Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 7 ноем. 2005, 14:17 ч.

SLIM 'N LIFT

• 7 705
  • 26
  •   1
Отговори
  • София
Здравейте мами,
Въпреки че полагам усилия да отслабна, нещо не ми се получава, та затова реших да прибягна до постигане на поне визуален ефект. Някой ползвал ли е това бельо вече? Тъй като в комплекта има 2 броя търся с кого да си ги купим и после да си ги делнем, за да ни излезе по на сметка / двата струват 69.90лв/ Simple Smile

Описание на продукта има тук:
http://www.topshop.bg/tshop.asp?ac=IZD&ID=176

# 1
  • Sf
Аз съм навита, но като си ги разделим, може ли да взема черното? Плийз  Praynig

# 2
  • София
ОК - дай телефон за връзка, за да се разберем

# 3
  • София
Забравих да кажа, че според "техническата х-ка " аз съм за размер XL  Simple Smile

# 4
  • Sf
Пратих ти на лични съобщения телефона си. Дай да се разберем по тел, а?

# 5
  • между два цигански квартала
точно се бях засилила да пускам тема и аз за това. Обаче видях че в Данет също им атакива , но по 24 лв, бройката. та за тях иде реч... някой нещо да сподели.

# 6
  • София
Аз първо видях този в ДаНет и оттам се сетих за Slim'n Lift - струва ми се, че лесно ще се скъса или че ще се пусне бримка. А този който е с ципа - ако го сложиш под нещо по-прилепнало ще си личи ципчето -  don't you think?

# 7
  • между два цигански квартала
за този с зипа незнам. Но на мен ми се струва че този от Данет е от същата материя като от Телешоп. Та затова исках да знам дали са еднакви горе долу. И понеже този от Данет не се вижда дали е така дълбок до под гърдите като другия. Щото все пак е по-евтин с около 10 лв.

# 8
  • София
За цената си права - така е.
Обаче ми се струва, че не само е по- плитък ами е и по-къс.
Дано някой да изкаже мнение от опит

# 9
  • София
Ами аз се реших и си го поръчах и даже вчера ми го донесоха - честно да си кажа, не очаквах чак такъв ефект!!! Сега съм с +10кг, а успях да си вляза в полите, които съм носила с нормалното си тегло!!!! Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Като се погледна в профил, все едно че съм си глътнала корема,  а крачетата са едни слабички -и-и-и...
Ако някой иска мога да му продам черния клин, защото бежовия вече го подносих. Размерът е XL, който се определя спрямо размера  на ханша и е  от 89см до 110см.

# 10
  • СОФИЯ
marny честито!Със здраве да си го ползваш!!!!!!
Кажи удобно ли е?Освен,че самочувствието е на ниво  Simple Smile
Единственото, което ме притеснява е, че няма да се митовирам да продължа да отслабвам Wink

# 11
  • София
Ами честно да ти кажа доста стяга, но без това няма да има и този ефект. Но в никакъв случай не е като в корсет, че да не можеш да дишаш.
Освен това не мога да кажа. че това ще ме демотивира и ще спра да отслабвам - просто това е един мигновен ефект, който не моге да се постигне толкова бързо с диета / е, може, но после и бързо ще си върнеш колограмите, а аз определено не търся " йо - -йо" ефекта/.
Но определено действа добре на самочувствието!

# 12
  • у дома
и аз ного му се чудя на това "чудо'
marny   я кажи повече ли стяга сравнено със такива чорапогащници-стягащи? newsm78

# 13
  • София
 Не съм ползвала такива чорапогащи и не мога да сравня, обаче е повече от бельото - колан. Разликата обаче най - вече е в това, че като си сложиш такъв колан ти прибира само корема и дупето, а паласките буквално "преливат". Тъй като този клин  е доста по-висок/ до под-гърдите/, този неприятен ефект е избягнат #2gunfire

# 14
  • София
Аз съм сигурна, че има ефект този клин и бих си го купила, но мене друго ме притеснява. Доколкото знам носенето на стегнато бельо увеличава целулита, защото се затруднява циркулацията на лимфата.

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт