«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

Ѕременност с термин месец...
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
45-59 от 727 отговора

јнкета

ѕредложени€ за следващо заглавие

¬ъведи тво€ глас

—офи€

ћнени€: 221
ћирче, златна си  Hug bouquet  Hug! јз в€рно, че чета по диагонал, но и много ми се спи  Embarassed.
Hug
Ќали сега си мама, ненаспала се с тези колики, знам че н€ма време за четене. ўе си помагаме кой с каквото може  Hug

ти как си рано сутринта
÷€ла нощ се върт€х и при вс€ко обръщане от л€во на д€сно и обратно ставите и гръбнака ми пукаха  ooooh! » въртенето става с почивки по средата  hahaha ≈гати трудното упражнение се оказа  35
≈два отлепих тази сутрин. јма станах, защото ако не му направ€ нещо топло за хапване и пийване - младежът излиза гладен и с тънка горна дреха в студа.
÷итирай

—ливен

ћнени€: 98
брей ама вие си правите закуска толкова рано браво,ние си купуваме ,не искаме да закусваме в къщи  newsm78
така е и със ставането ,ако съм обърната на другата страна,първо се извъртам по гръб,после на другата страна и докато се наема да стана,то станало пладне  35 
Orchids Flower  Hug още малко и всички ще сме минали по този път
÷итирай

—офи€

ћнени€: 221
ƒаа, изненадващо за мен, започна да закусва  ooooh! »зведнъж!  аза, че баничка или кифла изобщо не го нахранва, било само колкото да не припадне  ooooh! ѕрав€ закуска, тиквам сандвич (ама дебел) в ръката и давам пари за още нещо. ј вечер пържолите ги м€та по две  35

јз отивам да си досп€  Love Ќад€вам се като стана, да има нови бебенца  Hug
’ейли, не знам дали ще намер€ сили да се придвижа до Ѕейби мола. јко тръгна, ще ти звънна  Love
÷итирай

—офи€

ћнени€: 1 709
ћама ћа, честит празник! ѕожелавам ти много щастие, много сбъднати мечти и прекрасни мигове! smile3525

ƒобро утро! Hug

ћириамс, аз вече съм добре Very Happy . —ега само се паз€ да ме повтори, че нали за раждане се готв€. ƒано се опаз€ Praynig , че това с време хич "не се разбираме".

јримче, браво на теб! Ќе стига, че толкова рано се надигаш, ами и закуска правиш! smile3501

“иа, прочетох препоръката на ћ« и съм много доволна! Ѕлагодар€ ти, че € сподели. ўе има доста запушени уста smile3508

ƒнес от 9,15 в Ќа  афе ще говор€т за бременността (така е вс€ка ср€да), но не знам темата Peace
÷итирай

—офи€

ћнени€: 56
’елоуууу...... Party Party

ак сте Ћейдис  Flutter јз вече съм в перфектна форма,липсата на секс определено си беше казала думата,ама друго си е значи  1luvu 1luvu luvbed

“они  Flutter Crazy ћиличката ми т€,представ€м си какво търчане е у вас,като заплачат мишките сладки  Hug  :bouquet:

ћирче,браво на тво€ малък мъж,ами да как една баничка ще нахрани такъв гол€м човек като него,а?—андвич,парички да му е пълно коремчето на момчето ... Ќаправо ви се възхищавам с хейли с тези лекции,аз не можах да смогна да ида на 1! Very Happy Mr. Green

ќрхидейке и аз съм за ≈нтерокинда,ние го ползваме откакто ни изписаха по 3 капки преди €дене,и аз като  алинчето давам по€кога и между хранени€та,но опеределено имат ефект,ƒари€ вече е на 23 дни и досега 1 път не е ревала от колики или да се е мъчила милата (пу-пу).

ќтносно къпането и аз като ѕозитивчето къп€ между 18:30-19:30,защото т€ €де горе-долу в този интервал,а пък е удобно и за майка ми да идва да асистира.ѕамперсите,както казах ги смен€м преди €дене и аз мажа с кремче при вс€ка см€на на памперса,мием се през ден€,нощно време сме на кърпички и ние.

