Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 70 отговора
Мили мами,
 Embarassed Малко ме е срам и за това съм анонимна. На скоро четох във един форум, че кожата и косата стават по меки и косата по-мека, ако съответно се мажат със сперма Embarassed или се поглъща. Моля кажете дали според вас наистина е така, защото имам проблеми особено с перушинестата ми коса, но пък ме е срам да кажа на мъжа си за тези мои желания.
Благодаря Ви!

П.С. Ще Ви разбера и ,ако вие сте анонимни Smile Very Happy Laughing
Цитирай

Амииии, мъжът ти сигурно ще остане много доволен, обаче аз не мисля, че ще има кой знае какъв ефект. Или поне ще трябва много време и голямо количество.
Жбаче знае ли човек

newsm78 newsm78 newsm78 newsm78
Цитирай

Ми тя засъхва бързо, бе жена, как ще я размажеш хубаво Mr. Green
Виж, при гълтането вкарваш допълнително белтъ4ини в организма  Mr. Green

Ей, побърква ви тази красота  Mr. Green
Цитирай
Точно заради аминокисилините, които изграждат до 90% от косата, си мисля аз. А кожата засъхва , но след отстраняване... може да е по мека..
Цитирай

Пловдив

Оффф сега се сетих преди години един познат разправяше, че жена му редовно си мажела лицето с такова ми ти нещо (заради яки пъпки) и той си го събирал в кутийка , да не се хабял материал.  35

А после имаше някакъв слух, че се съдържала сперма в кремовете за лице. Някой де.

Ама много удобно от мъжка гледна точка ми е звучало това.
Цитирай

Значи спермата е белтък, все пак. Ако си го намажеш на косата, ще стане като тел. По-разбирам да е намазано по лицето , ама.... по-добре си намажи обикновен белтък (има такава маска в кухненската козметика).
 Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Цитирай

София

smile3532 smile3532 smile3532
Това да не ти го е казал някой мъж?  hahaha Особено за поглъщането... Mr. Green

Не мисля, че е вярно. А ти казваш, че косата ти е перушинеста, а спермата била за омекотяване...т.е. не ти върши работа Naughty По-добре ходи до аптеката и си купи нещо спецялно за тази цел  Peace
За мека кожа пък има много видове лосиониза тяло...
Пък и доста ще трябва да си "поиграеш" докато събереш нужното количество  Mr. Green
Цитирай

Sofia

матриал ще има навсякъде и по всяко време Laughing
Цитирай

rotfImbo rotfImbo rotfImbo
Не мисля, но можеш да пробваш. Има различни типове кожа, на които действат различни...к'во ли не  Thinking
Цитирай

Действително в доста видове и то скъпа козметика има сперма,но разбира се,обработена така,че да се извлекат ценните субстанции от нея,а не в натюр форма Mr. Green
Не бих се клепотила с непреработена Sick
Цитирай

Не мога да разбера как може да вярваш на подобни простотии, едно време като тийнейджъри, мом4етата ни казваха така. Хм, никога не съм вярвала на тва.  Sick
Цитирай

Севлиево

Aбе, смешно ви е на вас, ама една туркиня от Севлиево прави избелващи кремове за лице със сперма. Мой колега, турчин, казва че туркините били най-честите потребители на тази козметика Sick
Цитирай

Springfield, VA

Да ви кажа-пробвала съм.И освен конюктивит(явно е попаднала в очите),нищо друго не постигнах.И още нещо-ужасно щипе на очите  Stop
Цитирай

gatorland

Абе аз отговор не мога да дам, ама се чудя, как се отмива това чудо от косата като позасъхне?
Цитирай

Burgas

smile3502
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 70 отговора