Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 9 май 2005, 12:02 ч.

Гладене на бебешки дрешки

• 17 473
  • 209
  •   1
Отговори
  • anywhere
Да ви кажа честно, направо не смогвам с домакинската работа...  Sad Дрешките на баткото съм ги прала на ръка и гладила докато стана на годинка, но сега просто... нямам време, колкото и тъпо да звучи...  Confused Първо стана така, че нямах костюмче за преобличане и измъкнах от купа дрехи, който чакаше за гладене, а от няколко дни направо я подпуках малката девойка с неизгладени дрешки...  Embarassed Срам ме е, че съм такава мърлява майка, ама какво да направя?! Фатално ли е, че не й гладя дрешките, да не я почнат сега обриви и алергии, че няма да си простя!  Imp Вие откога спряхте с гладенето?

# 1
  • До хладилника, който обичам
Я пък ти, фатално чак! Смешки... Зъхи, ти си голяма жена, недей така  Mr. Green
До 40-ия ден се глади най-вече за допълнителна дезинфекция. Иначе - чудо голямо. Нали переш с прах, сушиш... Стига толкоз.

# 2
  • Sofia
аз гладих 2 дена и се нагладих Grinning
Много го мразя това упражнение гладенето

# 3
Не съм гладиля никога бебешки дрешки. Сега вече гладя понеже облеклото е вече от друго естество.
 Stuck Out Tongue

# 4
  • anywhere
Цитат на: boo
До 40-ия ден се глади най-вече за допълнителна дезинфекция. Иначе - чудо голямо. Нали переш с прах, сушиш... Стига толкоз.

Смей се ти!  Embarassed  Twisted Evil Около мен все разни идеални майки, дето пускат прахосмукачка всеки ден и перат и гладят денонощно... Аз с това дете малко през просото я ударих с домакинската работа, срам не срам...  Embarassed  Wink

# 5
  • София
Никога не съм гладила , нито съм прала със специален бебешки прах.

# 6
  • До хладилника, който обичам
Цитат на: Зъхи
Смей се ти!  Embarassed  Twisted Evil Около мен все разни идеални майки...

Ето, гледай ме мен. Не пускам всеки ден прахосмукачка, обирах с парцала всеки ден стаята, където спяхме до към 40-ия ден, после почнах, когато е мръсно. Домакинствам когато мога и когато имам кеф. Айде, и Хасан е хора. По-добре се занимавай с бебето и баткото, другото ще се нареди някак... А че няма да са все перфектно изгладени - ми чудо голямо.

# 7
Цитат на: Зъхи
Цитат на: boo

Смей се ти!  Embarassed  Twisted Evil Около мен все разни идеални майки, дето пускат прахосмукачка всеки ден и перат и гладят денонощно... Аз с това дете малко през просото я ударих с домакинската работа, срам не срам...  Embarassed  Wink

И около мен все такива идеални са се слу4или. И при мен има моменти когато й обли4ам нещо негладено, не е фатално. Аз оби4ам да гладя, но все не ми остава време. Обикновено мъжът ми помага в това занимание. Но ако и двамата не смогваме ела да видиш дали не обли4аме негладена дреха.

# 8
  • София
Зъхи, КРАЙ!  Просто нямам думи - как е възможно такова нехайство!!!  Laughing
Я се стегни, бе, жена -кво гладене, кво пускане на прахосмукачка всеки ден  Shocked
По-важното е  дечицата ти да имат една усмихната и спокойна мама, отколкото уморена от шетане домакиня!

# 9
  • София/Осло
Зъхи, не се шашкай. Голяма работа. Аз ненавиждам да гладя. На Марти само тук таме съм му гладила нещо, когато е било в много наджвакан вид. Сега живот и здраве пак ще е така. Не мога да си представя иначе как ще смогвам. 2 деца, къща, мъж -ееее   и аз съм човек и имам нужда от почивка и от лично време. А и смятам че е по-важно да сме happy , а не изгладени. #Milti  #Milti  #Milti

# 10
  • Кори Селести
ами...никога не съм гладила бебешки дрешки. Само роклички....Simple Smile
успокой се.
това с прането на ръка просто ме разби!:)))

# 11
  • София
Никога не съм ги  гладила. Много го мразя това упражнение  Wink

# 12
Гладя само ако е нещо, дето трябва да е гладено, за да изглежда хубаво. Ама ей тъй за идеята - неееее. Пък сега с тия дънкени сукмани, май хич не гладя. Ариел + Ленор и после ги сгъвам прилежно.

# 13
  • София
Я пък ти!
На моята мома и изгладих дрехите един-единствен път,когато бях още бременна и ги изпрах и изгладих за пръв път!От тогава само пера!!!Хайде бе,то аз зад ютията заставам най-много 2 пъти в годината! Embarassed
Да не ти казвам,че нямам време от две седмици да измия пода...

# 14
  • anywhere
Ех, че хубаво!  Grinning Толкова "неидеални" мами!  Laughing Сега сериозно - абе много смотана се чувствам напоследък, нищо не смогвам да направя. С първото дете къщата ми беше подредена като аптека, всичко изгладено, сготвено и т.н. А синът ми беше дзвер отвсякъде, ревеше нонстоп, все го носих на ръце. Кога и как съм успявала да свърша всичко, не знам! Сега детето е много по-спокойно, а и аз имам повече опит, би трябвало да ми е по-лесно и да съм по-организирана, ама не! Ама да си призная честно, дори като имам свободно време, направо си ме мързи да домакинствам! Е, признах си!  Embarassed  Wink

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт