«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

расива мама
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
660-674 от 753 отговора

ћнени€: 10
@ddicted_to_    затова много тъмна бо€ или черна не се напласт€ва, като в тво€ случай много тъмно каф€во и изглежда черно, други€ път като постигнеш 1 цв€т не го напласт€вай  бо€дисай се 2 пъти ц€лата и после само корените като накра€ преди да € измиеш разпениш малко бо€та с вода и € разнесеш на ц€лата коса постой така 10-тина минутки и € измии, и аз преди така напласт€вах черното но ето че сега си пат€ и вече 2 пъти се изсветл€вам, а ти ако искаш изсветли се поне веднъж от 1 път н€ма кой знае колко да ти изгори косата поне 1-2 тона да ти изсветлее , аз мо€та от черна до руса € докарах и не е кой знае колко съсипана, е не е и идеална ама това е , но ти поне с 2 тона спокойно можеш да € изсветлиш и леко връхчетата да подрежеш и ще ти е добре инъче ще седи много грозно пробвала съм да € изсветл€ така с бо€ но седи като цигаснко  цветно бакърче..и ако се навиеш да € изсветлиш с 1-2 тона първи€ път сложи нещо тъмно русо пепеливо инъче след обезцвет€ване винаги стават много тъмни цветовете Naughty.. и след това вече действай с какъвто искаш цв€т..
÷итирай

¬ј–Ќј

ћнени€: 207
ћомичета, имам нужда от съвет... Praynig — доста тъмна коса съм, резултат от многогодишно насло€ване на тъмно каф€ви тонове на  астинг..ѕроблема е ,че искам малко да смен€ цвета, с нещо по-светло. »скам да не червенее, пепеливо ще търс€. ѕредни€ път се бо€дисах с  асиса и сега в корените ми е червенеещо,надолу към черно. ћисл€ да отида до магазинчето на јлабин и да си избера н€кой от нюансите на  рамер, ко€то толкова много хвалите тук. –азбрах, че имат много каф€ви нюанси.  осата ми е тъничка доста, а и къдрава и понеже ме е страх да не € съсип€, не ми се ще да € обезцвет€вам.ƒали ще стане много грозно,ако € бо€дисам с нещо.....примерно като 5.19 на  юн или 24 на  астинг от старите? Ќе мога много да прецен€ от снимката точно колко тъмно каф€во е  юн-ското,но  от 4-ките ми става прекалено тъмна косата. ћного ли ще контрастира, как мислите? »скам постепенно да € изсветл€вам, докато израсте.ѕравих н€колко поредни пъти маслени маски,ама пустото черно н€ма маханеее ooooh!  ј съм се бо€дисвала с тъмно каф€ви тонове само, но от напласт€ване...бие на черно направо Tired

јналогична ситиаци€ - преди година се бо€дисвах в абаносовото черно на  астинг,после минах на тимнокестен€ватото им( което седеше също почти черно),исках да стана светлокестен€ва - фризьорката каза без обезцвет€ване н€ма да стане,намаза ме,при което там където беше тъмнокестен€вото изсветл€ до русо,а където е било абаносовото черно стана оранжево.Ќ€колко пъти отгоре минавах после със светлокестен€во,но си се забел€зва разликата по дължините и краищата,където избива по-червенеещо заради абаносовото....» аз търс€ тук съвете,но май освен ножиците друг начин н€ма  Rolling Eyes
÷итирай

¬ј–Ќј

ƒокладвам: след като писах в много теми и се чудих какво да прав€ с косата си вид€х,че тук много похвалиха 5-8 на Syoss .ѕонеже гон€ 6-цата реших да взема 6-8 (един тон по-светло) колкото поне корените да покрие и да вид€€ как е - изсветли ми малко косата,но с€каш има лек червеникав оттенък на естествената и което не ми допадна - не покри добре белите (бо€дисвах се при фризьорка,изключено да не съм се намазала добре).»наче косата е блест€ща и мекичка,но пък ме и мазаха с професионални балсами  Thinking
÷итирай

¬елико “ърново

ћнени€: 331
  —трахотен цв€т е този,на първата картинка Peace такъв исках да постигна и аз,но фризьорът ме направи  с един тон по-тъмен Confused веднъж вече пробвах да се посветл€-не се получи,утре ще опитам пак-тъмни€ цв€т е много упорит Confused
÷итирай

ћнени€: 0
«дравейте, момичета!
¬ече съм шоколадка, доскоро б€х по-скоро черна, но от вчера нещата се промениха. ѕрепоръчвам ѕерлаколор - италианска професионална бо€, от какаовите цветове 7/7 и 8/7, аз се бо€дисах с първи€ номер и с най-слаби€ окислител, но за други€ път съм решила 8/7 и следващи€ процент окислител. Ќо бо€та е много хубава и наистина шоколад.
÷итирай

