Купувате ли дрехи втора употреба?

  • 51 991
  • 198
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 6 301
Купувам и имам страхотни попадения Laughing Няколко пъти съм вземала и  чисто нови дрехи.

# 91
  • Lost in a fairytale ...
  • Мнения: 714
Мдааааааа:)
Тия магаизини са като лек наркотик...всяка седмица в петък в Манията и ЗИГ-ЗАГ в Младост 1 !!!
Тази събота пред Манията имаше тълпа граждани и гражданки, които чакаха да отвори магазина, реших да видя "к'во ще се случва" ....а то обувки моля ви се ....хората грабеха цели кошници, отнасяха ги, както хиени отнасят плячката си и почваха да разглеждат на спокойствие далеч от погледите на другите...една мацка си взе ботуши Тимберланд за около 30лв.
И все пак ЗИГЗАГ е по - як магазин, всички дрешки са наредени по цветове- светли, черни, сини, индигови дънки- отивам при моите любими като цвят и започвам да ровя като ненормална - резултата- последния път 3 чифта за около 20лв. - Мис СИКСТИ, Левис, Жан Пол фамм, и трите модела тип цигара, страхотни и като нови....
Да не говорим за блузите, ризите, роклите, с повече късмет намираш страхотни неща за жълти стотинки...и това не е от бедност, повечето пазаруват от там заради вътрешния гъдел и откривателския си дух  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

А, ей тва е  Peace

# 92
  • Мнения: 322
и това не е от бедност, повечето пазаруват от там заради вътрешния гъдел и откривателския си дух 

Така си е, понякога се учудвам колко наконтени мадами срещам из тези магазини  bowuu

# 93
  • София
  • Мнения: 1 735
Отговорих с НЕ.Гадно ми е като си представя друг да е носил дрехата ми,да се е потил в нея. SickНе бих купила никога такава дреха.Вземала съм от две мои приятелки детски,връхни,маркови дрешки за дъщеря ми.

# 94
  • Мнения: 2 674
Те в тези дрехи  на приятелката не са се потили, тъй да знаеш. Wink


Пазарувам, и не мога да се спра да пазарувам. Няма сила на света, която да го стори това. Mr. Green

# 95
  • Мнения: 2 230
Отговорих с НЕ.Гадно ми е като си представя друг да е носил дрехата ми,да се е потил в нея. SickНе бих купила никога такава дреха.Вземала съм от две мои приятелки детски,връхни,маркови дрешки за дъщеря ми.

Ама новите дрехи в магазина знаеш ли колко потни каки са ги обличали преди теб?От време на време попадам на нови блузи с бели следи от рол-он под мишниците.... Sick

А и ВУ минават през обработка за дезинфекция задължително!

# 96
  • Мнения: 5
Отговорих с НЕ.Гадно ми е като си представя друг да е носил дрехата ми,да се е потил в нея. SickНе бих купила никога такава дреха.Вземала съм от две мои приятелки детски,връхни,маркови дрешки за дъщеря ми.

Ама новите дрехи в магазина знаеш ли колко потни каки са ги обличали преди теб?От време на време попадам на нови блузи с бели следи от рол-он под мишниците.... Sick

А и ВУ минават през обработка за дезинфекция задължително!

Майка ми работи в магазин за дрехи и един път ми каза, че ще взима един от белите панталони да го пере вкъщи, защото някаква "мацка" го е оплескала с кръв между крачолите...  Stop Не знам колко трябва да й е акъла, за да мери бял панталон, когато е неразположена...  Mr. Green Аз като си купя нова дреха задължително я пера. Имаше някакво изследване, което беше доказало, че по новите дрехи в магазините има какви ли не бактерии, дори фекални такива. Затова аз си купувам дрехи от където ме кефи и после си ги пера вкъщи с хубав прах и с омекотител. Важното е да се чувствам добре в тях.  Peace След малко мисля да направя поредния тур по ВУ... То е като краста.  #Crazy

# 97
  • София
  • Мнения: 1 735
Въпрос на избор.Предпочитам само мерена дреха,а не носена такава или на някой покойник.Аз също задължително пера и гладя всяка закупена дреха.Момичета,защо не приемате и чуждото мнение!?Или темата е само за купуващи втора употреба!?
А относно тези дрехи,които съм вземала от дечицата на приятелките ми.Еми от бебета до 2-3годишни деца не ме е гнус,още повече като знам и как са прани,минавали през сушилня и съхранявани дрехите,а и най-важното са носени много малко.

