Заплашваха ме в магазин Джъмбо

  • 97 046
  • 249
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 22
Аз пък съм доволна от нещата които съм си купила от джъмбо...не за мен де, за племеницата ми.
Обслужване няма, има само каси на които отиваш и плащаш. Спокойно е обикаляш и разглеждаш без никой да те притеснява.
Всички играчки които са механични имат показана мостра...и по принцип дори пише къде трябва да натиснеш за да се задвижи играчката. Дрехите минаваш и оглеждаш спокойно. Харесва ми магазина. Купувала съм много неща от там и никога не е имало нищо счупено. Магазина има определени дни в които се прави рекламация, но не знам възстановяват ли парите...не съм връщала нищо до сега.
Авторката, въпросното гърне не е ли имало мостра изложена...много се съмнявам да не е имало... newsm78
Виждала съм, че по принцип има изложени мостри.
Но дори и така да е било отношението на "управителя" е нелепо.

# 31
  • Мнения: 13


МОЛЯ ТЕ ДАЙ МИ ИМЕЙЛ НА ЦЕНТРАЛАТА ИМ В ГЪРЦИЯ ЗА ДА ПИША И АЗ ТАМ. БЛАГОДАРЯ!



ab@jumbo.gr

# 32
  • Мнения: 711


МОЛЯ ТЕ ДАЙ МИ ИМЕЙЛ НА ЦЕНТРАЛАТА ИМ В ГЪРЦИЯ ЗА ДА ПИША И АЗ ТАМ. БЛАГОДАРЯ!



ab@jumbo.gr

Благодаря!   bouquet

# 33
  • Мнения: 2
Божееее какъв е този дръвник!!!!?!????????!?!????? Как ще си позволява такова отношение към клиент и то жена с дете в количка!? Нямам думи! chanel5, пиши какво е развитието на случая в последствие!

# 34
  • Мнения: 4 422
Не съвсем по темата,но търнето е много хубаво и непременно го купи на детето  Peace Имаме такова от 3 г,вярно,че последната почти не се ползва по предназначение,но не е мръднало.При положение ,че го поръчах от Фишер Прайс Австрия и си мислех,че може и да не проработи като дойде.Чудесно е,ако не му знаеш функциите си пусни клипчето на сайта на марката,много забавно нещо е с приятни и рейлни звуци  Grinning
По темата - както и да се е държала авторката,поведението на управителя е безумно.

# 35
  • Мнения: 0
Аз също бих те посъветвала да се обърнеш към КЗП, но не само заради отношението на въпросният управител, а и защото стоките, които предлагат нямат информация и етикети на български. ЗАДЪЛЖЕНИ са щом като продават стоката в България, да имат информация, която потребителят може да прочете и разбере. По такъв сигнал би трябвало да ги глобят и да ги принудят да променят етикетите на стоките. 
След като вече си пуснала жалбата, кажи като има резултат. Интересно е дали са направили нещо по въпроса.

# 36
  • Мнения: 154
Това е безумие, което може да съществува само в нашата мила родина, аз както обикновено съм потресена. Да не говорим, че коментари от типа на "ти как си се държала" и "ходи си плати 30% отгоре, за да не се държат с теб като с боклук" са меко казано смешни и говорят много за умствения потенциал на публикувалите ги(не в тяхна полза).
Иначе към авторката, аз на твое място щях да изпращам поне по 5 и-мейла на ден, до всички възможни места, докато не ми отговорят. Също така разкажи по всички възможни бебешки форуми за случката ти. И нека силата (на Интернет) бъде с теб Wink!

# 37
  • Мнения: 375
Такова гьрне има в Комсед.Там имат мостри и може да се пробва.  Водичка като се сипе и то пее.

# 38
  • Мнения: 28
Какво значи това че никой не е обучавал персонала? Майка им не им ли е казвала как да говорят и да се държат с други хора?
Страхотни разсъждения праскате, направо настръхнах.
Изобщо няма значение как се е държала, може да е викала и крякала и блъскала и чупила, никой няма право да й рита количката, да я обижда и заплашва. Има си начини ако е толкова опасна да бъде изведена от магазина.
Ако бях аз , нямаше да се примиря докато не го оставя безработен и гладен. Толкова много съм ядосана!!!

# 39
  • Мнения: 6 206
Това е безумие, което може да съществува само в нашата мила родина, аз както обикновено съм потресена. Да не говорим, че коментари от типа на "ти как си се държала" и "ходи си плати 30% отгоре, за да не се държат с теб като с боклук" са меко казано смешни и говорят много за умствения потенциал на публикувалите ги(не в тяхна полза).
Иначе към авторката, аз на твое място щях да изпращам поне по 5 и-мейла на ден, до всички възможни места, докато не ми отговорят. Също така разкажи по всички възможни бебешки форуми за случката ти. И нека силата (на Интернет) бъде с теб Wink!

