Въпрос за пластичните операции??

  • 2 259
  • 35
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 6 743
Въпроса ми е провокиран от предаването по Фокслайф -"Пълна промяна"

Искам да ви питам някой от вас има ли познати които са претърпели пластична опаерация (с естетична цел) и виждали ли са от близо промяната.Личат ли БЕЛЕЗИТЕ???Изобщо какви са реакциите на околните,боляло ли е и т.н.За колко време става възстановяването? Във филма казват,че всичко трае 7 седмици.

Много ми е любопитно.Четно да ви кажа като гледам тези хора там искрено им завиждам - та те им дават самочувствие и възможност за нови реализации.
Аз лично бих се подложила на такова нещо!Ако обаче ми го предложат без пари,защото иначе не бих могла да си го позволя. Mr. Green

# 1
  • Мнения: 2 550
Ми примзерно при операция на циците, т.е. слагне на силикон, не си личи, че е правена операция...има две малки белегчета под циците, ама те не се виждат.

# 2
  • София
  • Мнения: 2 623
И аз следя предаването с голям интерес и чесно казано малко им завиждам на участниците - наистина промяната е пълна. Като се започне с пластичните операции, след това възстановяването и невероятните грижи, после през магазините за дрехи и бижута, прическа, грим и представяне пред близки, приятели и роднини - сигурно усещането е невероятно. Точно преди малко казах на брат ми, че хората на които им се случва всичко това са големи късметлии и щастливци. Аз също ако ми предложат ще се съглася без да се замисля  Grinning

# 3
  • Мнения: 1 462
Който си е кофти отвътре... ако ще и мозък да му присадят - не помага. Бижутата не заместват първите седем годинки, дълбокото деколте няма да ми протегне ръка за помощ. Може да си купиш и хеликоптер, но не може да си купиш човек, който да те научи да не си пипаш оная работа през анцуга.

# 4
  • Мнения: 2 212
Според мен, Gaming има предвид случаите, когато някой си мисли, че с пластичнта операция ще му се оправи всичко, т.е. нова външност, нов човек...да ама не, това обаче не значи, че всички са така, някои просто се чувстват наистина по-добре и в това няма нищо лошо...
Пример за другия тип са фолк певиците, може да са ги изваяли с пластика, ама с тези празни погледи.... Whistling но те горките си мислят вече, че са хвнали Господ за шлифера...

А колкото до мен, незнам, суетата изкушава, но от друга старна съм страхлива много, когато касае здравето и незнам....

# 5
  • Мнения: 2 212
Да, наистина след операцията си личи, че изглежда далеч по-добре, ама пуст страх знам ли....мен например горната челюст ми е изнесена напред малко повече от долната и носих 3 години брекети, които помогнаха в известна степен - тогава ортодонтът каза, че за да се оправи на 100 % трябва операция на челюстта, това не е много по темата, защото не е пластична тази операция, ами лицево-челюстна някаква, ама той самият ми каза, че ще се учуди ако за това се навия на такава операция...тя е доста по-страшничка...

Благодаря за снимките!

# 6
  • Мнения: 4 187
Имам приятелка, която си направи корекция на носа. Аз не видях кой знае каква разлика, но за нея резултата е задоволителен , което е най- важното  Wink! Няма никакви белези или намек за това, че с пластика, изглежда чудесно  Peace!

Последна редакция: нд, 06 ное 2005, 14:44 от star

# 7
  • София
  • Мнения: 2 623
Мисля, че мноооого задълбахте с горните постинги. От тях излезе, че всички които искат да подобрят нещо във визията си са някакви кофти хора, които не стават за нищо. Най-лошото нещо е да не се чустваш добре в собствената си кожа и ауууууу много  е страшно ако пожелаеш да оправиш това онова. Има хора както повечето от нас които не могат да си го позволят и затова написах колко хубаво би било да ти подарят едно такова хубаво преживяване.

Предавания:
Фокс Лайф
Събота от 11.00 и 16.00
Неделя от 7.00 , 11.00 и 16.00
Понеделник от 7.00

Само незнам кое е повторение и кое не /не съм ги гледала всичките/

# 8
  • Мнения: 2 212
Мисля, че мноооого задълбахте с горните постинги. От тях излезе, че всички които искат да подобрят нещо във визията си са някакви кофти хора, които не стават за нищо. Най-лошото нещо е да не се чустваш добре в собствената си кожа и ауууууу много  е страшно ако пожелаеш да оправиш това онова. Има хора както повечето от нас които не могат да си го позволят и затова написах колко хубаво би било да ти подарят едно такова хубаво преживяване.

Юле, мисля, че се изяснихме, абсурдно е да се мисли, че всички, които се подлагат на пластични операции са кофти хора, аз поне познавам няколко, за които не мога да го кажа в никакъв случай, даже напротив! Аз лично казах какво имам предвид, надявам се никой да не се е засегнал...  bouquet

# 9
  • София
  • Мнения: 6 743
Исках инфо за някой който е претърпявал такова нещо.Като гледаш филма и всичко изглежда една приказка,но дали е така ?!...и болката която навярно пациентите претърпяват заслужава ли си???
Просто като глеадах предния филм -даваха как се е развил животът на хората след това.Една от жените каза така:
"Аз се промених не само външно ,но и вътрешно,защото външният ми вид ме направи по-силна духом.За съжаление някои мои приятели се изплашиха и се чудеха какво е станало с мен,но аз знам,че очаквам с нетръпение всеки нов ден!"
(може би не цитирам 1:1 ,но това помня)
А иначе ето и тук вижте - даже този лекар го познавам лично!!!

http://www.rakursy.com/tonev/atsurg-b.html

# 10
  • Мнения: 7 186
Имам познати с пластики на носа- много по- добре изглеждат от преди. Белези по лицето не съм забелязала.
Силиконови цици също съм виждала- хубави са, белег има, но е съвсем лек. Разреза се прави по няколко начина- под гърдата, около ареолата или в аксиларната област. Може и през пъпа, но не знам дали го правят в БГ, това съм го виждала само по ТВ- то.
Пластичните операции са хубаво нещо, ако са в рамките на разумното. Човек ако има някакъв дефект, който не може да се оправи по друг начин по- добре да легне под скалпела. Щом това би го накарало да се чувства по- добре не виждам нищо лошо.
Аз бих си направила пластика някой ден, ако сметна, че имам нужда. Simple Smile

# 11
  • Мнения: 5 140
А нещо да кажете за липосукциите?

# 12
  • Мнения: 7 186
А нещо да кажете за липосукциите?

Само лоши работи съм чувала за липосукциите- че ефектът е временен и след време може да се получат неравности на местата, където е правена. Не е работа това. Confused

# 13
  • Мнения: 5 140
А нещо да кажете за липосукциите?

Само лоши работи съм чувала за липосукциите- че ефектът е временен и след време може да се получат неравности на местата, където е правена. Не е работа това. Confused

И аз точно това съм чувала,ама исках да се уверя дали наистина е така.

# 14
  • Мнения: 2 755
....А нещо да кажете за липосукциите?....
Ще кажа само, че преди време имаше 1 смъртен случай след липосукция - един мъж, който след тази интервенция в една нашумяла пазарджишка клиника, почина от получените усложнения. Случаят с мъжа беше раздухан и в медиите. Може някой от вас да си спомни. Още повече, че резултатите от липосукцията, не винаги постигат на 100% желаният резултат. Понякога става по-зле от преди.
Напълно съгласна съм с Lady Marmalade, че пластичните операции са хубаво нещо, но само в рамките на разумното. В противен случай.....знаете за разпадащият се нос на Джако, нали? Един нос не може да се коригира безброй пъти. Всяко нещо трябва да е с мярка.

Последна редакция: нд, 06 ное 2005, 18:32 от Tonita

Общи условия

Активация на акаунт