Джъмбо във Варна и Бургас

  • 80 023
  • 273
  •   1
Отговори
# 225
  • София
  • Мнения: 44 094
Аз се чудя дали има дървени пъзели,кубчета и разни дървени играчки,колкото и да не харесвам магазина просто не ми идва на ума къде другаде да търся във Варна и за там се сетих.Някоя от вас срещала ли е подобни там?

има, даже пъзелите са мн хубави и много изгодни, има и дребни играчици разни...
иначе кубета трябва да има и в хиполенд, тойс таун(той нали не е само интернет магазин?), рая тойс...

щастливка - мързеливка - да, на твоят въпрос е, има прегради в джъмбо.

# 226
  • Мнения: 3
здравеите ,някои може ли да ми каже има ли летни колички в джамбо и на какви цени са

# 227
  • Мнения: 419
Някой обръщал ли е внимание на детските шапки за момичета /18-24м/ дали има без панделки и да не са розови или лилави, нито като шапките идиотки, нито да е спортна с козирка? Търся малка кокетна стилна шапка, може от плат, може и сламена.

# 228
  • Варна
  • Мнения: 5 529
здравеите ,някои може ли да ми каже има ли летни колички в джамбо и на какви цени са
Летни колички има 3 вида. Едните са седалка и са 49лв, другата е на Чико пак седалка оранжева и е 100лв и третият тип са като на Бертони летните, които се сгъват на чадър и са 70лв. Нашето бебе е на 8м и аз исках да ляга количката. Тази от 70лв лягаше, но пък само от опит да я отворим нещо ни се видя халтав механизма и се отказахме.
Зелен дух, шапки имаше най-различни видове, но дали са точно каквато ти трябва май ще се наложи сама да видиш. Различни цветове и модели бяха, но на мен не ми трябваше шапка и не се загледах по-внимателно.

# 229
  • Варна
  • Мнения: 2 097
Онзи ден ходихме и на излизане видях летни колички, от най-обикновените - само рама и плат за сядане - 29,99лв.

# 230
# 231
  • София
  • Мнения: 478
Някой дали е обърнал внимание дали има големи кошници в Джъмбо newsm78

# 232
  • Бургас
  • Мнения: 380
някой обръщал ли е внимание има ли дървени куклени къщи с обзавеждане? и ако да на какви цени?

# 233
  • Мнения: 184
В колко часа отваря в събота и неделя Джъмбо в Бургас?

# 234
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
В колко часа отваря в събота и неделя Джъмбо в Бургас?

Всички магазини, всеки ден отварят в 10,00 часа до 21,00 часа с изключение на неделя, когатоса до 20,00 часа

# 235
  • Мнения: 0
До всички, които ще се излъжат да закупят тротинетки от магазин «Джъмбо» Бургас

Купих две тротинетки от този магазин и преди още да е минал гаранционният срок от 30 дена и двете се счупиха на едно и също място.
Направих рекламация на първата, която се развали. Въпреки честите ми телефонни обаждания на експертите на магазина им трябваха 10 дена, за да решат че тротинетката е била неправилно използвана от 5 годишната ми дъщеря. Ако съдя от препълнената им книга за оплаквания разбирам, че рекламираните стоки са много и експертите имат много работа. А защо ли пък в гаранцията на стоките, които се продават за  пет годишни не се предвижда факта, че все пак се ползват от деца???
Баща ми { който не е експерт} установи повредата за 5 минути. Купи повредената част за 1 лев и поправи тротинетката за 15 мин.
Със тази политика и магазин Джъмбо ще се нареди на опашката на всички останали фалирали магазини в Бургас.
СТРЕМЕЖА ЗА БЪРЗО ЗАБОГАТЯВАНЕ ЗА СМЕТКА НА ПОТРЕБИТЕЛЯТ ВОДИ ДО ПРОВАЛ.

# 236
  • Мнения: 65
Много неприятно! Аз последния път като ходих се загледах по тротинетките и почти бях взела една - ама после реших, че не ми се тича след тротинетката и малкия.... Laughing
Оттам купих на малкия летни комплектчета - много сладки, евтинки. За сега държат...ама да видим ще изкараме ли лятото.

# 237
  • Мнения: 64
Здравейте, можете ли да ми кажете какви марки детски колички има в Джъмбо Бургас? Искам да купя нова количка за дъщеря ми и този път съм решила да действам на принципа " око да види", че вече направихме един грешен избор с количка купена от интернет, никога не съм стъпвала в Джъмбо и искам да знам дали изобщо да ходя...а ако някой от Бургас може да ми каже къде другаде има магазин за детски колички ще съм мнооогоо благодарна  Simple Smile

# 238
  • София
  • Мнения: 44 094
предимно някакви си техни, много никакъв избор общо взето, има обикновенно и едно мн лятно чико...
и око може да види, но нито можеш да я побуташ, нито да пробваш с детето... предполагам имате в Бургас и други детски магазини, където продават колички? хиполенд поне? ако не намериш може и до варна да се разходите, ако имате кола един ден да пообиколите....
http://www.jbaby.bg/form/1/kontakt.html това гледам е също в бургас, може да звъннеш да питаш имат ли налични колички в магазина да видиш или само по каталог поръчват.

Последна редакция: пт, 17 авг 2012, 09:45 от Angel_Dust

# 239
  • Мнения: 2 216
Trina голям избор на колички в Б-с има в магазина срещу Механото и в м-н Бамболино /до зала Изгрев/. Иначе има и в Хиполенд, м-на зад Операта и в др детски магазини....

Общи условия

Активация на акаунт