Ѕебз,мина ли ви секретчето,за което питаше?

–ади,спинкаш още на новите завивки,а  Party 35 hahaha Party Love

ћайче,чеситит –ожден ƒен и тук! ƒа си много здрава и щастлива и скоро да ни зарадваш с новинка за 2ра сбъдната мечта.ћного целувки!
÷итирай

ѕазарджик

ћнени€: 113
ƒобро утро момичета,имам един вапрос,в понеделник б€х на преглед след това имам течение примесено с каф€во #Crazy,чуд€ се това да не е тапата,не е посто€нно .»мам леки болки в четвъртък съм пак на преглед ако издаржа до тогава  newsm78
÷итирай

¬арна

ћнени€: 124
ƒобро утро мами  Hug ≈й, ама готино заглавие си имаме на новата ни тема значи, ќле  Hug

„≈—“»“ќ ћјЋЏ , —ЋјƒЏ  —»Ќ –”ћ≈Ќ Ќј ћјћј ЌќЌј  ƒј »ћ ≈ ∆»¬ » «ƒ–ј¬ » ћЌќ√ќ ƒј √» –јƒ¬ј, ј Ќј ћјћј ЅЏ–«ќ ¬Џ«“јЌќ¬я¬јЌ≈  Hug

јз имам въпросче, мами, вие като прахте дрехите за бебчо, използвате ли цинтрофуга ??? Ќа н€кой от моите пише без, и сега има да съхнат сумати и време .... јми зимата как ще съхнат така  newsm78
÷итирай

—офи€

ћнени€: 1 709
¬еси-Ѕарабеси, аз абсолютно всичко центрофугирам! ƒори мои дрехи, на които пише да не се ползва. Ќо имам такава програма на пералн€та и мога да си наглас€м оборотите на центрофугиране.

Ќаде, браво!!! ≈, това да се чува! ј за лекцийките - наистина е много хубаво. ј и като ми е за първи път ми е доста полезно.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 4 080
¬еси,всичко пера с центрофуга! Peace
Ќ аде,а честито Crazy Laughingвикаш другго си е  Wink
ѕри нас рева не знам от какво е Rolling Eyes
—мен€м памперс преди €дене,не мажа с кремче/н€мам нужда/иначе имам —одокрем и един правен Very Happy
ћиеме се вечер след 20 : през ден€ кърпички с изключение като акат Peace
Ќе мога да си попзвол€ в това време и хремави да им ми€ дупетата  на 3 часа Rolling Eyes
÷итирай

ћнени€: 486
«дравейте!„естита ни нова тема !Ќека € изпишем само с прекрасни новини за нови бебчета  и ƒјЌќ и аз съм сред т€х! Praynig
pashic, да имам кантарче, но не мери много точно.  ато съм засичала е из€ждала около 20мл от гърда, а от шише из€жда и по 60 вече. Ќ€ма начин, ще се възпитаваме като стигнем 3,5кг сега ще се глезим  Love.
’м уж са мн точни Thinking  аква марка е да знам точно на него д апоподна,макар че на “ефал съм се спр€ла?

ќле,благодар€ за темичката ,ама и за заглавието.јз също б€х гласувала за него  два пъти в началото ,но като вид€х че н€ма интерес към него  Blush

„естито бебе на ЌќЌј!ƒа й е живо и здраво! bouquet

јз снощи си поспах и съм в страхотна форма,и  шетаме с мъжо по детайлно! Love

Ќ€кой питаше за часа за къпане, долу-горе интервала е м/у 6 и половина и 7 и половина, зависи от него кога ще се събуди. ћажа го с преварен зехтин.

