«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

јлтернативна медицина
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
255-269 от 463 отговора

Universe

ћнени€: 1 503
¬ другата тема б€п пускала един руски филм за използването хипноза, екстрасенси и др. човъркани€ в човешката памет в √–” и  √Ѕ /даже и по отн. на техни неудобни "другари"/.
Ѕеше интересен, ама въобще ни си спомн€м как се казваше Embarassed ƒаже имаше разговори с пострадали /естествено в с€нка/

„ела съм, че и много от руските шахматисти също ги използват и си имат лични ..."шамани" /не е най-точната дума, ама вие ме разбрахте/. “е в повечето случаи вли€€т в/у разконцентрирането на противника  /какво остава за върхушката Laughing/

“о и при нас е било и е така, спомнете си гадателката на јспарух - ѕагане /може и да е измислен образ, но едва ли не е имал лична пророчица/

Peace —ергей «убков "ќкултната маги€ на “рети€ райх" - има и др. подобни - http://www.book.store.bg/p6078/okultnata-magia-na-tretia-rajh-sergej-zubkov.html

newsm78 Ќе си спомн€м √ълъбов да пише за това в "—ветовната конспираци€"

÷итирай

Montréal, Canada

ћнени€: 664
Гълъбов пише за тези неща, но в друга книга - Окована свобода Peace
÷итирай

—офи€

ћнени€: 620
kambanka 2304 , благодар€ за по€снението. Ќе съм му чела книгите, но съм слушала интервюта с него и впечатлението ми е такова Peace
÷итирай

ћнени€: 65
—поред мен, увличането по "антиконспираци€" може също да е опасно. ‘актите са си факти. ƒруг е въпроса, че на тема "конспирации"  може да се разпростран€ва съзнателна манипулаци€ също. ¬ажното е да се вземат  правилни изводи и да се постъпва подход€що.  - методи за енергийно и психическо балансиране и защита.
÷итирай

—офи€

Vox populi , така е  Peace на мен почти всички тези конспираций ми идват леко смешни
÷итирай

Montréal, Canada

ћнени€: 664
—поред мен, увличането по "антиконспираци€" може също да е опасно. ‘актите са си факти. ƒруг е въпроса, че на тема "конспирации"  може да се разпростран€ва съзнателна манипулаци€ също. ¬ажното е да се вземат  правилни изводи и да се постъпва подход€що.  - методи за енергийно и психическо балансиране и защита.

»нтересно, Vox populi, как в един пост усп€ваш хем да си против конспирациите,бидейки манипулативни, хем да твърдиш колко е важно да сме енергийно защитени.  Rolling Eyes

÷итирай

—офи€

јз написах стихове. “е са срамни. јз никому не ги показвам, но на “еб, Ѕоже, ще ги покажа. ≈то ги.
¬ъзрастните плачат със сълзи.
¬ъзрастните плачат с очите.
ћалките плачат със сърцето.
ћалките плачат с живота си.
Ќо ако възрастни€т плаче като малък,
значи той наистина плаче.
ћарик, 4 клас
÷итирай

¬ царството на троловете , елфите и викингите :')

ћнени€: 3 353
≈ не не позна  Mr. Green

пробвай пак , след като го гледаш , ако искаш де  Cool

п.п. “айната лично на мен не ми допадна но не би бил лош за н€кой друг, не тр€бва да съдим само по себе си  Wink
Very Happy

—мешни или не...принципите в “айната работ€т. Wink .ƒори и да не в€рвате в т€х, нещта си се случват... Mr. Green ќб€снено е  направо бих казала по детски, как работ€т вселенските закончета Mr. Green  ћного елементарни  и прости всъщност са нещата, а ние все ги усложн€ваме... Crazy
÷итирай

ƒобрич, ¬арна

ћнени€: 724
—ъгласна съм с теб, ¬инце.  огато се настройваме на позитивна и творческа вълна не привличаш никакви негативи, не виждаш конспирации и заплахи. ƒа, ако се вгледаш ги има на едно ниво, но важно е какво излъчваш  Smile
÷итирай

Tам през јтлантически€ океан

ћнени€: 3 394
ѕредставете си че хората говор€т само това което зна€т , каква тишина ще настъпи на «ем€та ....
ЦЦЦЦЦЦЦЦЦЦЦЦЦЦЦЦЦЦЦЦЦЦЦЦ
ѕредставьте если бы
люди говорили только то,что знают,кака€ тишина
сто€ла бы на «емле.

÷итирай

—офи€

ћнени€: 305
Mалка извадка от книгите на ћастер „оа.
Ќад€вам се да е полезна за вас.
»звин€вайте, че н€мам време да преведа.

"»збегайте подпитывать глазами

Ќекоторые целители используют свои глаза дл€ подзар€дки пациентов. „астое применение этой техники, даже на прот€жении короткого периода, нанесет вред глазам.  огда вы проводите энергоподпитку, между излучающей чакрой и пораженным участком образуетс€ эфирный (биоплазменный) канал. „ерез этот канал часть больной энергии из пораженной области впитываетс€ излучающей энергию чакрой. ’от€ излучающа€ чакра вращаетс€ преимущественно против часовой стрелки, она в тоже врем€ вращаетс€ и по часовой стрелке, и в эти моменты происходит ее загр€знение больной энергией. ѕоэтому при регул€рном использовании глаз дл€ подзар€дки больных частей тела глазам будет нанесен ущерб. »менно поэтому целители, провод€щие энергоподпитку через чакру ладони, испытывают иногда ощущение, будто больна€ энерги€ поднимаетс€ вверх по их руке.

ѕо этой же причине не рекомендуетс€ проводить энергоподпитку больного места напр€мую из базовой чакры. Ћучше всего проводить подпитку через чакры ладони или пальцев, потому что руки и пальцы легче очистить, и, кроме того, они не такие чувствительные, как глаза, мозг или сердце.

Ѕывают случаи, когда целитель проводит подпитку через чакру руки, но одновременно, сам того не жела€, проводит ее еще и глазами, что со временем приводит к повреждению глаз. ќбычно это случаетс€ с теми целител€ми, которые имеют привычку пристально смотреть на участок, с которым они работают."
÷итирай

—офи€

ћнени€: 1 671
 Laughing
÷итирай

ƒобрич, ¬арна

ћнени€: 724
—игурно сте го преглеждали, има много полезни моменти- http://www.practical-spirituality.info/bg/abraham/teachings  Smile
÷итирай

ћнени€: 65
—игурно сте го преглеждали, има много полезни моменти- http://www.practical-spirituality.info/bg/abraham/teachings  Smile
с усили€ на вол€та  да пропусна коментар :P
÷итирай

—офи€

ћнени€: 305
Oще един оазис на чистота и истина  -  Ѕлагодар€, ƒани!
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
255-269 от 463 отговора