какво да ти кажа и как да ти го кажа?
излишно е  Simple Smile
какво да правя - ограничена съм, толкова ми е умствения потенциал, но си живея щастливо и спокойно, защото знам точно колко е безсмислено да търся обслужване в джъмбо и да се дървя на място, където въобще не им пука ще танцувам ли, ще беснея ли и ще легна да заспя на пода.
иначе вие умните с голям потенциал - пускайте по 5 мейла на ден, ако ще и по 50 на ден, пък ако ви е и малко по-висок потенциала, знам ли така от едно писание го определеям плюс минус 5 процента, може и някоя телевизия да извикате
също и петиция маже да направите
абе, идеи има, бъдете по-креативни
аз излизам от темата, вие си се потрисайте и настръхвайте на воля

# 40
  • София
  • Мнения: 23 081
Каспър, забелязала съм в доста теми, че имаш меко казано странни разбирания по много въпроси. Добре че не всички сме като теб и сме достатъчно разумни да си търсим правата. Защото заради такива мизерници (визирам магазините, персонала и прочее) сме на такова дережде. Хайде стига сме се правили на кротки агънца. Пък на съседите гърци, ако не им отърва бизнеса на наша територия да вървят другаде на майната си. Клиенти сме, плащаме си, за да пълним джобовете явно на някой простак, така че си имаме права. И не е нужно да се "дървим", както ти културно се изразяваш, за да се даде гласност на проблема и да се предприемат съответните мерки. Аз лично не разрешавам на никой да ме прави на маймуна и да се държи с мен по начина, описан от авторката.
Интересно ми е това "Джъмбо" дали ще просъществува на места като Испания, Германия, Франция, Англия, пък и дори Турция, ако щете, където ще те носят на ръце, за да си купиш нещо от тях. А те какво ли си мислят - българите са будали, бедняци, мизерници - не заслужават да се хабим и работим за тях. Тогава аут от Бг и да си носят джунджуриите обратно в Гърция.

# 41
  • Мнения: 6 713
В нормалните държави ще ти целуват задника (без извинение), за да си купиш нещо от тях.

Е, не са ми го целували Mr. Green, но определено има голямо уважение между купувач и продавач. Почти е невъзможно да видиш скандал между продавач и купувач, това е просто абсурдно. Много жалко, че в родината има такова отношение към клиента. Sad


Интересно ми е това "Джъмбо" дали ще просъществува на места като Испания, Германия, Франция, Англия, пък и дори Турция, ако щете, където ще те носят на ръце, за да си купиш нещо от тях.
Абсолютно е така!  Crossing Arms

# 42
  • Мнения: 2 658
Знам, че може да си кажете "да бе, да, айде са прикаzки от 1001 нощ", но съм съгласна 100% с Лурдес - просто няма начин, никакъв, никога по никаква причина продавач, да не говорим управител на някакъв магаzин, да се държи по подобен начин с клиент, пък бил и клиента.. да не каzвам. Няма как, не става. Не преувеличавам. Може би (не че съм била свидетел, просто хипотетично), ако клиента примерно налети на бой.. да го хванат и съвсем цивилиzовано да го иzведат, а ко не се получава, просто ще повикат тихо и кротко полиция.
Имаме още доста път да иzминем у наЗЕ, ама то си е нормално де, не може да се очаква такива неща да се променят от днеска zа утре, zа съжаление.

# 43
  • Мнения: 762
За 79 лв можеш да си купиш супер гърне от сайта на mothercare или 10 обикновени пак от там.Аз лично не държа да плащам 100-200 % надценка,за да се вози някой мазен грък на мерцедеса си... Sick

# 44
  • Мнения: 154

какво да ти кажа и как да ти го кажа?
излишно е  Simple Smile
какво да правя - ограничена съм, толкова ми е умствения потенциал, но си живея щастливо и спокойно, защото знам точно колко е безсмислено да търся обслужване в джъмбо и да се дървя на място, където въобще не им пука ще танцувам ли, ще беснея ли и ще легна да заспя на пода.
иначе вие умните с голям потенциал - пускайте по 5 мейла на ден, ако ще и по 50 на ден, пък ако ви е и малко по-висок потенциала, знам ли така от едно писание го определеям плюс минус 5 процента, може и някоя телевизия да извикате
също и петиция маже да направите
абе, идеи има, бъдете по-креативни
аз излизам от темата, вие си се потрисайте и настръхвайте на воля
Аз не знам защо изобщо си си правила труда да ми отговаряш, нали не ти пука как се държат с теб?! Можеше просто тихо и кротко да си отидеш в някой с 30% "по-така" форум.
П.С. Определено нямах намерение да те обиждам, но е крайно време подобно олигофренско поведение от страна на заетите в третия сектор да спре, а това няма как да стане, ако се свиваме в ъгъла.

Общи условия

Активация на акаунт