«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

ƒом

ƒом

14 054 членове ¬ключете се
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 24 отговора

гр.—офи€

ћнени€: 28
«дравейте!ѕърво да кажа,че форума е най-полезното в интернет пространството/на Ѕ√ мама по-специално/.“а,да си дойдем на темата-при ползване на услугите на "Ћи€"имахте ли н€какви проблеми?Ќие отидохме,дадохме си квадратурата,изписаха ни паркет,подложка,первази...ѕлатих всичко,вкл.доставка и монтаж.ƒойдоха навреме.ѕърво казаха,че не могат да сложат ламинат в коридора,защото има плъзгащи врати и н€мало да могат да се отвар€т 35»маме и друга ста€ с такъв паркет и плъзгаща врата,та им показах как ще стане/с лайсна,естествено/—лед това казаха,че не може коридора и ста€та да бъдат заедно,едно ц€ло,а тр€бвало да се раздел€т с лайсна.Ќе се съгласихме,на наша отговорност.ѕосле ,че н€ма да стигне паркета/жената,ко€то ми го изписва не е сложила никаква фира/,ходихме да вземем още и с него пак платихме  и монтаж за нови€,с уговорката,че ако остане,момчетата ще го вземат и ще го приспаднат след преизчисление.≈,паркет естествено остана,заедно с 2 силикона.¬зеха си го и днес,когато се обадихме,казаха,че н€мат да ни връщат пари,защото монтажа бил "сложен",т.е.коридор и ста€ заедно.ј за такъв "сложен монтаж"те взимат по 4 лв/кв.м ћежду другото,когато го поръчвах казах на служителката,че искаме това пространство да е без прекъсвани€ и ако ми беше казала,че струва толкова ,можеше и да си помисл€ дали точно те да ми постав€т паркет. акто и да е-загубихме само 70 лв/на фона на всички измамени,и то с мн,мн повече,сме нищо/Ќо ме хвана €д,че всичко беше добре обмислено.ћоже пък шефовете на фирмата да не зна€т какви игрички игра€т касиерките и монтажниците Twisted Evil
÷итирай

—офи€

ћнени€: 1 490
«аради калпави и за€дливи "консултантки" от магазина им в ћладост, решихме да не купуваме нищо от т€х. ƒържаха се арогантно и не можеха да отговор€т на въпросите, които им зададохме.
 упихме паркет от не толкова известна фирма и н€какви проблеми.
÷итирай

ћнени€: 0
[mov
«дравейте!ѕърво да кажа,че форума е най-полезното в интернет пространството/на Ѕ√ мама по-специално/.“а,да си дойдем на темата-при ползване на услугите на "Ћи€"имахте ли н€какви проблеми?Ќие отидохме,дадохме си квадратурата,изписаха ни паркет,подложка,первази...ѕлатих всичко,вкл.доставка и монтаж.ƒойдоха навреме.ѕърво казаха,че не могат да сложат ламинат в коридора,защото има плъзгащи врати и н€мало да могат да се отвар€т 35»маме и друга ста€ с такъв паркет и плъзгаща врата,та им показах как ще стане/с лайсна,естествено/—лед това казаха,че не може коридора и ста€та да бъдат заедно,едно ц€ло,а тр€бвало да се раздел€т с лайсна.Ќе се съгласихме,на наша отговорност.ѕосле ,че н€ма да стигне паркета/жената,ко€то ми го изписва не е сложила никаква фира/,ходихме да вземем още и с него пак платихме  и монтаж за нови€,с уговорката,че ако остане,момчетата ще го вземат и ще го приспаднат след преизчисление.≈,паркет естествено остана,заедно с 2 силикона.¬зеха си го и днес,когато се обадихме,казаха,че н€мат да ни връщат пари,защото монтажа бил "сложен",т.е.коридор и ста€ заедно.ј за такъв "сложен монтаж"те взимат по 4 лв/кв.м ћежду другото,когато го поръчвах казах на служителката,че искаме това пространство да е без прекъсвани€ и ако ми беше казала,че струва толкова ,можеше и да си помисл€ дали точно те да ми постав€т паркет. акто и да е-загубихме само 70 лв/на фона на всички измамени,и то с мн,мн повече,сме нищо/Ќо ме хвана €д,че всичко беше добре обмислено.ћоже пък шефовете на фирмата да не зна€т какви игрички игра€т касиерките и монтажниците Twisted Evil
ote author=tanca link=topic=533716.msg16628442#msg16628442 date=1287173123]
«дравейте!ѕърво да кажа,че форума е най-полезното в интернет пространството/на Ѕ√ мама по-специално/.“а,да си дойдем на темата-при ползване на услугите на "Ћи€"имахте ли н€какви проблеми?Ќие отидохме,дадохме си квадратурата,изписаха ни паркет,подложка,первази...ѕлатих всичко,вкл.доставка и монтаж.ƒойдоха навреме.ѕърво казаха,че не могат да сложат ламинат в коридора,защото има плъзгащи врати и н€мало да могат да се отвар€т 35»маме и друга ста€ с такъв паркет и плъзгаща врата,та им показах как ще стане/с лайсна,естествено/—лед това казаха,че не може коридора и ста€та да бъдат заедно,едно ц€ло,а тр€бвало да се раздел€т с лайсна.Ќе се съгласихме,на наша отговорност.ѕосле ,че н€ма да стигне паркета/жената,ко€то ми го изписва не е сложила никаква фира/,ходихме да вземем още и с него пак платихме  и монтаж за нови€,с уговорката,че ако остане,момчетата ще го вземат и ще го приспаднат след преизчисление.≈,паркет естествено остана,заедно с 2 силикона.¬зеха си го и днес,когато се обадихме,казаха,че н€мат да ни връщат пари,защото монтажа бил "сложен",т.е.коридор и ста€ заедно.ј за такъв "сложен монтаж"те взимат по 4 лв/кв.м ћежду другото,когато го поръчвах казах на служителката,че искаме това пространство да е без прекъсвани€ и ако ми беше казала,че струва толкова ,можеше и да си помисл€ дали точно те да ми постав€т паркет. акто и да е-загубихме само 70 лв/на фона на всички измамени,и то с мн,мн повече,сме нищо/Ќо ме хвана €д,че всичко беше добре обмислено.ћоже пък шефовете на фирмата да не зна€т какви игрички игра€т касиерките и монтажниците Twisted Evil
[/quote]
«дравейте!ѕърво да кажа,че форума е най-полезното в интернет пространството/на Ѕ√ мама по-специално/.“а,да си дойдем на темата-при ползване на услугите на "Ћи€"имахте ли н€какви проблеми?Ќие отидохме,дадохме си квадратурата,изписаха ни паркет,подложка,первази...ѕлатих всичко,вкл.доставка и монтаж.ƒойдоха навреме.ѕърво казаха,че не могат да сложат ламинат в коридора,защото има плъзгащи врати и н€мало да могат да се отвар€т 35»маме и друга ста€ с такъв паркет и плъзгаща врата,та им показах как ще стане/с лайсна,естествено/—лед това казаха,че не може коридора и ста€та да бъдат заедно,едно ц€ло,а тр€бвало да се раздел€т с лайсна.Ќе се съгласихме,на наша отговорност.ѕосле ,че н€ма да стигне паркета/жената,ко€то ми го изписва не е сложила никаква фира/,ходихме да вземем още и с него пак платихме  и монтаж за нови€,с уговорката,че ако остане,момчетата ще го вземат и ще го приспаднат след преизчисление.≈,паркет естествено остана,заедно с 2 силикона.¬зеха си го и днес,когато се обадихме,казаха,че н€мат да ни връщат пари,защото монтажа бил "сложен",т.е.коридор и ста€ заедно.ј за такъв "сложен монтаж"те взимат по 4 лв/кв.м ћежду другото,когато го поръчвах казах на служителката,че искаме това пространство да е без прекъсвани€ и ако ми беше казала,че струва толкова ,можеше и да си помисл€ дали точно те да ми постав€т паркет. акто и да е-загубихме само 70 лв/на фона на всички измамени,и то с мн,мн повече,сме нищо/Ќо ме хвана €д,че всичко беше добре обмислено.ћоже пък шефовете на фирмата да не зна€т какви игрички игра€т касиерките и монтажниците Twisted Evil
÷итирай

Ќе сте единствен карък, аз  също се €досвам, че избрах Ћи€,доверих им се и сега бера €дове, навс€къде се люлее, монтажа е ужасен,первазите са залепени със селикон, който допълнително платих, имаше и др. доплащани€, ужасна истори€, на кого да се оплачеш, даваш толкова много пари и след година, може би ми предстои нов ремонт
÷итирай

—офи€

ћнени€: 6 583
Ќие сме от доволните.ѕреди години сложихме паркет в спалн€та,а миналата година в дневната.¬зехме паркет ≈гер,сравнително скъп като цена за квадрат.Ќ€маха в наличност желаното от нас количество и се наложи да го поръчат от техен магазин в “ро€н,където имало и това ни забави н€колко дни.«а монтаж не сме плащали нищо абсолютно,всичко си беше включено в цената.≈динственно монтажистът каза,че понеже помещението ни е с много,ама наистина много ъгли и колони,е тр€бвало да предвид€т и да му отпуснат повече часове за монтаж.Ќо това не беше реплика към нас.¬сичко мина гладко.Ќаши€т под е доста неравен,още на предварителни€ оглед от Ћи€ ни казаха това,но ние си го и знаем,и ако на места паркета поддава,то вината си е наша,не т€хна.
«а Ћи€-та в магазин Ћабиринт,Ћюлин,иде реч.
÷итирай

ѕловдив

ћнени€: 318
ћол€ да ми позволите да задам тук въпрос за ламиниран паркет, за дане пускам нова тема.
 упихме нов ламиниран паркет ≈√≈– пише на кутиите от јЋј“» в ѕловдив. »збрахме го по цвета, но сега ужасно ме притесн€ва миризмата. ќще щом го натоварихме едвасе дишаше в колата. ѕътувахме на отворени прозорци. —ега е вече 4 дни стоварен в една ста€ 25 кв.м, често проветр€ваме, но миризмата си остава. ћирише ми като на нещо химическо гран€сало може би като н€какво синтетично масло, което е престо€ло или не знам, това трудно се описва с думи. “ова чудо ще се отмирише ли или да правим опит да го връщаме?

ƒано н€кой има отговор на този въпрос!!!  Rolling Eyes
÷итирай

—офи€

ћнени€: 6 526
» ние сложихме ≈гер от Ћи€ на —ливница, но ни го монтира един наш познат.
ћонтажа пак беше сложен - нивелиране на балкон с ѕƒ„ плоскости, ста€, антре, но ни взе само 100 лева за работа. ќтделно материали и лайсни.

“анка, н€мате ли бележки за всичко?
÷итирай

ћнени€: 718
Майка ми е доволна. Купи паркет от ЛИА -на Егер.Сложиха и го-няма проблеми, вече 2 години.
Не ти ли дадоха някакъв документ.Помня, че имаше някакви бележки, че са и доставили паркета, и че са и го монтирали, а във фактурата всичко си пишеше.

÷итирай

гр.—офи€

ћнени€: 28
«дравейте!»маме бележки за абсолютно всичко...и то подписани от мен Stopно...когато подписвах не ми казаха,че подписвам нещо,което ще ми повиши цената.» това нещо е "сложен монтаж".ѕо този начин си "вързаха гащите"

ј м/у другото ламината ми го сложиха върху плочки,т.е.перфектна нивелаци€
÷итирай

√олеми късметлии са тези доволните от Ћиа, €вно са случали са интински монтажисти, защото не всички са некадърни в монтажа, не мога да обиждам монтажистите, дано са повече тези които си разбират от работата. ¬—≈ ѕј  ЅЏƒ≈ў»  Ћ»≈Ќ“» Ќј Ћ»ј, докато не разберете за способностите на монтажиста които ви пращат, не им се довер€вайте, “ќ¬ј ≈ ћќя“ —Џ¬≈“, ѕј«≈“≈ —≈
÷итирай