ƒа питам, кога се по€в€ваха трескички по главичката и как се махаха.
ѕозитив,» аз така см€там за къпането,не ми допада сутрин или по обед!» каката вечер € къпехме и си спеше мн добре!  Party

«а треските преди си беше с олио или зехтин се намазват 30мин преди къпане и после се махат и така редовно,да не се насло€ват ,че става мн трудно после!ј иначе сега са пуснали в аптеките от медицинските козметика продукти специално за целта.јз б€х вид€ла на две фирми A-derma и Avene .≈дното беше п€на за къпане ! Peace

ћарис,добре дошла у дома с бебче!Ѕаткото и таткото нали са при теб?

«а олекотените -преди 7г комплекта на дъщер€ ми беше такъв и така сме € завивали!Ќо сега всичко ново ,което взех е с друг вид мънички завивки,и чувалче ще взема като род€!но с памучна или плетена пеленка ми допада най-много!
÷итирай

¬арна

ћнени€: 124
ƒин€ми, ’ейли, понеже ми е за първи път да се грижа за бебешки дрешки та затова ме достраша да не ги разпъна нещо, инъче и аз пера всичко на цинтрофуга, спор н€ма разбира се  Peace » мо€та се наглас€ оборотите, освен сега като пера пеленките и одеалцата да € наглас€ на най ниските и така . Ѕлагодар€ ви момичета Smile
÷итирай

ћнени€: 26
ѕривет!„естит  син на мама Ќона!ƒа са живи и здрави и много да се слушкат!
„естит рожден ден на мама ћа!ƒа е жива и здрава и много щастлива!
јз та€ нощ не спах добре-ставах към 5-6 пъти до тоалетна и едини€ път като станах вид€х,че тапата ми е паднала.явно наистина ти€ дни ще е. Peace
÷итирай

Sf

ћнени€: 2 773
ƒобро утро!
„естит рожден ден на ћама ћа! ƒа е жива и здрава и много щастлива!
„естито бебче на мама Ќона! ћного щастие и здраве жела€ на бебока й!
Ѕобче, тъкмо си мислех за тебе снощи, че не се включваш много често. явно покрай двете мадами н€маш много време. Wink
p0liglot, браво, че ти е паднала тапата. ћо€та пада ли пада, ама нищо.  Whistling
Ќикакви признаци, че ще раждам скоро.
Ћек ден от мен! ўе ви след€ и днес.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 12
ќпал€нка  Mr. Green

„естит син на мама Ќона! ƒа й е здрав, щастлив, обичлив и послушен  Hug Ќа мама - бързо възстанов€ване!

мама ћа - „естит –ожден ƒен, миличка! ∆ела€ ти най-вече здраве, късмет, обич и едно леко раждане!

Ќаде - браво скъпа! “ъкмо мислех как ще ти се карам, ако не си се "позабавл€вала"  Laughing —амо така - виж как свежо звучиш  Party

ћирче - ехх каква грижовна мама си  Love

«а новите чаршафчета - не сме ги "сефтосали" снощи, че след ц€лото чистене, готвене, разхождане, пране и какво ли не оща, б€х на парцал  Tired » днес е ден  Wink

Ќоел - те признаците ще дойдат от раз  Very Happy јйде че те чакам... Mr. Green
јз след 20 минути съм на кола-маска ( на едното м€сто) зад блока и ще влезна да си взема душче.. ƒо по-късно бонбонки
÷итирай

—офи€

ћнени€: 148
pashic, ето линк към мо€т: http://compare.ebay.co.uk/like/160480593753?ltyp=AllFixedPriceIt … 281231&UA=%3F*S%3F&GUID=0e33aadd1270a0aad2177dc7fe0e036c&mt_id=635&query={query}&fitem=160480593753&linkin_id=8060231&kw={query}&ff4=262531_281231

—естра ми ми го даде, има поне 5-10г. отклонение.

Ќаде, вие само на кърма ли сте? Ѕ€х чела, че повече колики има от јћ, но ние не можем без него. ≈в не плаче много, а се гърчи и свива и аз се чуд€ какви акробатични номера да изпълн€вам с не€, за да изкара по-лесно газовете.
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
45-59 от 727 отговора