Перник-22

  • 81 659
  • 746
  •   1
Отговори
# 735
  • Перник
  • Мнения: 4 863
ЧРД на Криско! Да расте здрав и весел!

# 736
  • Мнения: 91
ЧРД на Криско  bdbaloni Да е жив и здрав и весело и безгрижно детство!

# 737
  • Мнения: 35
 hbday ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН на голямия Криско. Да е жив и здрав и много послушен .  hbday


                                                 baloni baloni baloni baloni baloni

# 738
  • Мнения: 126
ЧРД на Криско! bdbaloni
Да расте много здрав и с много късмет!

Момичета, някоя от вас дали си е правила антицелулитни процедури LPG и ако да, къде?
Или можете ли да ми препоръчате някой козметичен ценър/салон с модерна техника, където евентуално да попитам дали правят такива процедури?
Благодаря!  bouquet

# 739
  • Мнения: 65
Доктор Стефанова ще работи от следващия месец. Добре е.

За алерголожката ли става дума?

Аз разбрах вчера, че била починала ...  newsm78

# 740
  • Мнения: 50
Аз я видях в четвъртък, изглеждаше добре.

# 741
  • Мнения: 162
Не знам кой ги пуска тези слухове, но Стефанова си е жива и здрава, просто в момента не преглежда. Изчакайте до юни и тогава опитайте да й се обадите на телефона. Когато е готова да работи, ще работи. Предполагам, че повече информация може да се получи в кабинета й. Аз така бих направила. Тя е помогнала на много хора, дано и на още да може да помага.

# 742
  • Мнения: 65
Незнам вече откъде тръгват тези работи...направо е ужасно...  #2gunfire

# 743
  • Мнения: 162
Лиске, пускай нова тема!

# 744
# 745
  • Мнения: 2
Здравейте мами !  bouquet  Наближава рождения ден на сина ми а аз си нямам на идея къде да празнуваме newsm78 В детски клуб ли да е в пицария или в сладкарница.?Ще са десетина дечица .Със сигурност няма да е в "Приказен свят" #2gunfire Ако имате впечатления от "Смехораните" или "Шоколад", ще се радвам да ги споделите В "Смехораните" сме ходили ,но не и на рожден ден ! Благодаря предварително  Hug

# 746
  • Мнения: 154
Премести си публикацията в новата тема.
Иначе моето мнение е че и смехураните и шоколад са добри.Даже последно време в шоколад имам няколко приятелки дето си правиха рожденни дни.Ние го правихме в смехураните и съм много доволна.А за приказен свят   Flutter  без коментар   Laughing  Ти мисля че преди беше писала че са ударили детенцето по ръчичката заради сокче или се бъркам.А колко още случая има подобни само  Shocked Ама те си  знаят хората,според тях са най-добрите   Joy

Последна редакция: чт, 02 юни 2011, 10:42 от lisa_lisanova

Общи условия

Активация на акаунт