«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

расива мама
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
15-21 от 21 отговора

в.преслав

ћнени€: 212
јз доколкото знам май Ўварцкопф(извин€вам се ако съм го написала грешно)имат такава преса за обем в корените.Ќо т€ е на принципа на "селските ¬афлички" Mr. Green,само дето е тънка.Ќ€къде към 180лв.ћоже би момичетата,които се занимават професионално с фризьорство ще кажат.
  »наче тази,ко€то е показана от телешопа е същи€т боклук като онази върт€ща четка,ко€то беше изл€зла навремето............
÷итирай

—офи€

ћнени€: 82
ƒа, има такива тънки преси са обем, но са на принципа на "вафличките"  Mr. Green Ќ€мам лични впечатлени€ обаче - http://hair2007.bg/product_info.php?products_id=1117&osCsid= … b9f8400314f152402
÷итирай

ћнени€: 122
ѕредимството на последната сигурно е, че ги прави по-ситни, така че да не се виждат толкова лесно...
÷итирай

—офи€

ћнени€: 179
јз имам преса за ситни вафли на ремингтон, малко по-едри от на валерата, но определено по-малко си личат и с подход€щите продукти прав€т хубав обем, имам и четка подобна с косми на ровента ... освен че изправ€ и то не като преса за друго не става Smile
÷итирай

—офи€

ћнени€: 645
јз  пък значи съм дива сел€нка - прав€ си вафли в корена с една архаична преса на Ѕейбилис. » понеже косата ми е неподатлива на вс€какви опити косъма да се начупи, вафлите ми сто€т като вафли само н€колко минути, после стават на едва забележими вълнички и става наистина обем.
÷итирай

ћнени€: 166
Aз си прав€ обем с преса ко€то става и за ретро къдрици,леко завъртам близо до началото все едно ще навивам,но дори не прав€ кръг,само повдигам.
Ќ€кой разбра ли ме? Laughing Ќещо не мога да го об€сн€ добре ...
÷итирай

¬арна

ћнени€: 44
«дравейте! ¬иждам, че отдавна не е писано по темичката, но реших все пак да вид€ има ли н€кой ползвал подобен вид преса. јз открих подобна преса на Sapir, ко€то събуди любопитството ми и така открих темата ¬и.
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
15-21 от 21 отговора