Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 35 отговора

Sofia

Искам да имаме и второ бебе, но нещо не се получава. Незнам с какво да го свържа и трябва ли, но опитите за сега са неуспешни. Дайте съвети как стана при вас.
Цитирай

Aubord, Nimes, France

Здравей,Краси.
Това е болната ми тема.Второто още не можем.
От колко време опитвате и преди колко време си родила първото си дете.Това има значение.
Цитирай

София

Никак. Още пробваме. Първото дете стана от втори опит, а второто го правим вече година и половина. Не става и туйто!
Цитирай

София

И с второто забременях от раз  Wink

Успех желая на всички ви!  Hug
Цитирай

София

Първото - 2 г., а за второто се опитваме от 3 г Confused.
Цитирай

При нас се получи обратното - първият път ни отне около 7-8 месеца "бебеправене", а сега - още първия месец се получи, и дори съм почти сигурна, че сполучлив е бил още първият опит, защото много рано започнах да усещам признаците на бременността. Меко казано, бяхме изненадани предвид опита ни отпреди седем години... newsm78
Цитирай
При нас първото стана бързо, но за второто "работихме" 2 години... Междувременно направих и един спонтанен аборт Sad Казват, че ако е по-малка разликата, второто става по-лесно. А моите вече двама сина са с разлика 8,5 години... Може би затова толкова трудно се сдобихме с втория, а и бременността ми беше доста тежка, ако я сравнявам с първата...
А на вас желая по-бърз успех!
Цитирай

София

Ами лесно май - края на октомври реших и свалих спиралата, пазихме се близо 1 месец и по Нова година работата станала  Laughing за  Shocked на половинката, той искаше малко време да свикне психически  Very Happy 35
Цитирай

За съжаление и при нас вече четвърти месец не се получава, въпреки целенасочените упражнения.

А първото стана от раз.
Цитирай

София, Волуяк

И при нас лесно - и първия и втория път за голямо учудване на всички (и лекарите също). Втория път за два месеца, а имам цикъл веднъж на два три месеца:) Така че планирането е невъзможно... Май е въпрос на късмет при нас
Успех на всички и моя съвет е - не се вманячавайте в "бебеправенето", забавлявайте се, гледайте да сте спокойни и бебето ще дойде - стискам палци
Цитирай

Варна

И мен тази тема много ме вълнува. При нас първото стана от раз, а второто вече 4-ти месец се опитваме и започвам да се притеснявам.
Цитирай

Варна

1-ят път чакахме 6 месеца,а 2 -ят 3 месеца.Значи по-лесно и по -бързо.Но не знам защо 2 ят път го мислих повече и се притеснявах,че няма да стане.

На всички,желаещи второ детенце желая 2 чертички на теста и търпение!  bouquet
Цитирай

Варна

1 път стана от пазене 35
А за 2 правим опити от 2 месеца,така че още не знам,но дано да е скоро Praynig
Успех на всички  bouquet
Цитирай

Няма такава държава!

Лесто стана втория път, дори малко по-рано от планираното, но живо и здраво да е. За първото обаче опитвахме почти 2 години, та това сега е като вид компенсация.
Цитирай

Atlanta ,USA

Първа бременност от раз ,а втората след 6 месеца .Успех на всички . Wink
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 35 отговора