Диета със зелева супа IV

  • 41 614
  • 740
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 344
Ивелина Колева,супата я бях комбинира един или 2 пъти с "инхуа"за отслабване.имаше дни с -2кг. Hug
Sunbeam,има и такива моменти. Hugвсичко ще се нормализира след 00-те или ако си пред мц,след него.аз след 3 дена деток съм+1,но го отдавам на предстоящият мц.
успешен зелев ден,момичета! Hug

# 46
  • Мнения: 0
а от каде мога да си взема ИНХУА? Даже не съм и чувала за него  newsm78

# 47
  • Мнения: 4 344
има тема тук-японския чай за отслабване.в аптеките го има.
само на него без режим оначе,поне на мен не ми се получава..

# 48
  • Мнения: 0
Как върви супичката? Сваляте ли ,мацки?
Аз изкара втори ден ,успешен без прегрешения  Hug
само се надявам наистина да има ефект ,че днес ми дойде и в мц незнам дали ще сваля  Praynig
хайде успех на всички

# 49
  • Мнения: 0
  bouquetЗдравейте и от мен!
 Изчетах почти всики постове тук на тая тема докато най сетне се добера до вас -последните зелчици Grinning
Да споделя сега и моите впечатления до момента....Днес ми е 4-ти ден и резултата е -1 килце.  newsm10
Не е много ,но е окуражително . Целта е 10 килограма ! На вторият ден много ми се наду корема и болките ,които изпитвах за малко да ме обезкуражат ,но не се дадох. Супата си я хапвам даже и за закуска ..Къде с много лимон,къде с оцет-все още не съм стигнала на фаза да я пасирам ,та да я понасям. tooth
 Пожелавам на всички успех в започнатата война с излишните ни килца и паласки smile3535 smile3505

# 50
  • Мнения: 0
Здравейте
Искам да попитам,днес ми е 3-ти ден , до колко банана ядете вие? Че на мен ми се струва ,че с тези калорични банани няма да има резултат Rolling Eyes
Аз за 3 дена съм 1.5 кг ,надолу. Явна 3 кг за първите 3 дена няма как да се сваляк ,както пише на 1-ва страница Wink
но и на това съм доволна.

# 51
  • Мнения: 0
На 3-ят ден аз вместо банани си хапнах 2 зелени ябълки. Днес /4 ден/карам само на супа.  smile3506

# 52
  • Мнения: 0
Ехоооо
Няма ли хора които свършиха диетата?
Пишете за резултатите:-)))
На мен утре ми е последен ден и ще се тегля  baby_neutral

# 53
  • Мнения: 4 344
успех,иве! Hug  Peace

# 54
  • Мнения: 33
Здравейте,момичета! От къде ли не минах и ето ме сега на зелева супа от днес.В момента я готвя. Мисля да карам само на нея,без другите храни.Някой пробвал ли е този вариант?Целта ми е -10 кг до Коледните празници.Смело,а?Стартирам от 64 кг,купих си и Фемимодел-капсули,кой знае какво плацебо са и те,но ей така,колкото да пия нещо.Мисля да си поразмърдам дупето и във фитнеса. Изобщо плана ми е начертан,да видим.......Ще споделям резултати,ако волята ми не ме предаде,ако утре ме няма във форума-значи съм се издънила още първия ден. Успех на всички зелчици!!!!!!!!!!!!! Simple Smile

# 55
  • Мнения: 0
Здравейте ,момичета! Simple Smile Днес приключих първата седмица и резултата малко ме разочерова. Свалила съм само 1,5 килограма. Предполагам ,че се дължи на солчицата дето прибавях в супата,за да може да се преглъща последните 3 дни....незнам...Пишете и вие за резултатите ви. Лично аз смятам да направя още една седмица ,но само на супа/безсолна този път/. Успех на всички! Simple Smile

# 56
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен
И аз днес приключих с диетата ,но и моят резултат не е добър  Sad
Свалила съ Sadм 2 кг , и се чудя дяли наистина някой сваля 7 кг за тази една седмица?  Crossing Arms Thinking струва ми се незъзможно  Thinkingда се свалят 7 кг.
Аз същ Partyо слагах сол в супата , а и дяхме на сватба в събота и пийнах 2-3 глъдки бяло вино, може и от това да е ,знам ли?
Kaperony, ти веднага ли продължаваш с другата седмица или ще правиш почивка?

# 57
  • Мнения: 33
Да се отчета-вчера на обяд пасирана почти безсолна супичка с много натурален био ябълков оцет (без консерванти) и салата от прясно зеле, с оцет и малко зехтин, за вечеря същото. Днес -600грама. Сутринта си забравих обедната супа в къщи и за обяд ядох пак салата от зеле,сега си хапвам вечерната доза,вече трета чаша пасирана супичка с мноооого ябълков оцет и ми е мнооооого вкусно. Интересно как толкова зеле и оцет ми се отразяват добре,чувствам се прекрасно,друг на мое място би се вкиснал и подул,но......всички сме различни................

# 58
  • Мнения: 20
Здравейте момичета  Simple Smile
Чета ви аз от известно време, преглеждам разни диетки... и се чудя какво да захвана, но от довечера съм с вас    Grinning
Имам едни 3-4 кила за сваляне, ама са ми от 3 години вече, та са си постоянни и хич не знам как ще ги боря   Thinking Никога не съм внимавала какво ям, щото уж съм с бърз метаболизъм  Laughing , само че те като си минават годинките, а и спрях цигарите преди няколко месеца и можете да си представите Simple Smile
Аз довечера ще забъркам супичката и мисля да я хапвам 10 дни   chef
Вие слагате ли сол в супата? Защото от безсолно ядене се свалят кг, ама то това е само вода...после като се хапне пак сол..и всичко обратно  Rolling Eyes

# 59
  • Мнения: 33
Аз слагам няколко кристала едра морска сол за вкус, имай предвид, че зелето съдържа много органични соли и за това не е нужно да се соли много.Ако излишните ти кг  са под формата на подкожни мазнини и задържаш вода ще паднат много бързо, както е при мен-започнах на 01.11 от 64кг,днес сутринта-03.11 съм 62,500кг, т.е. 2 дни-1.500кг.С тази диета ще ги свалиш,сигурна съм,проблемът ще бъде после със захранването,защото се връщат двойно, ако не се направи правилно,но то си важи за всяка диета. На мен ми се случва редовно,свалям кг и пак си ги възвръщам,това е най-лошото,но............слаба воля,а колкото напредват годините-по-трудно се сваля!

Общи условия

Активация на акаунт