# 98
  • Мнения: 2 230
Момичета ,понеже повдигнахте този въпрос - да кажа : аз мн рядко меря дреха като си  я купувам.Независимо дали е нова или 2-ра употреба.Бельо,блузи,клинове и поли не меря.Само евентуално панталони.Просто като я видя и преценям дали ще ми стане или не.Наплашена съм от мъжа ми ,който като малък е хванал розов лиший от непрана дреха и е изкарал някакъв ужас цели 40 дни.

Инка,нямам нищо против тебе и твоят избор.Но не си мисли,че дрехите ВУ се предлагат потни.Всичките миришат на препарати!

# 99
  • Мнения: 4 120
Ами в една тема в клюкарника бяха пуснали изследване на нова дреха за бактерии, имаше дори и фекални такива. Нали и те биват пробвани много пъти, макар и неносени.
Shocked
http://www.naturalnews.com/028802_clothing_feces.html
Цитирам се от същата тема, това е изследване на нови дрехи.
Inkа, ти просто така го каза, сякаш проблемът е в носенето, а после че самата ти си взимала носени дрехи, значи не е това. Много момичета отричат например ВУ, а пазаруват от ebay, от продавалника, разменят дрехи с приятелки...или то като е от приятелка и не е носено и не е чуждо, а пък от продавалника като виждаш снимка на аватара и вече не ти е непознат продавача? Моята майка не ни разрешаваше дори със сестра ми да си сменяме дрехите, все се криехме, заради спецификата на всяка кожа...ама вече свикна.

Последна редакция: ср, 17 ное 2010, 11:55 от инфантилна

# 100
  • в страната на чудесата
  • Мнения: 99
Момичета,интересува ме в София къде има голям избор от детски и дамски дрешки?Също така някой може ли да обясни къде точно се намират Мания и Зиг- Заг в Младост 1?Благодаря предварително.

# 101
  • Мнения: 5 710
Достатъчно е да се изперат дрехите ( във вода или на хим. чистене), и да се изгладят, за да се елиминират всякакви съмнения, че е имало друг човек преди теб в същата дреха. Независимо дали става въпрос за нова или за втора ръка дрехи. Останалото са предразсъдъци.

Имам опит с производители на дрехи, условията в които работят тези хора не са стерилни, ако видите купчините дрехи, на които трябва да се сложи колан, например как са метнати пред едни хорица на табуретки, които си ядат супите с клечки,  и след това минават през гладене и на закачалките.

# 102
  • Мнения: 76
Аз пък имам едни дънки,нови са ми ,не от ВУ -ами няма такъв миризляк.Миришат на дърт циганин Sick.Вече колко пъти ги пера,не се отмирисва и това е то!Като ги оставя в пералнята да престоят с другите дрехи влажни и останалите около тях замирисват на същото.Иначе са хубави,ама смърдящи  Laughing

# 103
  • Мнения: 119
Най-вероятно е от плата  Crazy

# 104
  • Мнения: 123
Момичета,интересува ме в София къде има голям избор от детски и дамски дрешки?Също така някой може ли да обясни къде точно се намират Мания и Зиг- Заг в Младост 1?Благодаря предварително.
Стефи, магазините са на булевард Йерусалим и двата, на около 400 м един от друг, от лявата страна по посока на Цариградско шосе, където върви тролей 5, автобуси 1, 306 и още някои мисля. Зигзаг е точно срещу бившата сграда на Мобиком. Манията зарежда всеки петък и е по-скъпа попринцип, а Зиг заг има по-евтини цени за колограм и по- качествени неща според мен, но утре  няма  да работи, защото зареждат и мисля в петък да отида да не оберат нещата Mr. Green Mr. Green Mr. Green 

Общи условия

Активация на акаунт