Lion_72   ти май беше обещала и снимка, хайде да го вид€ този цв€т много ме вълнува от зарата ли закупи бо€та?
÷итирай

—офи€

ћнени€: 121
» аз в клуба - до вчера черна, от днес червена след изсветл€ване. »скам светъл шоколад - така че
ще ви чета  book
÷итирай

и аз тук пак брюнетка, б€х черна изсветлих се 2 пъти станах тъмно руса 8 но не ми допадна и сега съм 5.3 нещо си- златисто каф€во смесоно с кафе н€какво .. прекрасен цв€т се полуучи и твърдо съм решила дда съм в каф€вата гама-това е мо€ цв€т в момента цвета на косата е като на очите ми, но ж€лко че н€ма да се задържи дълго върху изсветлената коса..!... Hug..
« ѕоследна редакци€: сб, 11 фев 2012, 23:04 от dani890420 »
÷итирай

—офи€

ћнени€: 132
@ddicted_to_    затова много тъмна бо€ или черна не се напласт€ва, като в тво€ случай много тъмно каф€во и изглежда черно, други€ път като постигнеш 1 цв€т не го напласт€вай  бо€дисай се 2 пъти ц€лата и после само корените като накра€ преди да € измиеш разпениш малко бо€та с вода и € разнесеш на ц€лата коса постой така 10-тина минутки и € измии, и аз преди така напласт€вах черното но ето че сега си пат€ и вече 2 пъти се изсветл€вам, а ти ако искаш изсветли се поне веднъж от 1 път н€ма кой знае колко да ти изгори косата поне 1-2 тона да ти изсветлее , аз мо€та от черна до руса € докарах и не е кой знае колко съсипана, е не е и идеална ама това е , но ти поне с 2 тона спокойно можеш да € изсветлиш и леко връхчетата да подрежеш и ще ти е добре инъче ще седи много грозно пробвала съм да € изсветл€ така с бо€ но седи като цигаснко  цветно бакърче..и ако се навиеш да € изсветлиш с 1-2 тона първи€ път сложи нещо тъмно русо пепеливо инъче след обезцвет€ване винаги стават много тъмни цветовете Naughty.. и след това вече действай с какъвто искаш цв€т..

Hug ћного полезно инфо, благодар€ ти! “ака и направих..¬зех си тъмно мат русо и се мацах вече 5 пъти с ремуувър, при което косата ми отгоре стана нещо като рижо,а надолу кестен€во червено,доста светло...Ќо.....всичко се промени,след като нанесох окислител€ за запечатване на резултата накра€.... Tired ¬ момента цвета е по-тъмен от преди мазането с окислител€ и бие по-скоро на...тъмно кестен€во.Ќе е определено като преди,н€ма нищо черно,но пак е по-тъмно,отколкото беше. Sad  » сега не знам...утре ще се бо€дисам с тъмно русото и се чуд€..ще се получи ли изобщо нещо?? » да не стане пак много тъмно.....ќхх, отча€х се вече ooooh! “олкова тормоз понесе косичката ми ти€ дни,че....преди н€колко дни веднъж, снощи два пъти и днес още два пъти скубане..ц€л ден с коса се занимавам и накра€ ако нищо не излезе.. Crying or Very sad
÷итирай

според мен € бо€дисай натурално тъмно  русо ако н€ма много червеникаво-рижаво, а ако има рижаво доста и червено тогава с тъмно пепелно русо, и изчакай 1-2 месеца малко да се възстанови косата и тогава пак, да не и стане много и да се наложи да € постригваш, но все пак ти си решаваш най добре за  себе си, аз моите обезцвет€вани€ ги правех през период от 3 месеца и пак се  изтощи доста ! Hug сега от 8 съм в 5 от тези тонове но от обезцвет€ването винаги ми червеней косата, а и мо€та естествената е много светло кестен€ва с доста рижави отенъци така че аз си го имам пигмента и не ми пречи дори и така леко  като червеней  ми харесва и ми отива...
« ѕоследна редакци€: сб, 11 фев 2012, 23:16 от dani890420 »
÷итирай

—офи€

ћнени€: 132
» ти ли с ремувър си € обезцвет€вала? ћо€та за сега не дава никакви признаци да се е изтощила,а и аз посто€нно си прав€ разни протеинови и хидратиращи терапии вкъщи. јко не ми хареса резултата см€там,че н€ма да се въздържа да затичам пак за нов ремуувър и бо€ и наново да повтор€. ¬се си мисл€,че ако се наложи следващо обезцвет€ване, н€ма да е нужно толкова пъти да повтар€м,като сега.Ќали?  акъв цв€т мислиш,че ще ми се получи с тъмно русото на та€ тъмно кестен€ва основа? Rolling Eyes » да те попитам, задължителен ли е оксиданта накра€, защото преди да го нанеса,косата си ми беше доста изсветл€ла...ѕосле потъмн€.. newsm78
÷итирай

¬ј–Ќј

ћажирел 6.53 - тъмнорусо махагоново златно - н€кой правил ли се е в такъв цв€т?ћо€ натурален цв€т е около 5-ц€ чуд€ се с 6% оксидант дали ще е ок или все пак да взема 9%.—ъотношението бо€: окислител е винаги 1: 1.5 нали?  ак е като трайност и отговар€ ли на каталога,че малко тъмни ми се виждат 6-ците?
« ѕоследна редакци€: нд, 12 фев 2012, 18:49 от jerry »
÷итирай

@ddicted_to_  оксиданта накра€ е за да видиш колко ти  се е изсветлила косата, защото слагаш ремулвер, после пак и оставаш с впечатление че е доста изсветлена , но всъщност т€ не ее и като сложиш окислител€  се получава реално цвета  до който си стигнала, така знам и от фризьорката, ами според мен незнам на тъмно кестен€во какво ще стане ако сложиш тъмно русо опитай и ще видиш но тр€бва да се получи добре ... поне н€ма да рискуваш да сложиш по тъмен цв€т и да се получи почти черно затова винаги първото бо€дисване се прави с по светла бо€, защото сега косъма ти е отворен и поема повече бо€, повече пигмент и става по тъмна... мен ме посъветваха да си взема кисел спрей който затвар€ косъма постепенно но не съм го взела и така си минах без да давам много излишни пари за спрейчета..
- а за ремулвера нищо не става на мо€та коса, т€ е много трудна за работа, и не се поддава на изсветл€ване много е упорита , пробвала съм с ремулвер хем уж скъп но пак нищо не стана  и 1 ремулвер ми отива за 1 намазване и така ако б€х с ремулвер сигурно 20 пъти н€маше да са достатъчни за мен .. и затова действахме със супра-  аз се изсветл€вах 2 пъти със супра в началото ми беше доста изтощена но сега е добре вече.. но за мен е важно да имам хубав цв€т да се харесвам и да ми отива на лицето, също и да ми е здрава косата а не окъсана.. така че аз искам 9-10 русо да постигна но усп€х до 8 и затова реших че ще съм в каф€вата гама, по добре хубавцв€т а не жълто-рижав 8 циганее ми много и ето сега съм уж с 5 ама ми кафенее доста но много ми харесва така че си остав€м в каф€вата гама това е мо€ цв€т,
а при теб да не стане като при мен да € изсветлиш доста и накра€ да не  се харесаш (най вече и така се получи само дето си изгорих косата...)
-но мисл€ че ако продължиш да € изсветл€ваш накра€ ще избие доста рижо-нещо доста червеникаво и неможеш да го покриеш с нищо ще тр€бва да € изсветлиш още доста след това, затова опитай първо с тъмно русо с 6 процента или 9 процента окислител и тогава реши какво ще правиш- това е мое мнение , ти си решаваш, но в повечето случаи на изсветл€ване се получава рижав-червен цв€т и ще иска още много изсветл€вани за да те хвани бо€та на тази основа!.. или освен тъмен цв€т..  незнам реши сама..

jerry  този цв€т който си показала е много хубав, но ако си решила да се бо€дисваш с тази бо€ ко€то си  споменала май доста ще червенее нещо като кестен (карамел) май ще стане..  защото са само топли цветове в  нюанса - в номера бо€, аз в момента съм със смесена бо€ каф€во със златисто и червеникав отенък и ми изглежда хем каф€во хем малко по светло от снимката ко€то си постнала.. хем беше изсветлена до 8 номер и пак леко червенее, а ти ако имаш и червен пигмент в косата и зависи на каква основа го слагаш може да станеш по тъмна , или по червеникава незнам .. newsm78 но е  важна основата според мен на ко€то се слага цвета, а на мен 6 не е много тъмен цв€т, и 5 не ми е тъмна за моето разбиране , разбира се всеки ги разбира по свой начин...
  Naughty Ќе съм компетентна  , давам съвети от това през което аз минах по мо€ път с бо€дисване и изсветл€ване..!!!
« ѕоследна редакци€: нд, 12 фев 2012, 19:42 от dani890420 »
÷итирай

¬ј–Ќј

јко е каф€во с лек червеникаво златист оттенък бива,но да не е съвсем махагоново червено  Rolling Eyes » питам,защото в каталозите на други бои 6-ците ми изглеждат по-светли тонове от 6-ците в каталога на ћажирел,за да знам 1 тон по-светла ли да търс€?
÷итирай

ами незнам нищо за бо€та на мажирел, те във всички каталози сед€т различно, мо€та фриз. има 4 каталога и във всички седи различно цвета.. така че направо във магазина се посъветвай...
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
660-674 от 753 отговора