Баба каза така... Тема № 2

  • 140 453
  • 724
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 0
А за йонизаторите http://ionizator.exsitee.com/  какво казва?

# 646
  • Мнения: 365
ОООООх ,а дали някой знае лек за Фарингит,направо е непоносимо! Cry

# 647
  • Мнения: 735
Аз съм с хроничен фарингит и като се обостри понякога трае със седмици. Но доста добре ми действа гаргара с лайка и сода. Пробвай , ако вече не си. По колкото пъти се сетиш на ден. Естествено поне 30 мин. след това не пий и не яж нищо.
Друго, което ползвам е хапчета за смукане Хомеожен 9.  Peace

# 648
  • Мнения: 365
Аз съм с хроничен фарингит и като се обостри понякога трае със седмици. Но доста добре ми действа гаргара с лайка и сода. Пробвай , ако вече не си. По колкото пъти се сетиш на ден. Естествено поне 30 мин. след това не пий и не яж нищо.
Друго, което ползвам е хапчета за смукане Хомеожен 9.  Peace

Благодаря ти и аз съм така вече втора седмица ми драска гърлото и все едно ми е заседнало нещо в него ,а също и една сухота ,направо отврат  Twisted Evilще пробвам със содата и лайката!Благодаря!  bouquet

# 649
  • Мнения: 1 153
А можете ли да ми дадете рецепта за забрала раничка ,то по скоро е от операция,а не точно раничка

# 650
  • Мнения: 234
10 г. ситно нарязани и счукани листа  от алое се загряват с 50 г. стопена  мас.
Прецеждаш.Охлаждаш и мажеш.
Може и със сребърна вода. Напояваш тампонче и поставяш на мястото на постои.
Гори пъпки и забрало-перфектно! Peace



# 651
  • Мнения: 1 262
Мацки, някой може ли да ми даде съвет.Малката кашля само в легнало състояние, доста силна кашлица да кажем на два цикъла през ноща и през дневния сън.Няма сополи навън, няма температура, жизнена е, през деня е ок.
 Hug

# 652
  • Sofia
  • Мнения: 1 050
Мацки, някой може ли да ми даде съвет.Малката кашля само в легнало състояние, доста силна кашлица да кажем на два цикъла през ноща и през дневния сън.Няма сополи навън, няма температура, жизнена е, през деня е ок.
 Hug

Чай от мащерка

# 653
  • Пловдив
  • Мнения: 5 019
mari:), може би е няква задна хрема и навън не виждаш сополи, но да има и да се стичат назад като легне. И от тях да кашля.
Опитай се преди сън да й пръскаш в нослето физиолог. разтвор, или сребърна вода - нещо да й изчисти секретите....А може й да й ги изкарваш с помпичка...

# 654
  • Мнения: 117
mari:
Сложи я да спи на висока възглавница. Аз съм слагала децата да спят върху мен да са в седнало положение, ще намали стичането на секрета. Промивайте носа с повече вода (солена или стеримар) през деня.

# 655
  • Мнения: 1 153
Благодаря за бързия отговор  bouquet,но все пак ако има и друга рецепта ,ще се радвам да я споделите Grinning

# 656
  • София
  • Мнения: 10 847
Благодаря за бързия отговор  bouquet,но все пак ако има и друга рецепта ,ще се радвам да я споделите Grinning

Ето тук може да прочетеш някои неща, които може да са ти от полза:http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:9qwKgYVvlY0 … ct=clnk&gl=bg

# 657
  • Мнения: 1 262
Бенджи, lamby , благодаря ви за отговорите, така и направих, кашлицата почти утихна. Hug

# 658
  • София близо до Витоша
  • Мнения: 469
МОЛЯ ЗА ПОМОЩ !

Преди седмица се роди втората ми дъщеричка и онази вечер много се стреснах от земетресението ,
вчера гърдите ми омекнаха , но имах карма , следобяд след като станах от сън вече бяха меки . Взех си спешни капки на доктор Бах , дано помогнат . Моля ви даите съвет ,,,,

# 659
  • Мнения: 735
Миличка, първо трябва да се успокоиш! Мисли позитивно и не си представяй най-лошото. Hug
Аз ти препоръчвам да си лееш един куршум за уплаха при някоя баба дето ги разбира тия неща.Ако вярваш в това, разбира се.Иначе няма да има смисъл...
Можеш да си вземеш лактогонен чай на Хип, да ядеш повече супи, житото също действа добре ,както и ореховите ядки. А също и сок от зелена ябълка. Всичко това го пиша от опит, изпробвано е успешно. Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт