Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Деца от 1 до 6 г.
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 21 отговора

София

Дали наистина Господ ни наказва за греховете, чрез децата ни?
Във вторник изпуснах дъщеря ми, която е на 3 месеца и половина от кошницата на пода. Падна от 40 см. върху килима и веднага изплака и тъй като ме беше страх да слагам лед след няколко минути на главата й се появи цицина. Колебаех се какво да предприема и след като не намерих педиатърката реших да водим беба на ренген. Заведохме я в поликлиниката и от ренгеновите снимки стана ясно, че има пукнат череп. Казаха ни да отидем в Пирогов и от там ни настаниха в болницата за наблюдение. Скенерът не работеше и остана единствено да се моля наистина да няма други фатални последъци. Днес й направиха едно изследване на главата, с което стана ясно, че функционира нормално. Сега мрънка, като коте защото още е под упойка. Но най-важното е, че резултата е добър и едва ли ще има повод за притиснение, от каквото нямаше да се отърва близките няколко седмици, ако не бях всичко необходимо. Предполагам всяка мама, която има две деца и е била разделена от другото знае какво съм изпитала в болницата далеч от най-скъпите ми същества заради секунда невнимание.

Пиша ви всичко това и като прелюдие за това, което видях в ДНХ-то. В нашата стая имаше деца, едното на 7, другото на 4, които имаха тумори в главата и чакаха за операции. В понеделник ще бъде направена биопсия на едното, а другото във вторник ще бъде оперирано. Ще се моля всичко да бъде наред с тях и резултата от операцията да бъде успешен. Възхищавам се на майките им, които по никакъв начин не показваха колко всъщност са притиснени за съдбата на своите деца, а обратното вдъхваха много кураж на децата си и при всяка манипулация успяваха да разсеят страха в малките детски сърчица, които изпитват ужас при всяха инжекция или абокат. Ще се радвам, ако всяка от вас, прочитайки това направи молитва за многото болни деца и по този начин призове съдбата да бъде по-благосклонна към крехките детски създания. Бъдете нежни и мили с вашите деца. Една секунда невнимание може да ни коства много. Щастлива съм, че ние с беба сме вече у дома и сред вас!   hearts family4  kiss
Цитирай

София

Направо настръхнах..., слава Богу, че всичко е минало добре Praynig Peace, а за другите дечица.....направо ми се сви душата.... Crying or Very sadДано Господ ги пази милите, и всичко при тях мине добре.
Чимихумухуму , радвам се, че е добре детенце! Hug  bouquet
Цитирай

София

Лелееее!Ужас!Никол също падна от такова разстояние,като беше на вашата възраст! ShockedНосех я с кошницата,която се разпадна /дръжката се   счупи/ и тя падна по лице!!!Разрева се веднага,но като я гушнах се успокои за не повече от минута. Не сме я водили никъде,защото не сметнахме за нужно... Thinking
Дано бебка е добре и всичко да си остане само с това!
Цитирай

София

Praynig

Чимихумухуму, радвам се, че при вас всичко е наред. Кураж мила  bouquet
Цитирай

София

Ох,дорева ми се,нищо ,че съм мед.работник и съм виждала какво ли не!
Ей за това НИКОГА НЕ ПОЖЕЛАХ да работя като детска сестра (единствено в Либия,ама там ме принудиха)
Радвам се ,че при вас всичко е ОК   bouquet и ще стиска палци за другите дечица!
Цитирай

София

Оф, много е тъжно това, което описваш. Това е най-страшното за една майка - да бди над детето си, когато е болно... мислите, които минават през главата й са страшни и обикновено си остават само там, от страх да не бъдат изречени.
Чувала съм, че бебешките глави са много здрави..., как е успяло да си пукне черепа твоето!? Дано бързо се възстанови и повече да не му се случват такива препятствия Praynig. Кураж, Чимихумухуму!!! Не те е наказал Господ за делата ти, просто някои неща се случват и не можем да ги предотвратим.
Цитирай

UK, Harlow/София

Иве,искренно съжалявам за това което ви се е случило! Дано детенцето е спокойно и да му няма нищо!!!!
 Дано и всички дечица се оправят и болестите да изчезнат за винаги Praynig Praynig
Цитирай

anywhere

Praynig се за всички бедни, малки души, които страдат!  Crying or Very sad Моля се и за майките им - тези силни и достойни момичета, които Господ наказва така жестоко!  ooooh! Дано за всеки един от тях има поне крачка подобрение от нашата молитва!  Praynig   
Съжалявам и за преживяното от вас, дано не се повтаря никога повече!
Цитирай

Sofia

Радвам се за вас, че всичко е минало благополучно! Дано да не с еповтаря
Цитирай

Варна

Направо настръхнах.Ужасно е Confused моят син веднъж толкова силно си удари главата в ръба на касата на вратата,че цицината му бе колкото голяма синя слива  #Crazy #Crazy за пръв път виждах такова нещо и щях да припадна...слава Богу,че нищо му нямаше SmileРадвам се ,че вече сте се прибрали  bouquetИ се моля за всички малки дъшици,който страдат Crying or Very sad Praynig Praynig
Цитирай

California, USA

Дай Боже операциите на двете дечица завършат успешно!
Бог да пази всички останали деца и родители!
Цитирай

Ами вече не помня в коя книга (беше преди доста време), но пишеше нещо такова:
Хората се прераждат отново и отново. Всеки  избира в кой да се прероди, един вид какво да преживее. Можеш да си избереш по тежък живот и така се изкачваш по-бързо в духовното си развитие. Това пък по-бързо те доближава до целта ти - единното цяло или пълното щастие.

Колкото по-непълноценен, по-лесен или изпълнен с лошо отношение от твоя страна живот водиш, толкова по-далече остава най-важната цел на съществуването ни.

Ще ми се този поглед върху живота да е верния, а не че страданията ни са резултат на изкупуване на нечии грахове по преценка на някой си. Просто не доумявам как въобще някой е толкова грешен, че да бъде наказан с измъчване на детето му...

... Радвам се, че при вас всичко е завършило добре. На майчиците и дечицата останали в болницата - сила.

Цитирай

на път...

Радвам се,4е е бил малкия дявол при вас!ДАно никога да няма болни и страдащи де4ица! Praynig
Цитирай

Русе

Дано малките дечица бъдат добре, и да не се случват повече такива неща.  Praynig

Цитирай

Много са ми познати тези мисли. "Детенцето ми ще е добре!" - това трябва да си повтаря всяка майка при подобни случаи, като майките от вашата стая.Първо за да успокои малкото човече и второ- сама себе си и да има сили да продължи. Това си повтарям и аз всеки ден от пролетта до сега и оттогава почти вс. ден се моля за всички болни дечица! Имам една реплика, любима-"...щастие за всички - даром..."
А за греховете, все ми се струва , че не сме грешили чак толкова... знам ли?
Чимихумухуму, пожелавам ви бързо възстановявне и повече без посещения в болница, за двете дечица също Praynig.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 21 отговора