Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Живеещи в чужбина
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 37 отговора
Давам инфо на телефоните им. За съжаление се намират все в района на Лондон и нямат интернет пазаруване. Мисля все пак, че се съгласяват на доставки като те уведомяват за сумата им на пощенските разходи.
Ето и телефоните.
0208 5917898 - NGM
0207 8010366 - Vega Star

От информация на ухо Laughing  Wink  ми казаха, че първият бил по-зареден. На мене не ми се е случвало да пазарувам все още тях. Пък ако някой знае и някой друг да свирне. Белким се появи някой и в Шотландия Smile  Wink
Цитирай

UK

Nie sme pazaruvali ot tozi na Vega Star,no v nashta area niama takiva i ni e dosta dale4e. Crying or Very sad Stokite sa glavno burkani i konservi, tcenite sa balgarski, samo 4e v £. Za jalost, lukankite i rakiata sa na takiva tceni, 4e ti se otshtiava da gi konsumitash. Inashe vafli4kite, sireneto, 4ai4eta, podpravkite i drugite tam podobni sa dobre. Rolling Eyes ZADALJITELNO DA SE PROVERIAVA SROKA NA GODNOST Evil or Very Mad zashtoto nie po navik ne gledeme, ta IZHVARLIAH niakoi neshta.
Uspeh!!!
Цитирай

Turku, Finland

... Ама поне имате луканка там...
Цитирай
Мамо Фин, да ти кажа открихме ние луканка и разни други вкусни саламчета приличащи на блъгарските в МАКРО. Това са магазини като МЕТРО-то в Б-я.  Това дето е луканка е внос от Гърция. Гърците явно бързо са се ориентирали в пазара, защото и сиренето, което е като българското пак е внос от Гърция, както и корите за баница. Страшни са, че и най-важното и киселото мляко е техен патент. Нашите нека спят. Neutral
Цитирай

UK, Derby

Nie si njamame takiva magazini okolo nas ili pone az ne sam chuvala za takiva.Bi bilo hubavo da ima i njakoi drug restorant,ne mislite li?
Цитирай

сред цветята

Аз знам координатите на БГ магазини, които имат интернет страница, но доставят само в САЩ и Канада.... Ако някой има интерес, мога да му ги изпратя. Адресите им открих случайно, когато търсех магазини в Германия.
Цитирай

Monaco di Baviera

Цитат на: rosa
Аз знам координатите на БГ магазини, които имат интернет страница, но доставят само в САЩ и Канада.... Ако някой има интерес, мога да му ги изпратя. Адресите им открих случайно, когато търсех магазини в Германия.

И намери ли?
Ресторанти имаме тука няколко, но магазин никой не се е сетил да отвори Sad
Цитирай

сред цветята

Цитат на: Bobbylein
И намери ли?

Ами аз и ресторант тук не съм виждала.... В Берлин и  Мюнхен знам, че има. Български оnline shop също не открих, освен този, където се продават главно вина, но и малко деликатеси като лютеница, кьополу и др. Бях открила и още един сайт пак за вино, но там имаше повече деликатеси. Обаче нещо не съм запаметила линка Embarassed , така че не мога да го намеря.
Цитирай

Monaco di Baviera

Цитат на: Bobbylein
И намери ли?

Ами аз и ресторант тук не съм виждала.... В Берлин и  Мюнхен знам, че има. Български оnline shop също не открих, освен този, където се продават главно вина, но и малко деликатеси като лютеница, кьополу и др. Бях открила и още един сайт пак за вино, но там имаше повече деликатеси. Обаче нещо не съм запаметила линка Embarassed , така че не мога да го намеря.

Благодаря ти
Цитирай

Macro pri nas niama, no razni lukanovi salam4eta i drugi gotini neshta, podobni na tezi v BG kupuvame ot LYDL.
Цитирай
Цитат на: Anna
Macro pri nas niama, no razni lukanovi salam4eta i drugi gotini neshta, podobni na tezi v BG kupuvame ot LYDL.

А и това посещаваме често, там си купувам Feta, че хем по-евтина от ASDA, хем и на всус я бива. Има мноооого нещица от там дето наподобяват българските. Друг от веригата немски магазини, които има пак такива нещица е ALDI
Цитирай

сред цветята

Цитат на: Honda
А и това посещаваме често, там си купувам Feta, че хем по-евтина от ASDA, хем и на всус я бива. Има мноооого нещица от там дето наподобяват българските. Друг от веригата немски магазини, които има пак такива нещица е ALDI

Продават Feta, което е хубаво и вкусно сирене, но има и такова, което е като гума...отвратително.  cry Попадали ли сте и на такова сирене?
Цитирай
Продават Feta, което е хубаво и вкусно сирене, но има и такова, което е като гума...отвратително.  cry Попадали ли сте и на такова сирене?

Абе попадала съм ама не в LIDL, а в тукашните вериги от магазини. Пишят те гръцка Feta ама на вкус - тебешир. Има ги какви ли не. Ама и си мисля, че сме останали с едни идеализирани спомени от Б-я и търсим това дето и там вече го няма Confused
Цитирай

сред цветята

Цитат на: Honda
Ама и си мисля, че сме останали с едни идеализирани спомени от Б-я и търсим това дето и там вече го няма Confused

Знам ли....., но ти поне ще можеш да ни раzкажеш, когато се върнеш от посещението в България. Wink  Smile
Цитирай
Знам ли....., но ти поне ще можеш да ни раzкажеш, когато се върнеш от посещението в България. Wink  Smile

С голямо удоволствие. От сега съм се наточила за една голяма бутилка с боза и банички ама дето ги продават от готовите Laughing  Laughing  Заплюла съм си да отида и до Етъра да си взема бяло сладко и да хапна от тамошните симити. Ох......потекоха ми лигите само докато пиша Embarassed  Very Happy
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 37 отговора