Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Проблемно забременяване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 137 отговора

Велико Търново

Добро утро мили момичета!Видях,че никой още не е пуснал тази тема и реших да го направя!Искам да благодаря на Ренци за доброто,което е сторила за всички нас!Благодаря ти!Ти си добър човек и ти желая от все сърце скоро да станеш най-щастливия човек!Лека седмица  и добри новини ви желая!
Ако някай не е прочел какво е направила Ренци за нас,да отиде на темата:седмицата 9-15.08.
Хайде,тези лентички със спермчетата да се заменят вече.Другите са по симпатични!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Цитирай

София

Весела седница и от мен на всички!
Цитирай

Plovdiv

И от мен момичета!Много усмивки  Razz  Razz  Razz
Цитирай

Пловдив

Dobro utro i ot men, dano tazi sedmitsa ni donese mnogo hubavi momenti i se sbadnat me4tite ni!!! Very Happy  Smile
Цитирай

София/Велико Търново

Здравейте момичета,

Весела и успешна седмица желая на всички Smile
Сърдечно благодаря на Ренци. Това което е направила за нас е прекрасно Exclamation  Exclamation  Exclamation
А аз имам новина  Wink
Макар и предсрочно в събота си направих тест и втора чертичка имаше но беше много бледа-едва забележима. Тази сутрин отново направих тест и втората чертичка беше по-ясна, но все пак много по светла от котролната, която е направо червена. Не знам дали има смисъл, но мисля в сряда пак да направя тест и после да ида на лекар.
Все още ме е страх да се зарадвам Neutral Дано чудото да е станало Exclamation
Цитирай

Пловдив

Valka, mnogo se radvam za teb i shte stiskam paltsi vtorata 4erti4ka pak da te zaradva na sledva6tia test.
CHESTITO!!!!
Цитирай

Plovdiv

Здравейте и от мен!
Ренци много благороден жест от твоя страна, а пък аз горката не можах да запаля свещ защото се върнахме късно от Батак и като отидох в църквата жената със свещите си беше тръгнала и другата отказа да ни даде свещи Crying or Very sad
И така само с цветя и парички успях да мина през църквата!
Валка пожелавам ти всичко да е наред и да имаш сигурно основание да се похвалиш Very Happy
Лека седмица на всички!!!
Цитирай

Велико Търново

Искам да ви споделя нещо!В Арбанаси има един манастир,казва се "Св.Успение Богородично".В този манастир се съхранява чудотворната икона на Св.Богородица.Вчера от сутринта там беше върволица от хора,чак до вечерта.И си помислих,колко много хора се нуждаят от помощ и подкрепа.За мое най-голямо съжаление не можаш да стигна до иконата,но тия дни непременно ще го направя!Ако някой се интересува повече от този манастир,с удоволствие ще помогна.Легендата мълви,че от очите на Богородица потичат сълзи.
Да ви кажа -отдалече отправих искрена молба към Богородица за всички мили момичета,които искат най-съкровеното нещо в тоя живот-дете да им помогне и да запази вярата им в доброто!
Цитирай

Здравейте и от мен момичета Very Happy

Пожелавам на всички вас успешна седмица изпълнена само с положителни новини

:smilecolros:

Valka много се радвам за теб-дано скоро да те последваме  applauseuu   applauseuu   applauseuu
Цитирай

Sofia

Здравейте и от мен !

Огромна благодарност на Ренци  Exclamation

Валка, браво на теб  Very Happy , хайде , ще чакаме да честитим официално !
Много се радвам , мила !

Щастлива и успешна седмица за всички Very Happy !
Цитирай

Renci,
много мило от твоя страна за това, което си направила за всички нас-благодаря ти..... :B-fly:
Цитирай

София/Велико Търново

Благодаря ви много момичета!
Дано всичко бъде наред!!!
Искрено се надявам и вие много скоро да имате новини като моята.

А най напред чакаме новина от Морена!!!
Хайде мила няма ли да се включиш!!! Не ни дръж в напрежение pleaseeee!!!
Цитирай

Sofia

Цитат на: Valka
......................................................
А най напред чакаме новина от Морена!!!
Хайде мила няма ли да се включиш!!! Не ни дръж в напрежение pleaseeee!!!

Аз нямам никакви симптоми , така че не разчитайте на мен , явно просто ще закъснее лелката , колкото да ме поизпържи на бавен огън  Mad  !
Цитирай

е здравейте и от мен най-накрая!
миналата седмица бяхме в "Царица Йоанна" за химиотерапията. беше някакъв ад - не съм очаквала, че може да бъде такава обстановката в болница с такова име! да не говорим за отношенията... както и да е... беше голям зор, още му е гадно, яде му се, ама му е гадно, отпаднал е и е на режим като бебе Smile сега ще му бият някакви инжекции мускулно, от които пък вдига температура, но слава богу е веднъж в седмицата. на 7 септември пак трябва да ходим там. това е засега от мен. сърдечно стискам палци на всички опитващи, и на тези, които чакат - ДА НЕ ИМ ДОЙДЕ!!!
Цитирай

София

Здравейте и от мен момичета Very Happy
Весела и успешна седмица на всички, и много много добри новини да има.
Ренци благодаря за милия жест от твоя страна, дано на всички ни се усмихне щастието...
Валка стискаме палци да се похвалиш офицялно и разбира се да честитим Wink
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 137 отговора