Джъмбо във Варна и Бургас

  • 80 003
  • 273
  •   1
Отговори
# 210
  • София
  • Мнения: 30 121
здравейте,

в Джъмбо има ли магнитни дъски за рисуване, писане и смятане (с бг азбука)?

# 211
  • Мнения: 812
Само китайски боклуци продават в Джъмбо,имамме 4 играчки от там и всичките с някакъв дефект,все по нещо не работи  #2gunfire

Последна редакция: пн, 26 дек 2011, 15:14 от Nadeto...

# 212
  • Бургас
  • Мнения: 6 587
То да сте само вие с мед да ви намаже човек.
Пълен боклукчарник!

# 213
  • у нас
  • Мнения: 5 710
Как стоеше въпроса с рекламациите? Имам спомени, че има определен ден за рекламации  newsm78

# 214
  • Мнения: 561
Вчера правихме рекламация и прочетох отзад на касовия бон,че от понеделник до неделя през целия ден приемаат рекламации за стоки без повреди,а за такива с дефекти дните са събота и неделя от 10 до края на работния им ден незнам май 19ч.
Изобщо не ми се ходеше до този магазин,нямах нагласата да купуваме от там подаръци за децата,но се наложи,защото търсихме определена играчка,която никъде я нямаше,само там.Прибрахме се вкъщи,оказа се разбира се,че имаме проблем със стоката.Добре,че беше неделя и отидохме да я сменим.Леля ми купи от там 2 еднакви кукли за двете си племеннички и те не работят.Опашките на джъмбо за рекламации не са малки.Но пък е сравнително ефтино,явно затова не гонят висок стандарт от към качество.

# 215
  • Мнения: 65
Аз не ходя много често.  Много им харесвам дървените пъзели - взех три - с животните, с цифрите и един с геометрични фигури. Засега не са дали дефект, занимаваме се с тях.

# 216
  • Мнения: 440
Някой който е посещавал скоро Джъмбо  - има ли кукли Пикси там и ако да на какви цени?

# 217
  • Мнения: 1 196
Здравейте,
Имате ли представа в какъв срок може да се върне/смени дадена стока?
По принцип знам,че е до 1 месец можеш да върнеш или смениш нещо,което е в търговски вид...Купих дрешка,която ни е малка.Етикета си стои,имам касова бележка.Чудя се дали ще ми я сменят с по-голяма Rolling Eyes

# 218
  • Варна
  • Мнения: 777
Ще ти я сменят - снаха ми подари на дъщеря ми блузка, която беше малка. Отиде след ден-два и още същия ден я смениха (както и други неща, понеже снаха ми купува малко без да мисли и после все подменя, в Джъмбо специално няколко пъти е подменяла неща).

# 219
  • Мнения: 1 196
Благодаря ти,Bluebell O'Smallheaven    bouquet

# 220
  • Мнения: 561
Аз се чудя дали има дървени пъзели,кубчета и разни дървени играчки,колкото и да не харесвам магазина просто не ми идва на ума къде другаде да търся във Варна и за там се сетих.Някоя от вас срещала ли е подобни там?

# 221
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 052
Аз се чудя дали има дървени пъзели,кубчета и разни дървени играчки,колкото и да не харесвам магазина просто не ми идва на ума къде другаде да търся във Варна и за там се сетих.Някоя от вас срещала ли е подобни там?

В Лидл има изгодни предложения за дървени играчки  Peace

# 222
  • Бургас
  • Мнения: 703
Здравейте,в Джъмбо -Бургас има ли прегради за легла единични ?Някой виждал ли е ?

# 223
# 224
  • Бургас
  • Мнения: 703
това за моя въпрос ли е?ако е да ,благодаря:)

Общи условия

Активация на акаунт