Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 7 ноем. 2005, 11:04 ч.

Антицелулитен на "Дева" или на "Leocrema"

• 1 308
  • 19
  •   1
Отговори
  • Страната на мечтите
Мили мами кое е по-добро, кое да избера newsm78 newsm78 newsm78.  Разликата в цената не е чак толкова голяма, а и в последно време чувам доста добри отзиви за "Дева". Какво ще препоръчате от личен опит? Ако някоя от вас е ползвала и двата да си каже мнението.
Поздрави!!!

# 1
аз съм имала и от двата.леокрема на мен ми действаше добре.девата не ми xаресва изобщо.но имам приятелка за  която крема на дева е най-добрия.

# 2
Аз лично ползвам на " Билка"-струва към 3 лв.-и съм доволна.И щеше да е newsm74 ако бях по-сериозна и го ползвах всеки ден.  doh  33uu

# 3
  • София
И аз съм чувала добри отзиви за "Дева", но е лепкав и мирише гадно."Леокрема" ми е фаворит Heart Eyes

# 4
  • София
Аз съм доволна от Дева. При мазане сутрин и вечер резултатът от заглаждането на кожата се усеща още на 3-ия ден. Леокрема обаче не съм ползвала и не мога да ги сравнявам.

# 5
  • Варна
Лиокрема Wink

# 6
Аз съм за Leocrema

# 7
  • на село
И на мен Леокрема ми харесва повече.
Обаче аз да не съм се прекарала нещо  newsm78, казваш че разликата в цената не била толкова голяма, Леокремата я купувам за около 20 лв./ може и малко повече, непомня точно/, пък Девата мисля, че е 4-5 лв., за мен 15 лв. не си е малка разлика .

# 8
  • София
Дева не видяш да върши някаква работа. Леокрема определено поне омекоти много кожата ми. Не виждам ползата от мацане в домашни условия без масаж и смятам да инвестирам в нещо по-така, но комбинирано с масаж - Roc, Galenik.  Crazy

# 9
Леокрема Simple Smile

# 10
  • Варна
И от двата полза никаква.

# 11
Леокрема. Ама редовно, иначе ефект 0.

# 12
  • sofia

Мая това редовно,всеки ден ли означава?Имам предвид че всеки ден трябва да се мажеш или  newsm78.

# 13
  • Sofia

Мая това редовно,всеки ден ли означава?Имам предвид че всеки ден трябва да се мажеш или  newsm78.
да, всеки ден трябва да се мажеш

# 14
  • sofia

да, всеки ден трябва да се мажеш

ОК,мерси DEianaZ,а може и + утайката от кафето.
Изобщо от всичко по малко Hug

П.П малко офф DEianaZ,ама другият ти аватар много ме радваше.Ще го сложиш ли пак?  bouquet

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт