«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

ƒом

ƒом

13 812 членове ¬ключете се
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
345-359 от 753 отговора

ћнени€: 881
—упер-тема! Ѕ€х € изтървала, но пак се включвам.
÷итирай

у дома

ћнени€: 937
Ќе знам дали въпросът ми е за тук - но не знам къде да го задам. —нощи по новините показаха уред за почистване на керамични плотове /като малка шпатулка беше/. »ма ли н€кой иде€ от къде мога да куп€ такова нещо  newsm78
÷итирай

—офи€

ћнени€: 3 921
Ќе знам дали въпросът ми е за тук - но не знам къде да го задам. —нощи по новините показаха уред за почистване на керамични плотове /като малка шпатулка беше/. »ма ли н€кой иде€ от къде мога да куп€ такова нещо  newsm78

» аз търс€ такава. „увала съм, че в магазините за техника имало - “ехномаркет, “ехнополис и пр., но аз лично не съм провер€вала. »наче има и в разни онлайн магазини, напр. тук и тук
÷итирай

y дома

ћнени€: 1 224
ћисл€, че ги има навс€къде, където има домакински пособи€. јз съм си купила от TCM! Peace
÷итирай

—офи€

ћнени€: 502
јз пък търс€ отварачка за буркани - за тези с обикновените капачки. Ќ€кой да е виждал?  ъде ли не търсих. ќнази вечер отвар€х компот от праскови с нож, ц€лата се ол€х, че и кухненските шкафове... ¬се н€къде тр€бва да има такива. Ѕих си купила дори на старо, от онези от соц-а.
÷итирай

ѕловдив

ћнени€: 3
мааалко сода бикарбонат в обувките изгонва всички миризми  Wink
÷итирай

—офи€

ћнени€: 1 070
јз пък търс€ отварачка за буркани - за тези с обикновените капачки. Ќ€кой да е виждал?  ъде ли не търсих. ќнази вечер отвар€х компот от праскови с нож, ц€лата се ол€х, че и кухненските шкафове... ¬се н€къде тр€бва да има такива. Ѕих си купила дори на старо, от онези от соц-а.
јз пък нещо не се оправ€м със старите соц-отвар€чки. — нож рискувам да се осакат€, обаче със супена лъжица всичко е ок. Ќ€мам проблеми не само с купешките буркани, но и с буркани, затвар€ни със старите затвар€чки за консерви, които стискат на много гъсто. ѕробвай - поддава малко по малко и като завъртиш буркана и понапънеш на 3-4 мместа и се отвар€ Peace
÷итирай

ћнени€: 1 578
ќще по-лесно е като чукнеш капачка върху нещо твърдо - на терасата върху пода.
÷итирай

предимно —офи€

ћнени€: 35
Ќие със сестра ми пък сме спецове по отвар€на на буркани с отверка - от тези плоските Smile слагаш под ръба и врътваш малко и за секунди си готов без да оливаш  Wink
÷итирай

ћнени€: 881
ј шишетата отвар€м на касата на вратата - там, където влиза езичето за затвар€не.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 3 220
Ўпатулка за керамични котлони съм купувала в  ауфланд. Ќезаменима е, ако сте домакин€ като мен и често ви кипва манджата  Blush.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 3 921
Ўпатулка за керамични котлони съм купувала в  ауфланд. Ќезаменима е, ако сте домакин€ като мен и често ви кипва манджата  Blush.

“очно като теб съм. Wink
„удесно, че има в  ауфланд, който ми е доста наблизо. “ези дни ще провер€.
÷итирай

Ўумен

ћнени€: 74
Ўпатула за керамични плотове се продават в комплект с плота, ако не € е вдигнал н€кой от продавачите.јма не са много добри, поне мо€та се счупи на 2-3 месец. упих си от  ауфланд на промоци€ 2лв струваше  newsm78
÷итирай

ћнени€: 65
ќтвар€м капачки на буркани с помощта на супена лъжица.  Wink
÷итирай

ћнени€: 65
ƒържа хл€б на филийки във фризера, в случай, че останем без хл€б. ѕъхам ги направо в тостера.
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
345-359 от 753 отговора