Джъмбо във Варна и Бургас

  • 80 011
  • 273
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 3 546
А някои знае ли дали в Джъмбо Варна има замъци или крепост на гормитите? Търсим от много време - във всички сайтове ни казват, че е изчерпан продукт, а в магазините не са и чували!!!

# 241
  • Мнения: 17
До всички, които ще се излъжат да закупят тротинетки от магазин «Джъмбо» Бургас

Купих две тротинетки от този магазин и преди още да е минал гаранционният срок от 30 дена и двете се счупиха на едно и също място.
Направих рекламация на първата, която се развали. Въпреки честите ми телефонни обаждания на експертите на магазина им трябваха 10 дена, за да решат че тротинетката е била неправилно използвана от 5 годишната ми дъщеря. Ако съдя от препълнената им книга за оплаквания разбирам, че рекламираните стоки са много и експертите имат много работа. А защо ли пък в гаранцията на стоките, които се продават за  пет годишни не се предвижда факта, че все пак се ползват от деца???
Баща ми { който не е експерт} установи повредата за 5 минути. Купи повредената част за 1 лев и поправи тротинетката за 15 мин.
Със тази политика и магазин Джъмбо ще се нареди на опашката на всички останали фалирали магазини в Бургас.
СТРЕМЕЖА ЗА БЪРЗО ЗАБОГАТЯВАНЕ ЗА СМЕТКА НА ПОТРЕБИТЕЛЯТ ВОДИ ДО ПРОВАЛ.



Здравей, искам да те питам от кой вид са тротинетките ? Не съм ходила от пролетта в Джъмбо , а тогава изобщо не погледнах какви модели имат, сега търся от тези които са подобни на Микро, с две колела отпред и едно отзад. Казаха ми че в Джъмбо има такъв модел и мислех да ходя до там да ги видя и евентоално купя, но сега като прочетох поста ти се чудя има ли смисъл да бия път до там .

# 242
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Изрових темата чак от август месец, за да ви сигнализирам за продажбата на опасни стоки там. Визирам тази детска количка тип чадър:
http://www.kzp.bg/index.php?mode=viewd&group_id=15&document_id=4720
Нарочно публикувам линка от списъка с опасни стоки на КЗП. От 17.08.2012 год. би следвало да е изтеглена от продажба, но в събота си беше там, дори на промоция. Ще сигнализирам и КЗП днес. Някои от стоките им наистина ми изглеждат с най-долнопробно/опасно китайско качество!

# 243
  • Варна
  • Мнения: 355
Някой случайно да е попадал на розови детски куфари в Джъмбо и да знае на каква цена са?

# 244
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 052
Някой случайно да е попадал на розови детски куфари в Джъмбо и да знае на каква цена са?

В каталога на Метро видях сладурски розов намален куфар  Peace

# 245
  • Мнения: 561
Да питам сега тук Simple Smile Търся дървена играчка РОЛИ.Виждали ли сте в Джъмбо подобна.Аз допреди малко не знаех какво е това,но синът много харесва играчката и искам да му я подаря за Коледа.В интернет намерих магазини където се предлагат,но все са онлайн магазини.

# 246
  • Варна
  • Мнения: 31
Признавам, че не съм чела цялата тема, но искам да попитам дали някои е заменял нещо в Джъмбо? Вчера взехме една кухня на малката, но тя заяви, че иска само розова, а тази е сива. Няма дефекти, даже не сме разопаковали аксесоарите. Дали ще се съгласят да я върнем и да вземем друга?

# 247
  • Варна
  • Мнения: 2 097
Ще я вземат ако пазите касовата бележка, само трябва да отидете в дните, в които заменят неповредени стоки.  Peace Информация за тези дни може да получиш по телефона.  Peace

# 248
  • Варна
  • Мнения: 31
Благодаря много  bouquet Тъкмо открих и телефона им във Варна.

# 249
  • Варна
  • Мнения: 2 097
Може да го постнеш в темата, мисля, че ще е полезен за всички.  Peace

# 250
  • Варна
  • Мнения: 31
Да, разбира се - 052529101.

# 251
  • ride my bike...
  • Мнения: 1 145
Да питами и тук:
Във Варна в колко часа отваря Джъмбо?

# 252
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Да питами и тук:
Във Варна в колко часа отваря Джъмбо?

Всички магазини отварят в 10,00 часа

# 253
# 254
  • ride my bike...
  • Мнения: 1 145
Благодаря ви Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт