Всичко за Амстердам

  • 95 177
  • 575
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 257
А предлагат ли се разходки с лодки или с фериботи?


Когато аз бях там/октовмри-ноември/ имаше тук-там лодки с туристи,но предполагам,че това заради края на сезона.
Едно момиче ми писа на лични,че може да помага с инфо,но поради ограничен брой мнения,не може да пише тук,в темата.
Ето линк към профила й. http://www.bg-mamma.com/index.php?action=profile;u=208539

Иначе Холандия за мен е една страхотна дестинация и ако имам път отново,няма да се поколебая да отида. Peace

Проверих и другия хотел - няма за събота. За сега сме се спрели на nh, дано там имаме късмет

Опитай този - http://www.hoteldemunck.com/

# 76
  • Italia
  • Мнения: 1 059
Благодаря за предложенията, момичета, вече намерихме хотел, слава Богу , няма да спя под мостовете Simple Smile) Сега съм натоварена да планирам къде и какво да разгледаме, Red Light District вече го записах в листата

# 77
  • Мнения: 6 243
Не помня дали съм го писала вече - но в квартала с червените фенери не ходете преди 10 вечерта. По-рано е доста безинтересен.

# 78
  • София
  • Мнения: 795
Не помня дали съм го писала вече - но в квартала с червените фенери не ходете преди 10 вечерта. По-рано е доста безинтересен.

Подкрепят с две ръце!

# 79
# 80
  • Мнения: 2 529
Не помня дали съм го писала вече - но в квартала с червените фенери не ходете преди 10 вечерта. По-рано е доста безинтересен.

 Joy Ми да, преди това всички витрини са запердени  Laughing

# 81
  • Мнения: 6 243
Не са баш запередени, има и работещи, но е скука. Още повече, че при тях се стъмва в момента много по-късно, преди 10 вечерта си е направо ден.

А по принцип тия квартали са си нон-стоп (това го казвам съвсем сериозно, обикаляла съм с представители на местните власти по няколко такива), но от туристическа гледна точка става интересно по-късничко.

# 82
  • Мнения: 257
На мен квартала много ми допадна /е,не заради витрините де  Mr. Green / ,самата атмосфера е интересна.Бяхме там през деня.Имаше и работещи госпожици.
Една успях дискретно да я заснема,беше ми неудобно.Предполагам,че на момичетата още повече.
 http://www.facebook.com/photo.php?fbid=1650022660659&set=a.1 … ype=1&theater

# 83
  • Мнения: 48
здравейте, имаме оферта за 3-дневна екскурзия до Амстердам за 18.11. Прочетох цялата тема и останах очарована от мненията ви и снимките. Основното което ме  притеснява е времето!
Заслужавали си да се ходи по това време на годината там? Ще ме е яд да отидем, а времето да е гадно и да не можем пълноценно да се възползваме..
Ще чакам мненията ви!

# 84
  • Мнения: 119
Била съм в началото на декември  -  към 17-17.30 вече е тъмно като в рог  , а  денем една мрачна стелеща се мъгла... и така да началото на април.
Доста подтискащо. Тогава са най-хубави вечерите , защото всичко е в светлини.
Самите холандци имат много вицове за климата си Wink

# 85
  • Мнения: 6 243
Била съм в началото на декември  -  към 17-17.30 вече е тъмно като в рог  , а  денем една мрачна стелеща се мъгла...
освен ако не вали  Mr. Green

Не се притеснявай, приеми го като даденост - наистина климатът е кофти, но Амстердам е чудесно място! Просто се приготви за дъжд и вятър  Wink

# 86
  • Мнения: 1 298
Холандския климат е непредсказуем.
Нищо чудно ноември да е супер меко време, в момента тук е доста приятно.
А лятото - студ, ужасно много дъжд и вятър.

# 87
  • Мнения: 48
Решихме да оставим пътуването за лятото....Ще следя за инфо  bouquet

# 88
  • Мнения: 759
А има ли често сняг? Или само вятър и дъжд между Декем. - Март?

# 89
  • Мнения: 42
Другата седмица ще бъдем пет дни в Амстердам и ще ви дам информация от първа ръка за времето през декември Simple Smile.

Общи условия

Активация на акаунт