Антицелулитен на "Дева" или на "Leocrema"

  • 1 601
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 40
Мили мами кое е по-добро, кое да избера newsm78 newsm78 newsm78.  Разликата в цената не е чак толкова голяма, а и в последно време чувам доста добри отзиви за "Дева". Какво ще препоръчате от личен опит? Ако някоя от вас е ползвала и двата да си каже мнението.
Поздрави!!!

# 1
  • Мнения: 5 313
аз съм имала и от двата.леокрема на мен ми действаше добре.девата не ми xаресва изобщо.но имам приятелка за  която крема на дева е най-добрия.

# 2
  • Мнения: 5 873
Аз лично ползвам на " Билка"-струва към 3 лв.-и съм доволна.И щеше да е newsm74 ако бях по-сериозна и го ползвах всеки ден.  doh  33uu

# 3
  • София
  • Мнения: 18 679
И аз съм чувала добри отзиви за "Дева", но е лепкав и мирише гадно."Леокрема" ми е фаворит Heart Eyes

# 4
  • София
  • Мнения: 4 273
Аз съм доволна от Дева. При мазане сутрин и вечер резултатът от заглаждането на кожата се усеща още на 3-ия ден. Леокрема обаче не съм ползвала и не мога да ги сравнявам.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Лиокрема Wink

# 6
# 7
  • на село
  • Мнения: 3 845
И на мен Леокрема ми харесва повече.
Обаче аз да не съм се прекарала нещо  newsm78, казваш че разликата в цената не била толкова голяма, Леокремата я купувам за около 20 лв./ може и малко повече, непомня точно/, пък Девата мисля, че е 4-5 лв., за мен 15 лв. не си е малка разлика .

# 8
  • Мнения: 1 547
Дева не видяш да върши някаква работа. Леокрема определено поне омекоти много кожата ми. Не виждам ползата от мацане в домашни условия без масаж и смятам да инвестирам в нещо по-така, но комбинирано с масаж - Roc, Galenik.  Crazy

# 9
  • Мнения: 35 892
Леокрема Simple Smile

# 10
  • Варна
  • Мнения: 6 849
И от двата полза никаква.

# 11
  • Мнения: 5 647
Леокрема. Ама редовно, иначе ефект 0.

# 12
  • Мнения: 5 140
Леокрема. Ама редовно, иначе ефект 0.

Мая това редовно,всеки ден ли означава?Имам предвид че всеки ден трябва да се мажеш или  newsm78.

# 13
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Леокрема. Ама редовно, иначе ефект 0.

Мая това редовно,всеки ден ли означава?Имам предвид че всеки ден трябва да се мажеш или  newsm78.
да, всеки ден трябва да се мажеш

# 14
  • Мнения: 5 140

да, всеки ден трябва да се мажеш

ОК,мерси DEianaZ,а може и + утайката от кафето.
Изобщо от всичко по малко Hug

П.П малко офф DEianaZ,ама другият ти аватар много ме радваше.Ще го сложиш ли пак?  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт