«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

“уризъм
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 23 отговора

ћнени€: 203
ѕрепоръчайте ми хотел, който да ви е харесал.
÷итирай

¬арна

ћнени€: 151
¬ „ифлика сме били в три хотела - ƒива, Ѕалкан и ќдисей.
» трите имат топли басейни, но са външни. ћисл€, че в новата ¬еника само има вътрешен басейн.

¬ ƒива последно б€хме много разочаровани от персонала - наложи се два пъти да смен€ме ста€та, защото администраторката не беше в час, а за н€кои от тогавашните сервитьорки въобще не ми се коментира. »наче басейна беше много чист, храната - добра.

ќдисей - много уединено и неподход€що за деца. ƒобро обслужване, добър масажист, при€тна храна.

Ѕалкан - май там сме най- доволни. —ѕј центъра им е добър. Ѕасейна - става, макар на ƒива е по-чист. –есторанта е при€тен.

ƒруги€ месец ще резервираме във ¬еника, засега само сме вечер€ли там, ще видим как ще ни мине и почивката.

ќбщо взето не очаквай нещо особено.
÷итирай

Ѕлагодар€! ¬ Ѕалкан н€ма места. —ега попаднах на хотел ≈лора. Ќаправих запитване и чакам отговор.
÷итирай

в 1001-та нощ

ћнени€: 2 578
мои при€тели отс€даха в хотел ‘е€ с пакетна почивка и б€ха във възторг  Peace

от хотел ƒива и аз б€ много, ама много разочарована, очаквах повече
÷итирай

софи€

ћнени€: 561
ќще един мноооого отрицателен глас за ƒива- персонала има много да учи какво означава думата" клиент" #2gunfire
÷итирай

ј къщи ¬ълеви?
÷итирай

софи€

ћнени€: 561
Ќа външен вид ми харесаха, но мисл€, че са подход€щи за семейства. ј мисл€, че е само външен басейна.
÷итирай

ћнени€: 563
Ќие б€хме във ‘е€ през пролетта и останахме доволни. ¬ътрешни€т басейн беше топъл, а външни€ май тъкмо го б€ха напълнили и беше хладен, но ставаше за плуване. Ѕ€хме с пакет закуска и вечер€, храната ни хареса. ќбслужването е добро. Ќ€мам заблежки по отношение на хигиената.
÷итирай

ћнени€: 109
» ние сме били във ‘е€. ’убаво е. Ќие б€хме зимата там - топла е водата в басейна и чистотата беше на ниво Peace
÷итирай

—тара «агора

ћнени€: 56
—па хотел ‘е€  Peace
÷итирай

—офи€, под  арлсон

ћнени€: 607
ќще един мноооого отрицателен глас за ƒива- персонала има много да учи какво означава думата" клиент" #2gunfire

атегирично!   Peace ’убаво м€сто, хубав хотел и много лошо обслужване. „удех се дали не пест€т от заплати на персонал, безумно е това, на което се натъкнахме там.
»наче б€хме в старата ¬еника- ако запазвате там най- добре да е ста€ лукс или апартамент, обикновената двойна е наистина малка и обикновена  Wink ’убавото е, че се ползват басейните на гол€мата ¬еника. ƒоволна съм от закуската, беше обилна и разнообразна. ѕосетихме и почти всички ресторанти на съседните хотели- на мен лично ми хареса кухн€та навс€къде  Peace
÷итирай

¬арна

ћнени€: 574
¬еника ѕалас имат вътрешен басейн. ’отелът е добър, но обслужването - под вс€каква критика. ‘амилиарничене от страна на персонала, храната - зле приготвена, мениджмънт като ц€ло- лош. „етейки предишните постове май обслужването е проблем в този район.
÷итирай

ћнени€: 820
’отел ‘е€ - неверо€тен.
÷итирай

ћнени€: 707
» от мен отрицателно мнение за персонала на "ƒива". ’отелчето иначе не е лошо , като за 3 звезди , кухн€та в ресторанта е много вкусна , бих казала една от най - добрите , на които съм попадала , но персонала не знае какво значи етикет , карат € така все едно са на улицата или на полето. ѕопадала съм на къде къде по - учтив , усмихнат и приветлив персонал. »махме и една изцепка , за ко€то мъжа ми страшно много се €доса , а хотела ни беше препоръчан от наш при€тел. ∆алко наистина .
÷итирай

ћнени€: 35
ѕреди месец б€хме на почивка във ‘е€ и не останахме доволни.’раната изключително еднообразна,ста€та ни за 5 дни не беше почистена нито веднъж с изключение на това,че се изхвърл€ше боклука и то във време,когато хората си почиват.Ќикой от персонала не пазеше тишина нито, в коридора нито на двора следоб€д,когато децата ни сп€т,спато е пълна пароди€,обслужването в ресторанта също,покривките на закуска си сто€ха с трохите от вечерта,а басейна не беше особено чист и след оплаквани€ от гостите на хотела го затоплиха.
Ќе бих посетила този хотел отново. newsm11
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 23 отговора