Детски лаптоп?

  • 23 910
  • 78
  •   1
Отговори
# 15
  • софия
  • Мнения: 25 446
След като разгледахме какви ли не, избрахме и вече купихме този (момичешки). Общо взето всички имат приблизително еднакви функции, но на живо, на мен, този ми изглежда най-не дървен и само той може да работи и на ток, че вече ми писна да сменям батерии.

И аз съм харесала този, точно заради адаптера, само този вид имат. Ползвали ли сте го вече? Много малък ми се струва дисплея, кажи твоето мнение. Интересни ли са игрите?
Той е подарък от Добрия старец и още не сме го пробвали, за това не мога и да споделя преки впечатления. Екранът е голям, колкото и на другите. Peace

# 16
  • София
  • Мнения: 346
И моята хубостница гледа каталога на Хиполенд и само повтаря,че иска лаптопа на Уинкс...За Коледа сме я уредили вече с подарък,но на 13.01. има Рожден Ден и се замислих,че ще е хубаво да й купя.Засега като,че ли харесах този с адаптора от Вега тойс,но в розово,но ще чакам и вашите отзиви.

# 17
  • Мнения: 5
Здравейте, аз търся лаптоп за момиченце което учи френски език и за нея ще е полезно да е на българо-френски език, та ако някой от вас е виждал такава джаджа моля ви се пишете ми  Praynig
Мерси  Simple Smile

# 18
  • Мнения: 17 982
Поръчах розовия на Вега тойс.
С испански съм мяркала лаптоп, даже беше българо- английско- испански, но с френски...не.

# 19
  • софия
  • Мнения: 25 446
Здравейте, аз търся лаптоп за момиченце което учи френски език и за нея ще е полезно да е на българо-френски език, та ако някой от вас е виждал такава джаджа моля ви се пишете ми  Praynig
Мерси  Simple Smile
В Коледния каталог на Метро имаше 3 езичен - бг, англ. и испански. Аз бих звъннала на вносителите (?), виждам, че са Limex, и бих питала. От питане глава не боли  Simple Smile Успех!

# 20
  • Мнения: 114
Моята дъщеря също иска лаптопа на winx. Знаете ли докога ще е на тази цена в Хиполенд, това някаква промоция ли е ?

# 21
  • Мнения: 2
някой купи ли лаптопа на winx? доволни ли сте от него и малко ли е екранчето?

# 22
  • Мнения: 17 982
Малко е екранчето, но на всички модели са такива. Аз предпочетох този от Вега тойс заради адаптера.

# 23
  • Мнения: leet
Споменаха ми, че розовия на уинкс пискал нещо неопределено и не се разбирали отделни звуци, цифри, букви! Много моля някой да сподели добър ли е, защото щерката само него и него иска!

# 24
  • софия
  • Мнения: 25 446
Добре, де, не мога да разбера защо не отидете и да го видите? Това не са домати, да речем. За едни може да не си заслужава, за други да е ОК. Възприятията са строго индивидуални.

# 25
  • Мнения: leet
Добре, де, не мога да разбера защо не отидете и да го видите? Това не са домати, да речем. За едни може да не си заслужава, за други да е ОК. Възприятията са строго индивидуални.

Защото аз лично съм в Ботевград, тук го няма и някак си не ми се ще да ида до София да видя, че не струва! Не искам кой знае каква услуга, си мисля!

# 26
  • Варна
  • Мнения: 773
Добре, де, не мога да разбера защо не отидете и да го видите? Това не са домати, да речем. За едни може да не си заслужава, за други да е ОК. Възприятията са строго индивидуални.

Защото аз лично съм в Ботевград, тук го няма и някак си не ми се ще да ида до София да видя, че не струва! Не искам кой знае каква услуга, си мисля!
Ами ще отидеш да го видиш и, ако не ти хареса ще вземеш друг модел  Peace Така или инъче май във вашия град нямате кой знае какъв избор.

# 27
  • Мнения: 17 982
Не се притеснявай, питай си    Peace
Аз също питам, какво да направя, от Разград съм, мога ли за всяко нещо да прескачам до Варна. Който не може да отговори, по- добре да не пише нищо. Всички знаем, че е най- добре да видиш нещо лично, ама някои просто не са живяли в провинция и не могат да повярват, че това понякога е проблем.

# 28
  • по света
  • Мнения: 1 587
Днес бях в Метро и купих много хубава магнитна дъска с много елементи.Реших че е по-добре от колкото компютър,дано се хареса.

# 29
  • Мнения: 17 982
Може ли да се пише на нея, да се закача на стена, какво представлява и каква цена е?

Общи условия

Активация на акаунт