Паркети ЛИЯ-има ли недоволни или аз сън карък

  • 14 553
  • 24
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 36
Здравейте!Първо да кажа,че форума е най-полезното в интернет пространството/на БГ мама по-специално/.Та,да си дойдем на темата-при ползване на услугите на "Лия"имахте ли някакви проблеми?Ние отидохме,дадохме си квадратурата,изписаха ни паркет,подложка,первази...Платих всичко,вкл.доставка и монтаж.Дойдоха навреме.Първо казаха,че не могат да сложат ламинат в коридора,защото има плъзгащи врати и нямало да могат да се отварят JoyИмаме и друга стая с такъв паркет и плъзгаща врата,та им показах как ще стане/с лайсна,естествено/След това казаха,че не може коридора и стаята да бъдат заедно,едно цяло,а трябвало да се разделят с лайсна.Не се съгласихме,на наша отговорност.После ,че няма да стигне паркета/жената,която ми го изписва не е сложила никаква фира/,ходихме да вземем още и с него пак платихме  и монтаж за новия,с уговорката,че ако остане,момчетата ще го вземат и ще го приспаднат след преизчисление.Е,паркет естествено остана,заедно с 2 силикона.Взеха си го и днес,когато се обадихме,казаха,че нямат да ни връщат пари,защото монтажа бил "сложен",т.е.коридор и стая заедно.А за такъв "сложен монтаж"те взимат по 4 лв/кв.м Между другото,когато го поръчвах казах на служителката,че искаме това пространство да е без прекъсвания и ако ми беше казала,че струва толкова ,можеше и да си помисля дали точно те да ми поставят паркет.Както и да е-загубихме само 70 лв/на фона на всички измамени,и то с мн,мн повече,сме нищо/Но ме хвана яд,че всичко беше добре обмислено.Може пък шефовете на фирмата да не знаят какви игрички играят касиерките и монтажниците Twisted Evil

# 1
  • София
  • Мнения: 2 481
Заради калпави и заядливи "консултантки" от магазина им в Младост, решихме да не купуваме нищо от тях. Държаха се арогантно и не можеха да отговорят на въпросите, които им зададохме.
Купихме паркет от не толкова известна фирма и някакви проблеми.

# 2
  • Мнения: 4
[mov
Здравейте!Първо да кажа,че форума е най-полезното в интернет пространството/на БГ мама по-специално/.Та,да си дойдем на темата-при ползване на услугите на "Лия"имахте ли някакви проблеми?Ние отидохме,дадохме си квадратурата,изписаха ни паркет,подложка,первази...Платих всичко,вкл.доставка и монтаж.Дойдоха навреме.Първо казаха,че не могат да сложат ламинат в коридора,защото има плъзгащи врати и нямало да могат да се отварят JoyИмаме и друга стая с такъв паркет и плъзгаща врата,та им показах как ще стане/с лайсна,естествено/След това казаха,че не може коридора и стаята да бъдат заедно,едно цяло,а трябвало да се разделят с лайсна.Не се съгласихме,на наша отговорност.После ,че няма да стигне паркета/жената,която ми го изписва не е сложила никаква фира/,ходихме да вземем още и с него пак платихме  и монтаж за новия,с уговорката,че ако остане,момчетата ще го вземат и ще го приспаднат след преизчисление.Е,паркет естествено остана,заедно с 2 силикона.Взеха си го и днес,когато се обадихме,казаха,че нямат да ни връщат пари,защото монтажа бил "сложен",т.е.коридор и стая заедно.А за такъв "сложен монтаж"те взимат по 4 лв/кв.м Между другото,когато го поръчвах казах на служителката,че искаме това пространство да е без прекъсвания и ако ми беше казала,че струва толкова ,можеше и да си помисля дали точно те да ми поставят паркет.Както и да е-загубихме само 70 лв/на фона на всички измамени,и то с мн,мн повече,сме нищо/Но ме хвана яд,че всичко беше добре обмислено.Може пък шефовете на фирмата да не знаят какви игрички играят касиерките и монтажниците Twisted Evil
ote author=tanca link=topic=533716.msg16628442#msg16628442 date=1287173123]
Здравейте!Първо да кажа,че форума е най-полезното в интернет пространството/на БГ мама по-специално/.Та,да си дойдем на темата-при ползване на услугите на "Лия"имахте ли някакви проблеми?Ние отидохме,дадохме си квадратурата,изписаха ни паркет,подложка,первази...Платих всичко,вкл.доставка и монтаж.Дойдоха навреме.Първо казаха,че не могат да сложат ламинат в коридора,защото има плъзгащи врати и нямало да могат да се отварят JoyИмаме и друга стая с такъв паркет и плъзгаща врата,та им показах как ще стане/с лайсна,естествено/След това казаха,че не може коридора и стаята да бъдат заедно,едно цяло,а трябвало да се разделят с лайсна.Не се съгласихме,на наша отговорност.После ,че няма да стигне паркета/жената,която ми го изписва не е сложила никаква фира/,ходихме да вземем още и с него пак платихме  и монтаж за новия,с уговорката,че ако остане,момчетата ще го вземат и ще го приспаднат след преизчисление.Е,паркет естествено остана,заедно с 2 силикона.Взеха си го и днес,когато се обадихме,казаха,че нямат да ни връщат пари,защото монтажа бил "сложен",т.е.коридор и стая заедно.А за такъв "сложен монтаж"те взимат по 4 лв/кв.м Между другото,когато го поръчвах казах на служителката,че искаме това пространство да е без прекъсвания и ако ми беше казала,че струва толкова ,можеше и да си помисля дали точно те да ми поставят паркет.Както и да е-загубихме само 70 лв/на фона на всички измамени,и то с мн,мн повече,сме нищо/Но ме хвана яд,че всичко беше добре обмислено.Може пък шефовете на фирмата да не знаят какви игрички играят касиерките и монтажниците Twisted Evil
[/quote]
Здравейте!Първо да кажа,че форума е най-полезното в интернет пространството/на БГ мама по-специално/.Та,да си дойдем на темата-при ползване на услугите на "Лия"имахте ли някакви проблеми?Ние отидохме,дадохме си квадратурата,изписаха ни паркет,подложка,первази...Платих всичко,вкл.доставка и монтаж.Дойдоха навреме.Първо казаха,че не могат да сложат ламинат в коридора,защото има плъзгащи врати и нямало да могат да се отварят JoyИмаме и друга стая с такъв паркет и плъзгаща врата,та им показах как ще стане/с лайсна,естествено/След това казаха,че не може коридора и стаята да бъдат заедно,едно цяло,а трябвало да се разделят с лайсна.Не се съгласихме,на наша отговорност.После ,че няма да стигне паркета/жената,която ми го изписва не е сложила никаква фира/,ходихме да вземем още и с него пак платихме  и монтаж за новия,с уговорката,че ако остане,момчетата ще го вземат и ще го приспаднат след преизчисление.Е,паркет естествено остана,заедно с 2 силикона.Взеха си го и днес,когато се обадихме,казаха,че нямат да ни връщат пари,защото монтажа бил "сложен",т.е.коридор и стая заедно.А за такъв "сложен монтаж"те взимат по 4 лв/кв.м Между другото,когато го поръчвах казах на служителката,че искаме това пространство да е без прекъсвания и ако ми беше казала,че струва толкова ,можеше и да си помисля дали точно те да ми поставят паркет.Както и да е-загубихме само 70 лв/на фона на всички измамени,и то с мн,мн повече,сме нищо/Но ме хвана яд,че всичко беше добре обмислено.Може пък шефовете на фирмата да не знаят какви игрички играят касиерките и монтажниците Twisted Evil

