Инфо за конвекторите ADAX

  • 332 489
  • 1 073
  •   1
Отговори
# 1 065
  • Мнения: 19 473
Ами нагласяйте си ги както ви е комфортно, какво значение има какво пише на радиатора, нали топли

# 1 066
  • Шумен
  • Мнения: 1 455
И нашите са от същата серия по спомен, купувани са преди 7-8 години, нямат електронен дисплей, регулират се ръчно. Единият е определено с разцентрована калибровка, обаче имаме термометър в стаята и според него знаем на колко градуса да го включваме. Не че не може да се калибрира, ама няма кой да я свърши тая работа:)

# 1 067
  • Мнения: 19 821
И аз съм със серията Standard и не с електронен дисплей – могат да се нагласят. Направени са да са видими 6,10,15,20,23 (като вероятно често ползвано деление), 32 градуса като макс. Защо да не можеш да нагласяш – между тези се предполага разпределение на останалите температури. Крайна точност от рода на 18,33 градуса едва ли е нужна някому.

# 1 068
  • Мнения: 11
Здравейте, насочила съм се към конвектори  Adax с инфрачервени лъчи. Не срещнах в темата информация за тях. Моля, ако някой е запознат с този тип конвектори да сподели опит!

# 1 069
  • Мнения: 56
Здравейте някой ще ми каже ли дали малката лампа на Адах  до термостата който е електронен трябва да свети,,,защото днес го купихме но нищо не свети. Модела е Adax VP1125KET 2500 W

# 1 070
  • Мнения: 19 821
Кога да трябва да свети лампичката?
Светва, когато се включи да загрява радиатора. Ако в момента в стаята е 22 градуса и сложите копчето на 30 градуса или над 22 градуса, тогава трябва да светне. Иначе не свети, само когато температурата падне под зададената, тогава съответно включва нагревателя и светва лампичката.

# 1 071
  • Мнения: 308
Здравейте!

Тази зима и ние ще се пробваме с конвектор ADAX. Дано само не ни втрещи сметката за ток. Сложили сме го в спалнята и понеже сме в планината вече започна да застудява значително, та може скоро да го включим. Човекът от магазина каза, като го включим октомври чак април да го изключим (т.е. включваме и не го изключваме повече). Така било по-икономично, отколкото да го изключваме през деня примерно. Вие така ли правите? На какви градуси го настройвате да топли през деня и вечерта? Той беше споменал нещо от сорта 16 градуса, когато ни няма, 22 когато сме си у дома...Предполагам като си легнем пак да го намаляме...?

# 1 072
  • Мнения: 35 951
Моля, някой да пусне тема №2.

# 1 073
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 726
Позволявам си да пусна нова тема

http://www.bg-mamma.com/?topic=1065056.new#new - НОВА ТЕМА

Общи условия

Активация на акаунт