Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 19 отговора

Страната на мечтите

Мили мами кое е по-добро, кое да избера newsm78 newsm78 newsm78.  Разликата в цената не е чак толкова голяма, а и в последно време чувам доста добри отзиви за "Дева". Какво ще препоръчате от личен опит? Ако някоя от вас е ползвала и двата да си каже мнението.
Поздрави!!!
Цитирай

аз съм имала и от двата.леокрема на мен ми действаше добре.девата не ми xаресва изобщо.но имам приятелка за  която крема на дева е най-добрия.
Цитирай

Аз лично ползвам на " Билка"-струва към 3 лв.-и съм доволна.И щеше да е newsm74 ако бях по-сериозна и го ползвах всеки ден.  doh  33uu
Цитирай

София

И аз съм чувала добри отзиви за "Дева", но е лепкав и мирише гадно."Леокрема" ми е фаворит Love
Цитирай

София

Аз съм доволна от Дева. При мазане сутрин и вечер резултатът от заглаждането на кожата се усеща още на 3-ия ден. Леокрема обаче не съм ползвала и не мога да ги сравнявам.
Цитирай

Варна

Лиокрема Wink
Цитирай
Аз съм за Leocrema
Цитирай

на село

И на мен Леокрема ми харесва повече.
Обаче аз да не съм се прекарала нещо  newsm78, казваш че разликата в цената не била толкова голяма, Леокремата я купувам за около 20 лв./ може и малко повече, непомня точно/, пък Девата мисля, че е 4-5 лв., за мен 15 лв. не си е малка разлика .
Цитирай

София

Дева не видяш да върши някаква работа. Леокрема определено поне омекоти много кожата ми. Не виждам ползата от мацане в домашни условия без масаж и смятам да инвестирам в нещо по-така, но комбинирано с масаж - Roc, Galenik.  Crazy
Цитирай

Леокрема Smile
Цитирай

Варна

И от двата полза никаква.
Цитирай

Леокрема. Ама редовно, иначе ефект 0.
Цитирай

sofia

Мая това редовно,всеки ден ли означава?Имам предвид че всеки ден трябва да се мажеш или  newsm78.
Цитирай

Sofia

Мая това редовно,всеки ден ли означава?Имам предвид че всеки ден трябва да се мажеш или  newsm78.
да, всеки ден трябва да се мажеш
Цитирай

sofia

да, всеки ден трябва да се мажеш

ОК,мерси DEianaZ,а може и + утайката от кафето.
Изобщо от всичко по малко Hug

П.П малко офф DEianaZ,ама другият ти аватар много ме радваше.Ще го сложиш ли пак?  bouquet
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 19 отговора