# 3
  • Мнения: 4
Не сте единствен карък, аз  също се ядосвам, че избрах Лия,доверих им се и сега бера ядове, навсякъде се люлее, монтажа е ужасен,первазите са залепени със селикон, който допълнително платих, имаше и др. доплащания, ужасна история, на кого да се оплачеш, даваш толкова много пари и след година, може би ми предстои нов ремонт

# 4
  • София
  • Мнения: 9 850
Ние сме от доволните.Преди години сложихме паркет в спалнята,а миналата година в дневната.Взехме паркет Егер,сравнително скъп като цена за квадрат.Нямаха в наличност желаното от нас количество и се наложи да го поръчат от техен магазин в Троян,където имало и това ни забави няколко дни.За монтаж не сме плащали нищо абсолютно,всичко си беше включено в цената.Единственно монтажистът каза,че понеже помещението ни е с много,ама наистина много ъгли и колони,е трябвало да предвидят и да му отпуснат повече часове за монтаж.Но това не беше реплика към нас.Всичко мина гладко.Нашият под е доста неравен,още на предварителния оглед от Лия ни казаха това,но ние си го и знаем,и ако на места паркета поддава,то вината си е наша,не тяхна.
За Лия-та в магазин Лабиринт,Люлин,иде реч.

# 5
  • Мнения: 700
Моля да ми позволите да задам тук въпрос за ламиниран паркет, за дане пускам нова тема.
Купихме нов ламиниран паркет ЕГЕР пише на кутиите от АЛАТИ в Пловдив. Избрахме го по цвета, но сега ужасно ме притеснява миризмата. Още щом го натоварихме едвасе дишаше в колата. Пътувахме на отворени прозорци. Сега е вече 4 дни стоварен в една стая 25 кв.м, често проветряваме, но миризмата си остава. Мирише ми като на нещо химическо гранясало може би като някакво синтетично масло, което е престояло или не знам, това трудно се описва с думи. Това чудо ще се отмирише ли или да правим опит да го връщаме?

Дано някой има отговор на този въпрос!!!  Rolling Eyes

# 6
  • София
  • Мнения: 38 431
И ние сложихме Егер от Лия на Сливница, но ни го монтира един наш познат.
Монтажа пак беше сложен - нивелиране на балкон с ПДЧ плоскости, стая, антре, но ни взе само 100 лева за работа. Отделно материали и лайсни.

Танка, нямате ли бележки за всичко?

# 7
  • Мнения: 780
Майка ми е доволна. Купи паркет от ЛИА -на Егер.Сложиха и го-няма проблеми, вече 2 години.
Не ти ли дадоха някакъв документ.Помня, че имаше някакви бележки, че са и доставили паркета, и че са и го монтирали, а във фактурата всичко си пишеше.

# 8
  • Мнения: 36
Здравейте!Имаме бележки за абсолютно всичко...и то подписани от мен Stopно...когато подписвах не ми казаха,че подписвам нещо,което ще ми повиши цената.И това нещо е "сложен монтаж".По този начин си "вързаха гащите"


А м/у другото ламината ми го сложиха върху плочки,т.е.перфектна нивелация

# 9
  • Мнения: 4
Големи късметлии са тези доволните от Лиа, явно са случали са интински монтажисти, защото не всички са некадърни в монтажа, не мога да обиждам монтажистите, дано са повече тези които си разбират от работата. ВСЕ ПАК БЪДЕЩИ КЛИЕНТИ НА ЛИА, докато не разберете за способностите на монтажиста които ви пращат, не им се доверявайте, ТОВА Е МОЯТ СЪВЕТ, ПАЗЕТЕ СЕ

# 10
  • Мнения: 0
Прочетох най -внимателно отзивите за фирма ЛИЯ ДИЗАЙН ,с най открита душа мога да кажа ,че това са най - некоректните хора с които съм си имала работа . Аз също съм потърпевша от крайно арогантното  държание на управителите на тази фирма.Каквито са управителите на тази фирма ,такива са и и магазините им и всичко около тях ,крушата не пада по -далече от дървото......

# 11
  • Мнения: 0
Прочетох най -внимателно отзивите за фирма ЛИА ДИЗАЙН ЕООД занимаваща се с продажбата на ламиниран и естествен паркет, исках да видя още колко хора са потърпевши от алчността на тези хорица  ,С НАЙ ОТКРИТА ДУША МОГА ДА КАЖА ,че това са най -НЕКОРЕКТНИТЕ хора с които съм си имала работа . Аз също съм потърпевша от крайно арогантното  държание на управителите на тази фирма.Каквито са управителите на тази фирма,такива са и и магазините им и всичко около тях ,крушата не пада по -далече от дървото......сами си правете изводите уважаеми потребители .

Последна редакция: вт, 21 авг 2012, 21:54 от evi_79

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
лия в пловдив ако са тези до бриколажа на ъгъла отсреща - то не са едни цени, едни надувки. два пъти бяхме и харесвахме и двата пъти ми направиха лошо впечатление, както с цени, така и с персонал (позволяват си да се учудват от незнанието на клиента и да го иронизират, закакво са там сложени изобщо, ако всички разбираме всичко!) няколко МЕТРА по-надолу има още фирми с паркет, съвсем малки магазинчета със съвсем различни цени, даже ако поръчаш примерно над 70 квадрата, падат от цената. в крайна сметка нашия паркет на егер го взехме с 8 лв разлика на квадрат (близо 250 квадрата!!!) от един склададжия, дето ги зарежда всичките тези магазини. еми..търсиш, питаш и гледаш да не се минеш! още повече, че този паркет за цената, която го взехме ме е яд какъв е смотан, като ли да бяхме дали и още толкова повече!  Crossing Arms

# 13
  • Мнения: 0
Прочетох най -внимателно отзивите за фирма ЛИА ДИЗАЙН ЕООД занимаваща се с продажбата на ламиниран и естествен паркет, исках да видя още колко хора са потърпевши от алчността на тези хорица  ,С НАЙ ОТКРИТА ДУША МОГА ДА КАЖА ,че това са най -НЕКОРЕКТНИТЕ хора с които съм си имала работа . Аз също съм потърпевша от крайно арогантното  държание на управителите на тази фирма.Каквито са управителите на тази фирма,такива са и и магазините им и всичко около тях ,крушата не пада по -далече от дървото......сами си правете изводите уважаеми потребители .

# 14
  • Мнения: 1 988
Прочетох най -внимателно отзивите за фирма ЛИА ДИЗАЙН ЕООД занимаваща се с продажбата на ламиниран и естествен паркет, исках да видя още колко хора са потърпевши от алчността на тези хорица  ,С НАЙ ОТКРИТА ДУША МОГА ДА КАЖА ,че това са най -НЕКОРЕКТНИТЕ хора с които съм си имала работа . Аз също съм потърпевша от крайно арогантното  държание на управителите на тази фирма.Каквито са управителите на тази фирма,такива са и и магазините им и всичко около тях ,крушата не пада по -далече от дървото......сами си правете изводите уважаеми потребители .

Потвърждавам. smile3511 smile3511 smile3511

# 15
  • Мнения: 305
лия в пловдив ако са тези до бриколажа на ъгъла отсреща - то не са едни цени, едни надувки. два пъти бяхме и харесвахме и двата пъти ми направиха лошо впечатление, както с цени, така и с персонал (позволяват си да се учудват от незнанието на клиента и да го иронизират, закакво са там сложени изобщо, ако всички разбираме всичко!) няколко МЕТРА по-надолу има още фирми с паркет, съвсем малки магазинчета със съвсем различни цени, даже ако поръчаш примерно над 70 квадрата, падат от цената. в крайна сметка нашия паркет на егер го взехме с 8 лв разлика на квадрат (близо 250 квадрата!!!) от един склададжия, дето ги зарежда всичките тези магазини. еми..търсиш, питаш и гледаш да не се минеш! още повече, че този паркет за цената, която го взехме ме е яд какъв е смотан, като ли да бяхме дали и още толкова повече!  Crossing Arms

Ако наистина са  Лия там където описваш, че се намират аз мога да кажа само хубави неща. В предишното ни жилище две поредни години купувахме от тях паркет за две ралични помещения. Консултантките и двете години бяха различни и двете просто си свършиха работата професионално.Момчето, което ни го постави  го изпипа перфектно. Тази година сменихме жилището и го търсех по телефона/мин.година го попитах дали работи на частно и му взех телефон, заради приятели/, но беше постоянно изключен, явно не е в страната.

# 16
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 721
И аз се нареждам в списъка на доволните. Взех паркет на ЕГЕР от Лия до Бриколаж в Пловдив. Посрещна ни усмихнато момче, нареди ни поне 15 вида светъл паркет, за да сравним и изберем. Сметна си всичко, само една плоча не стигна, но то си е по моя вина - не бях преценила, че вратата ми се отваря навън и имам нужда от допълнителна плоча за пространството пред нея. Всичко ми беше обяснено подробно, включително кой ще ми излезе по-евтино, заради квадратурата на помещението и на пакетите с паркет. Не спестиха да кажат от кой мога да взема и една плоча и от кой трябва цял пакет, ако не стигне. Монтажът си го правихме с мъжа ми - стана перфектно при все че той монтира за първи път, а подът и стените са малко или много криви. Получих и съвет да не лепя первазите, а да ги монтирам с клипсчета. Явно си е до консултант, аз останах доволна от цената и обслужването.
П.С. Ламинатът наистина мирише малко лошо, но с проветряване се маха миризмата. Моят миришеше на ново като новите мебели.

# 17
  • Мнения: 0
Когато трябваше да избера подова настилка за новия си апартамент в Пловдив, си направих труда да обиколя. Със сигурност повечето хора не взимат импулсивно решение. Все пак това е под, не е стена да я боядисаш като ти омръзне или се изцапа. Имах колебания дали естествен или ламиниран паркет да сложа. Тръгнах от големите вериги, знаете как е там, няма обяснение, гледаш и излизаш. Исках нещо хубаво, защото дома е важен за семейството ни. Попитах приятели, които бяха правили вече ремонт и ми казаха да отида в ЛИА ДИЗАЙН - до сладкарница Неделя или срещу Бриколаж. Бях и на двете места, получих много информация, дори си тръгнах объркана. Както исках естествен, виждайки красотите от по-скъпите ламинати...онемях от удивление. В големия магазин, срещу Бриколаж наистина човек се загубва и обърква. Добре е, че имат перфектен персонал, разбират какво продават, питат и за първи път усетих, че някой го е грижа. Питаха ме за мебели, стени. Исках да ми кажат колко ще струва, защото избрах скъп паркет - над 30 лева, пратиха ми монтажник да измери и след два дни имах пълна разбивка на сумата. Монтира ми едно възпитано и младо момче, всичко стана излято. Нямам идея кое е възмутило пишещите, но аз съм много благодарна и доволна. Малко са фирмите, които работят съвестно и по съвременен подход. Аз съм ЗА ЛИА ДИЗАЙН!!!

# 18
  • Мнения: 0
Прочетох най -внимателно отзивите за фирма ЛИА ДИЗАЙН ЕООД занимаваща се с продажбата на ламиниран и естествен паркет, исках да видя още колко хора са потърпевши от алчността на тези хорица  ,С НАЙ ОТКРИТА ДУША МОГА ДА КАЖА ,че това са най -НЕКОРЕКТНИТЕ хора с които съм си имала работа . Аз също съм потърпевша от крайно арогантното  държание на управителите на тази фирма.Каквито са управителите на тази фирма,такива са и и магазините им и всичко около тях ,крушата не пада по -далече от дървото......сами си правете изводите уважаеми потребители .

Потвърждавам. smile3511 smile3511 smile3511
Слад като прочетох тези отзиви, наистина се чудя, наистина ли сте били на това място. В ЛИА ДИЗАЙН. Недоумявам как сте получили това отношение, при положение, че аз съм възхитена. Сигурни ли сте, че няма вина и във вас? Понякога клиентите не знаем какво искаме, особено в България.

# 19
  • Мнения: 0
Прочетох най -внимателно отзивите за фирма ЛИА ДИЗАЙН ЕООД занимаваща се с продажбата на ламиниран и естествен паркет, исках да видя още колко хора са потърпевши от алчността на тези хорица  ,С НАЙ ОТКРИТА ДУША МОГА ДА КАЖА ,че това са най -НЕКОРЕКТНИТЕ хора с които съм си имала работа . Аз също съм потърпевша от крайно арогантното  държание на управителите на тази фирма.Каквито са управителите на тази фирма,такива са и и магазините им и всичко около тях ,крушата не пада по -далече от дървото......сами си правете изводите уважаеми потребители .


Потвърждавам. smile3511 smile3511 smile3511
Слад като прочетох тези отзиви, наистина се чудя, наистина ли сте били на това място. В ЛИА ДИЗАЙН. Недоумявам как сте получили това отношение, при положение, че аз съм възхитена. Сигурни ли сте, че няма вина и във вас? Понякога клиентите не знаем какво искаме, особено в България.



Хей, благодаря на BG-Mama. Това форумите са супер нещо. Прочетох преди месец отзивите тук, и тръгнах на обиколка. Честно, след прочетеното се изплаших и на два пъти подминавах тези Лиа дизайн. Но нещо ме буташе да се пробвам. Хаха, с тези полярни мнения.
Хора, няма по-коректно и готино обслужване. Първо, супер чист магазин, много паркети, ама всякакви и от вратата те посрещат млади хора с усмивка. Къде го видяхте това арогантно отношение, какви собственици, какви чудеса!!! Разберете, като си създаде някой мнение е гадно, ама аз бях очарована. Купих си за целия етаж паркети. Казаха, че е хубаво да е един навсякъде, ама аз исках в хола един, детската труг и в спалнята нещо светло. Избрах, ама не спрях да обикалям. Къде ли не бях, в Брикото, Алати, Практикер. Там няма кой да ти каже добър ден бе хора?! После други магазини. Ама след Лиа-та нищо не ми хващаше око. За обслужване да не говорим. Реших да се регистрирам и да кажа и аз, мнение. Лиа дизайн са най-добрите!!!!!! Благодаря. Върнах се и си купих паркетите от тях. Това е все едно да сравняваш пазар с МОЛ!!! Много ми е хубаво, а и на супер изгодна цена. Не се плашете от лъскавите магазини хора. Дано съм била полезна! Мерси на форума и на паркетите!

# 20
  • Мнения: 26
В темата всъщност иде реч за 2 отделни фирими. Паркети Лия са с недоволните клиенти и паркети Лия Дизайн от Пловдив с доволните клиенти.

# 21
  • София
  • Мнения: 38 431
Много са учтиви и големи омайвачи в Лия!
Обаче това не пречи понякога да пробутват боклуци.
Жалко, че аз се подлъгах по цвета.
Само две-три години употреба и ламинатът ми е в ужасно състояние - надраскан, с дупки.
Следващия път ще гледам по-добре. А може и да си сложа дъски!

