Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Млека за кърмачета, захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

In the world of miracles...

Споделете мами, докога мислите да купувате на дечицата си детски сокчета?
Ние пием сокове на "Теди", обаче вече е големичък, та се чудя дали не мога да му давам обикновени сокове. Има големи разфасовки от соковете на Ганчев, не знам дали стават за деца, пък и са по-изгодни.
Цитирай

на кой му пука, майна

И аз съм си задавала този въпрос,,ще следя темата,а след 1 годинка не може ли да се дават и тези на куинс или капи или флорина,ббб,в смисъл на тези дето пише че са без консерванти?
Цитирай

Спрях ги отдавна,някъде към 7.-8.месец.Но не купувам от готовите.Когато реша да правя сок за трима ни-естествено-давам и.Но да цапам сокоизтисквачката за 2 ябълки- NaughtyПрез останалото време и давам плодове според сезона,а когато не можеше да дъвчи добре ги настъргвах.
Цитирай

От тези сокчета на Ганчев по 1,5-2л давам доста отдавна, някъде от към 11 месец. Също  и давам сокове на Теди и Витаминка, но най-често и разтварям компот с малко вода. Не мисля, че е удачно все още да се дават от сокчетата на "големите" защото в някой има доста консерванти, а понякога и оцветители. Също и правя и прясно изцеден сок от ябълка, портокал, мандарини. Ако пък си решила да пробваш от обикновените сокове пробвай  нектарите на ВВВ (1,5л), те са без консерванти.
Цитирай

Густо майна филибето,слънце грее от небето

За първи път дадох такъв сок преди 2 - 3м. - ами Дани се подриска от тях.Сега вече няма проблеми,но аз му давам рядко ,от тези на Куинс в малките шишета.(пък и той не ги тачи много)
Цитирай

София

Аз доскоро давах от бебешките на Ганчев. Питах, обаче педиатърката и тя каза "От прясно изцеден по-добър няма".
Особено за този сезон, когато трябва да се засилва имунната система. И Алекс "на стари години" вече пие само прясно изцедени сокове.
Цитирай

UK, Harlow/София

Давам или купени на Хип,или прясно изцедени.Другите ,които се водят за големи не смятам да му ги давам скоро, много са ми "парф#мирани".
Цитирай

София

Аз от месец и давам обикновени сокчета EmbarassedМного  ги харесва,а и вече е на обща храна и няма проблеми,така че си давам готови:)
Цитирай

In the world of miracles...

И ние сме на обща храна, затова се чудех дали не мога вече да му давам обикновен сок, т.е. за "големи хора"  Very Happy. Нещо не мога да се престраша, затова и направих тая тема, да видя мнението на другите майки.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.