех едно сако-сафари -ленено. Хубаво като моделче,запазено. Изпрах го ,изгладих го и днес рекох да видя с какво мога да го нося. Ами с нищо не се харесах. То е с леко зеленикав оттенък. Имам всякакъв цвят панталони,но с никой не ми стои добре. Може би само с дънки,но за тях си имам хубаво дънково сако. Може и аз да съм много претенциозна,но...Сега ще стои в гардероба или ще го подаря на някого и това ще ми е последното влизане в такъв магазин. Не че 9 лв. са много,но все едно съм ги изгубила.

# 53
  • Мнения: 9 814
Това какво отношение има към секън хендовете?  Rolling Eyes
Гардеробът ми е пълен с дерхи, които съм купувала от нормални магазини и никога не съм носила.
Просто съм си такава. Ето и днес ми е ден за харчене на пари за парцалки.  smile3508

# 54
  • Мнения: 259
Не,нищо конкретно,но са отделни дрешлета и явно аз не умея да преценя как ще изглежда дрешката ,след като се изпере и с какво ще я съчетая. А иначе не ми се е случвало да си купя нещо и да не го нося. Подбирам си внимателно дрехите,защото са скъпи и не мога да си позволя да стоят в гардероба.

# 55
  • Бургас
  • Мнения: 440
Тайна, доволна ли си сега?

# 56
  • София
  • Мнения: 15 458
Тайна, доволна ли си сега?
Да, благодаря! Peace

# 57
  • Мнения: 76
Пазаря като луда от тях.За лятото на дъщеря ми и накупих цял гардероб дрехи,голяма част от тях с етикетите нови,които даже не успя да облече,защото за всеки ден си имаше нов тоалет.Бях против да купувам,докато не си намерих ски екип за 30 лв.от хубава марка,като за него в магазин щях да се изръся 400 лв.с панталона...  Mr. Green

# 58
  • Мнения: 50
Купувам и за себе си,и за децата понякога.Не ме притеснява,че са втора ръка-пера,гладя и обличам.Имам наистина страхотни попадения Peace

# 59
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
Пазарувам, много често! Превърнало ми се е в хоби, намирам прекрасни дрешки, за себе си, за детето и по-рядко за мъжа. Но ходя в едни и същи и рядко влизам в някой нов, малък и непроверен  Mr. Green В интерес на истината има и магазини, които просто са пълни с боклуци. Харесвам подредените, та даже и по цветове. В такива ми прави кеф да прекарам 1 час в обикаляне и разглеждане на дрехите. После, разбира се, излизам и с пълна чанта  Simple Smile
Между другото, за бременността си бях накупувала страшно много дрехи, удобни, широки, с платки на панталоните, за без пари. В магазините за бременни цените бяха под всякаква критика. Та всъщност по него време открих, че има прекрасни неща във вторите употреби.  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт