Джъмбо във Варна и Бургас

  • 80 020
  • 273
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 5 178
Ако докарат от количките на  Cars 2 , номера над 24-ти .. може ли някой да сФирне тук   bouquet

# 256
  • Мнения: 561
Детски пластмасов чин да сте виждали в Джъмбо наскоро,който е ходил и ако е забелязал да сподели,ако може  Simple Smile

# 257
  • Варна
  • Мнения: 2 263
Лунен пластелин има ли в Джъмбо, някой виждал ли е?

# 258
  • Варна
  • Мнения: 1 040
Моля, ако някой от Бургаското Джъмбо  попадне на кукла Монстер Хайс-Гилмор на плажа да купи една пращам парите веднага. Praynig

# 259
  • Мнения: 1 705
Може ли някой да ми каже дали в магазина има тази кукла Кийра и на каква цена е?

тази:

и тази, музикална:

# 260
  • ...на безопасно
  • Мнения: 3 020
Здравейте, има ли някакъв шанс да ми подменят стока без налична касова бележка. Подарък са ни нещата, но за съжаление по-малък номер...

# 261
  • Мнения: 13 512
Здравейте, има ли някакъв шанс да ми подменят стока без налична касова бележка. Подарък са ни нещата, но за съжаление по-малък номер...
не,никакъв шанс

# 262
  • Мнения: 187
здравейте,влизам да си изкажа ОГРОМНОТО разочарование от Джъмбо
Първо ,преди 3 год от софийския магазин купихме джип за около130лв не помня точно,беше петък и щяхме да се прибираме във варна,като го тествахме в квартирата в софия се оказа че джипа е повреден,не работи,трябваше след незнам си колко дни да отидем и да го занесем...както и да е не стана поправихме си го във Варна.
После,това лято купихме хеликоптер от варненския магазин за 119 лв,който трябваШЕ да лети на високо а повече от 15-20 см не се издигаше,както и да е подмениха го.
И последното беше ноември месец като отидохме за подарък на детето,харесахме мини плейстейшън,или нещо такова беше,с 2 джойстика и пистолет,взехме го и тръгнахме към касата.преди да стигнем съпруга ми отвори кутията и видяхме че пистолета липсва,питахме една от служителките а тя ни се развика защо сме отворили кутията.ужас,бях толкова доволна от този магазин,а така се разочаровах.от тогава не съм стъпвала там.от делно дето съм купувала ватирани комплекти и долницата става винаги на чувал.....
исках просто да споделя с вас мнението си..

# 263
  • Мнения: 1 705
Има ли в Джъмбо китайски летящи фенери?

# 264
  • Мнения: 262
Здравейте, във Варна все още ли е отворен магазина Джъмбо. Виждам, че темата е стара. И ако, ДА , виждали ли сте летни детски колички-най, най- обикновени ! На какви цени? Благодаря!

# 265
  • Мнения: 561
Отворен е магазина,има най обикновени детски колички,тип столче.Мисля че на моя син му я бях взела за 25 лв.но не съм убедена.Има и други,но и аз не съм ходила 2 месеца поне.

# 266
  • Мнения: 262
Благодаря за отговора. Дано и ние намерим на тази цена, защото ще ми трябва за няколко дена буквално , а вкъщи си имаме три. Не ми се мъкне обачче за малко дни количка от далеч. Благодаря! Ще се радвам, ако някой се включи с още по актуална информация.

# 267
  • Мнения: 0
А някой знае ли как се стига до Джъмбо в Русе освен с автомобил? Гледам, че има автобусна линия 33, но не пише никъде кои са спирките ит окъде минава Simple Smile

# 268
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
А някой знае ли как се стига до Джъмбо в Русе освен с автомобил? Гледам, че има автобусна линия 33, но не пише никъде кои са спирките ит окъде минава Simple Smile

Магазина се намира на разклона за квартал Средна кула и има спирка на автобуса, но не знам кой номер е

# 269
  • Мнения: 79
Вече пуснаха ли коледните неща в Джъмбо?

Общи условия

Активация на акаунт