ѕрочетох най -внимателно отзивите за фирма Ћ»я ƒ»«ј…Ќ ,с най открита душа мога да кажа ,че това са най - некоректните хора с които съм си имала работа . јз също съм потърпевша от крайно арогантното  държание на управителите на тази фирма. аквито са управителите на тази фирма ,такива са и и магазините им и всичко около т€х ,крушата не пада по -далече от дървото......
÷итирай

ѕрочетох най -внимателно отзивите за фирма Ћ»ј ƒ»«ј…Ќ ≈ќќƒ занимаваща се с продажбата на ламиниран и естествен паркет, исках да вид€ още колко хора са потърпевши от алчността на тези хорица  ,— Ќј… ќ“ –»“ј ƒ”Ўј ћќ√ј ƒј  ј∆ј ,че това са най -Ќ≈ ќ–≈ “Ќ»“≈ хора с които съм си имала работа . јз също съм потърпевша от крайно арогантното  държание на управителите на тази фирма. аквито са управителите на тази фирма,такива са и и магазините им и всичко около т€х ,крушата не пада по -далече от дървото......сами си правете изводите уважаеми потребители .
« ѕоследна редакци€: вт, 21 авг 2012, 21:54 от evi_79 »
÷итирай

ѕловдив

ћнени€: 923
ли€ в пловдив ако са тези до бриколажа на ъгъла отсреща - то не са едни цени, едни надувки. два пъти б€хме и харесвахме и двата пъти ми направиха лошо впечатление, както с цени, така и с персонал (позвол€ват си да се учудват от незнанието на клиента и да го иронизират, закакво са там сложени изобщо, ако всички разбираме всичко!) н€колко ћ≈“–ј по-надолу има още фирми с паркет, съвсем малки магазинчета със съвсем различни цени, даже ако поръчаш примерно над 70 квадрата, падат от цената. в крайна сметка наши€ паркет на егер го взехме с 8 лв разлика на квадрат (близо 250 квадрата!!!) от един склададжи€, дето ги зарежда всичките тези магазини. еми..търсиш, питаш и гледаш да не се минеш! още повече, че този паркет за цената, ко€то го взехме ме е €д какъв е смотан, като ли да б€хме дали и още толкова повече!  Crossing Arms
÷итирай

ѕрочетох най -внимателно отзивите за фирма Ћ»ј ƒ»«ј…Ќ ≈ќќƒ занимаваща се с продажбата на ламиниран и естествен паркет, исках да вид€ още колко хора са потърпевши от алчността на тези хорица  ,— Ќј… ќ“ –»“ј ƒ”Ўј ћќ√ј ƒј  ј∆ј ,че това са най -Ќ≈ ќ–≈ “Ќ»“≈ хора с които съм си имала работа . јз също съм потърпевша от крайно арогантното  държание на управителите на тази фирма. аквито са управителите на тази фирма,такива са и и магазините им и всичко около т€х ,крушата не пада по -далече от дървото......сами си правете изводите уважаеми потребители .
÷итирай

ћнени€: 514
ѕрочетох най -внимателно отзивите за фирма Ћ»ј ƒ»«ј…Ќ ≈ќќƒ занимаваща се с продажбата на ламиниран и естествен паркет, исках да вид€ още колко хора са потърпевши от алчността на тези хорица  ,— Ќј… ќ“ –»“ј ƒ”Ўј ћќ√ј ƒј  ј∆ј ,че това са най -Ќ≈ ќ–≈ “Ќ»“≈ хора с които съм си имала работа . јз също съм потърпевша от крайно арогантното  държание на управителите на тази фирма. аквито са управителите на тази фирма,такива са и и магазините им и всичко около т€х ,крушата не пада по -далече от дървото......сами си правете изводите уважаеми потребители .

ѕотвърждавам. smile3511 smile3511 smile3511
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 24 отговора