Обрив в слабините при дете на 1г

  • 3 802
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 495
Здравейте,
обръщам се във форума, понеже сме в чужбина за 2 седмици и незнам колко е сериозен проблема. Детето има обрив основно по тестисите от доста време, но понеже минаваше и се появяваше не обърнах по-сериозно внимание. Сега гледам, че вече има и като няколко пъпчици върху пениса. Появяваше се малко и в двете сгъвки. Освен тетра какво друго мога да ползвам за облекчение?
Дали е сериозен проблема и дали да търся медицинска помощ, всяка информация ще ми е от полза! В Германия сме ако има значение.

# 1
  • Мнения: 305
Щом е на 1г предполагам, че ползва памперси.Може да е от тях.Със сина ми се появи подобен обрив и се оказа, че е то памперсите.Използвахме едни и същи,но явно тази партида нещо не му беше понесла.На първо време го остави малко без памперси докато се успокои кожата.Може да му свариш смрадлика или лайка,ако имаш,и да го киснеш в тях.Мажи с каквото подръчно имаш(може и крем здраве според мен).

# 2
  • Мнения: 6
Здравейте:)
моят син е на 11 години и от една седмица забелязах, че започна да се чеше по бобчето...първоначално не му обърнах внимание, но той започна да се оплаква, че много го сърби Sadзабелязах няколко много дребни пъпчици, на бобчето и около него...какво да правя Thinkingпомагайте със съвети, сигурно има и други, които са преживели подобен проблем Cryтази нощ го намазах с алергозан...не ми се води при педито...като знам каква лудница е там, пък и той ще се чувства много неудобно, все пак сме на 11 вече... Wink

Общи условия

Активация на акаунт