za Wizz Air

  • 1 389
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 169
vijte tozi link za kachestvoto na Wizz Air :http://www.standartnews.com/archive/2005/11/08/theday/s4612_17.htm

# 1
  • Мнения: 2 567
Да, и аз четох вчера, много неприятна случка  Sad И както винаги никой не е виновен, а хората си висят на летището  #Cussing out

# 2
  • Мнения: 447
 #2gunfire
отвратително отно6ение!

# 3
  • Мнения: 4 244
Ами те така многооооо бързо ще фалират
След едно такова сгазване на лука трябва да са луди следващите да летят с тях
Типично по български ooooh!

# 4
  • Мнения: 235
Ами те така многооооо бързо ще фалират
След едно такова сгазване на лука трябва да са луди следващите да летят с тях
Типично по български ooooh!
Едно малко пояснение - WizzAir не е българска компания. Официално е регистрирана в Англия.

Питам се, обаче до колко публикуваната информация е достоверна, т.к. Стандарт имат определено изразена анти-low cost политика.  Outta Joint
 
Самата идеята да интервюират шефа на прекия конкурент на WizzAir мисля, че е вече достатъчно доказателство. Подобни случаи не са рядкост и за самите BulgariaAir. Да не говорим за техническата изправност на българските самолети и инцидентите само през последните 2 месеца... Sick

# 5
  • Bristol
  • Мнения: 9 358
С ефтините компании е така. Обаче за 3-ма там плащаме цената, която ще платим само за един с България еър. Така че си поемам риска и спестявам около 300 паунда  Mr. Green
Февруари пътуваме с тях. Ще ви пиша как е.

# 6
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
а имат ли сайт?
дали пътуват до и от испания? ако е толкова евтино......

# 7
  • Мнения: 235
wizzair.com

Между другото пуснах и един линк към сайтове на евтини авиокомпании в Полезна Информация, за тези, които ги интересува.

Последна редакция: вт, 08 ное 2005, 15:42 от Mika

# 8
  • Мнения: 4 244
С ефтините компании е така. Обаче за 3-ма там плащаме цената, която ще платим само за един с България еър. Така че си поемам риска и спестявам около 300 паунда  Mr. Green
Февруари пътуваме с тях. Ще ви пиша как е.
Вилионе пътува с тях по мои спомени и каза че била доволна
Дано да влезе и да сподели

# 9
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
благодаря ти, но мен май не ме грее Simple Smile

# 10
  • Мнения: 1 854
Имахме някьде назад темичка за тази авиокомпания. Аз доколкото знам били 2рия по големина превозвач в Полша и е срамота да правят такива грешки! Аз още умувам дали да ги ползвам януари-фервуари или не. Все пак цената ми е супер изгодна-около 100 евро двупосочен билет с летищните такси, за сьпоставка с Еьр БГ - 250-300 евро. Обаче какво е доказала практикака - Че евтиното излиза скьпо. Ето и сега - тези забравени пьтници, които са имали разходи по хотел, храна и престой в Будапеща....като сметне човек.... иииии с Еьр БГ излиза по евтино, пьк и по-икономично относно спестено време, защото го няма това чакане по летищата с интервал от по 8 часа/примерно/.
Казвайте хора, ако летите с тази авиокомпания - споделяйте мненията си след това Hug
Мен сьщо ме интересува така ли е, че пьтниците сами поемат отговорност по придвижването на куфарите си от единия самолет кьм другия, при прекачването на Будапеща за София newsm78

# 11
  • Мнения: 819
Да, аз наистина съм доволна. Добре че във Франфурт Хан нямаше мъгла  Laughing, но тогава пък щяха да си ни върнат в София  Laughing. Майтапът на страна, наистина не е приятна ситуацията. Особено, ако си с малки деца. Но пък за тези пари......не може да се иска много. Иначе отношението, самите самолети, точността.....всичко е много добро. Не мисля,  че тази случка трябва да настрои  хората срещу wizz air. Пък и по- бедните като нас нямат много голям избор, освен да пътуват с нискотарифна компания. Е, след този инцидент  е добре да се носи някоя паричка в повече (за нощувка  Wink)

# 12
  • Мнения: 464
Майка ми пътува с тях от Англия до Белгия и БГ от година и половина. Никога не е имала проблем с тях.  ИСкам да кажа, че недоволни клиенти има и от реномирануте авиокомпании. СЛучката на тези хора с визеър е неприятна, но се случва и на други компании също!

# 13
  • Мнения: 1 854
Да, аз наистина съм доволна. Добре че във Франфурт Хан нямаше мъгла  Laughing, но тогава пък щяха да си ни върнат в София  Laughing. Майтапът на страна, наистина не е приятна ситуацията. Особено, ако си с малки деца. Но пък за тези пари......не може да се иска много. Иначе отношението, самите самолети, точността.....всичко е много добро. Не мисля,  че тази случка трябва да настрои  хората срещу wizz air. Пък и по- бедните като нас нямат много голям избор, освен да пътуват с нискотарифна компания. Е, след този инцидент  е добре да се носи някоя паричка в повече (за нощувка  Wink)

Vilione, би ли ми казала ти ли собственорьчно си пренесе багажа от единия самолет на другия?

# 14
  • Мнения: 819
Да, аз наистина съм доволна. Добре че във Франфурт Хан нямаше мъгла  Laughing, но тогава пък щяха да си ни върнат в София  Laughing. Майтапът на страна, наистина не е приятна ситуацията. Особено, ако си с малки деца. Но пък за тези пари......не може да се иска много. Иначе отношението, самите самолети, точността.....всичко е много добро. Не мисля,  че тази случка трябва да настрои  хората срещу wizz air. Пък и по- бедните като нас нямат много голям избор, освен да пътуват с нискотарифна компания. Е, след този инцидент  е добре да се носи някоя паричка в повече (за нощувка  Wink)

Vilione, би ли ми казала ти ли собственорьчно си пренесе багажа от единия самолет на другия?
Ами, с помощта на съпруга ми  Wink и с количка, разбира се. Най-трудно е, когато трябва да го пренесеш до рейсчето.

Общи условия

Активация на акаунт