«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

ѕроблемно забремен€ване
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-9 от 9 отговора

ћнени€: 8
«дравейте предстои ми инвитро но —”≈ ми е 33, каэаха ми да ида да вид€ как са бъбреците,зъбите,уши,нос и гърло. ’одих при теэи лекари и всеки от т€х ми каэа че съм добре .ћол€ ви даите ми съвет, накаде да се насоча эа да раэбера накакво се дължи високото —”≈.¬сички останали иэследвани€ като ѕ  ,Ѕиохими€,’емостаэа са добре.Ќа 27 години съм .
÷итирай

—офи€

ћнени€: 3 040
«дравей аз имах подобен проблем  Rolling Eyes ћо€ съвет е да отидеш на ревматолог и имунолог, и там ако н€ма нищо да ти изпишат н€какъв широкоспектърен јЅ, поне при мен така стана  Rolling Eyes аз всъщност бъбреците само не съм гледала  Rolling Eyes ходих при 4 ”Ќ√-та половината искаха да ми извад€т за всеки случай сливиците, но аз отказах, особено и след консултаци€ в ревматолог който ми каза че н€ма смисъл да ми ги вад€т в мо€ случай  Rolling Eyes ƒругото за което се сещам е в ко€ лаборатори€ ти е правено изследването, защото мо€та утайка в ÷ибалаб,  андиларов и “окуда беше високо, в јлександровска, »ван –илски и ўерев леко завишена (малко над горната граница)  Rolling Eyes ѕри мен в крайна сметка се оказа че утайката ми се вли€е от това кога последно съм €ла дали съм се наспала и т.н. Ќапример започнах опита си със —”≈ 10 правено в ўерев, по средата на стимулаци€та ми пуснаха ѕ   и —”≈ в ÷ибалаб, но б€х на сватба вечера преди излседването и —”≈-то беше 41, лекарката ми се беше ошашкала какво се случва, като каза че чак така връзка със €денето и пиенето н€мало, аз на сво€ глава си го пуснах на следващи€ ден гладна и жадна в ўерев и излезна 9. ƒругото което прав€т по лабораториите е да не отчитат навреме утайката и за това да е леко повишена  Rolling Eyes
”спех и пиши да кажеш какво се случва че ми е любопитно, мен ме олагаха 4-5 месеца заради тази утайка  ooooh! толкова нерви похабих и не се разбра причината  Tired
÷итирай

Ѕлагодар€ ще ида на ревматолог и имунолог  там не съм пробвала аз ходих на ”Ќ√, зъболекар и си гледах бъбреците и ми казаха че всичко е ок! »наче изследвани€та съм ги правила в ÷ибалаб,  андиларов и ѕирогов навс€каде са високи показателите на —”≈ .ћожеш ли да ми  кажеш ти при кои лекари(ревматолог,имунолог) си ходила и в ко€ болница, ако си доволна от т€х да ида и аз там.
÷итирай

—офи€

–евматолога беше във поликлиниката на ¬ћј и съм доволна  Rolling Eyes като ц€ло той ще ти назначи още изследвани€ и ще те насочи ако тр€бва. јз имах и завишени антитела  Rolling Eyes ј имунолог - александровкса, —в »ван –илски - аз съм била и на двете места зависи при кой ще попаднеш в јлександровкса а от »ван –илски съм доволна. ¬ ћалинов знам че имат имунолог както и в ѕирогов ми б€ха препоръчали една лекарка - ћартинова се казва, но не съм ходила при не€  Rolling Eyes
÷итирай

ћнени€: 484
¬иж и щитовидната и изследвай антителата и - “ј“ и ћј“.
÷итирай

ћнени€: 189
«дравейте предстои ми инвитро но —”≈ ми е 33, каэаха ми да ида да вид€ как са бъбреците,зъбите,уши,нос и гърло. ’одих при теэи лекари и всеки от т€х ми каэа че съм добре .ћол€ ви даите ми съвет, накаде да се насоча эа да раэбера накакво се дължи високото —”≈.¬сички останали иэследвани€ като ѕ  ,Ѕиохими€,’емостаэа са добре.Ќа 27 години съм .
—лед като всички останали изследвани€ са в норма - изследването на —уе - скоростта на ута€ване на еритроцитите не може да бъде самосто€телен показател за проблем.—уе може да бъде ускорена при приемането на н€кой медикаменти освен това има и медикаменти които забав€т суе.—уе може да е ускорена и при възпалителни процеси в организма,анеми€,автоимунни забол€вани€,тумори и др.ј както ти казах —уе не може да се използва самосто€телно,а се използва заедно и с другите изследвани€ - следователно само по едно суе не може да се сложи диагноза.
—поред мен н€ма нищо притеснително при теб.
÷итирай

—офи€

¬ъпроса не е дали има нещо притеснително, въпроса е че като има висока утайка може да има начало на възпалителен процес и н€ма да почне стимулаци€та  Rolling Eyes мен ме връщаха 4 месеца така например  Rolling Eyes
÷итирай

ћнени€: 189
¬ъпроса не е дали има нещо притеснително, въпроса е че като има висока утайка може да има начало на възпалителен процес и н€ма да почне стимулаци€та  Rolling Eyes мен ме връщаха 4 месеца така например  Rolling Eyes
ѕо принцип може да има начало на възпалителен процес,но по-скоро си мисл€,че в случа€ н€ма здравословен проблем.
÷итирай

—офи€

¬ъпроса не е дали има или н€ма проблем в случа€, въпроса е че тр€бва да се направи нещо да падне утайката освен ако не иска човек да не си почне процедурата  Rolling Eyes и при мен не излезна проблем но процедура с повишената утайка не почнах.
÷итирай

«дравейте момичета искам да ви кажа, че днес си пуснах 1 —”≈ и от 33 спадна от самосебеси на 14 и то без да пи€ никакви лекарства, сега ще се обад€ на д-р ƒимитров за да си запиша час .Ќезнам но все си мисл€, че утайката ми беше висока заради противозачатачните ''регулон''  може и да греша незнам но след като спр€х регулона и утайката ми взе да пада сама.
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-9 от 9 отговора