# 22
  • Мнения: 0
Искам да изразя възхищението си от професионализма на всички в Лиа дизайн! Благодаря за превъзходното и професионално обслужване. Като започна от посрещането, обяснението, показването, съчетанието на цветове...Наистина никъде другаде не са ни обръщали това внимание.
Първоначално малко стряска желанието за помощ, свързано със задаване на въпроси, но като се замисля, точно тези въпроси успяха да ми помогнат да избера паркет за цялата си къща.
Повярвайте, обиколих къде ли не. Никой не ме попита за цвят на стени, мебели, за това как си представям да изглежда дома ми. А аз имах нещо в съзнанието си, което ми бе трудно да изразя. Навсякъде ми говореха за промоции, ниски цени, акции! Аз не исках това и според чутото от приятели, и сега потвърдено от мен, спасението наистина е Лиа дизайн! Благодаря на момчетата и момичетата, които са истински професионалисти. Аз все едно бях в скъп бутик, където имах лични консултанти, даващи цялото си внимание и знание. Сваляха ми мостри, повярвайте имаше над 15 вида дъски по пода. Наложи се да донеса мостри на текстилните тапети и на мебели, за да избера окончателно. Възхитена съм. След няколко дни, при окончателно посещение, помнеха всичко, което сме коментирали, все едно не съм излизала от луксозния шоурум.
Благодаря и на монтажниците, двама прекрасни професионалисти!
Желая на Лиа Дизайн в Пловдв успешна година, с много работа и още повече доволни клиенти като мен и моите приятели! Продължавайте така, защото наистина сте различни!

# 23
  • Мнения: 590
В темата всъщност иде реч за 2 отделни фирими. Паркети Лия са с недоволните клиенти и паркети Лия Дизайн от Пловдив с доволните клиенти.

Аз пък точно "Паркети Лиа" искам да похваля. Още преди 4 години, когато правихме за пръв път ремонт на вилата, обиколих всички магазини в София и те единствени ми направиха професионална консултация и отстъпка от цената на място в магазина за всички стаи, без много излишни приказки и надуване.

На другата година пък се наложи да се местим в нов апартамент и направо си отидохме в шоуруума им на "Сточна гара". Пак имаха промоции и ми подариха напълно безплатно первазите дори. Този път изобщо не се занимавахме да слагаме паркета ние а платихме на тяхна ремонтна група - хората си работиха тихо и без много приказки. Ще ви пусна снимки от ламината, ако се сетя. Четвърта година е като нов.

Изобщо това "недоволните клиенти" и "доволните клиенти" ми намирисва малко на целеви публикации. И моята приятелка от Пловдив е купувала от Дизайн и се е зарекла, че там няма да й стъпи повече крака - отиде си в Лиа в София и си реши  проблема!

# 24
  • Мнения: 0
Здравейте!
И аз да си кажа относно паркети Лиа.... Започнахме да правим ново жилище преди две години. Като казвам ново, имам предвид от нулата. Живеехме на квартира и нямахме търпение да си направим апартамента. Стигнахме до паркета и реших да заложа на сигурна фирма, която се занимава от години с това. Фирма, на която може да разчитам, че ще продава качествени продукти и ще го постави както трябва! Поръчахме паркет, монтаж и всичко останало. Дойдоха майсторите, сложиха го, много бях щастлива, че вече се оформя къщата. С нетърпение очаквах спалнята да пристигне, когато мъжът ми забеляза, че там паркетът е подут!!! Бяха минали два или три дни...Направихме рекламация и от фирмата изпратиха отново майсторите, за да го видят. Не можех да повярвам на ушите си от това, което „констатираха”: „Ами подут е, защото сигурно сте изляли кофа с вода!” ???? (Сами ще се бавим с нанасянато и ще даваме грешни пари за наем, вместо по-бързо да се нанесем?). Смениха го с нов, пристигна спалнята, мъжът ми я сглоби и започнахме обзавеждането на другите стаии. След седмица-две, отново забелязахме проблем с паркета, отново в спалнята. Може да си представите какво костваше разглобяването и последващо сгобяване на спалня и гардероб. В момента, в целия апартамент, на светлината имам чувството, че фугите са повдигнати и всеки ден се обвинявам, че се доверих на тази фирма. Направи ми впечатление, че не получихме нито касов бон, а само експедиционна бележка, нито паркетът престоя 24 часа в помещението. Може би грешкта беше наша за това, но кои сме ние да се месим в работата на „майсторите”?!

Общи условия

Активация на акаунт