Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 15 отговора

София

Здравейте момичета!

Имам един въпрос и ще съм много благодарна на Вашите отговори.  Smile
Предстои ми първи преглед при гинеколог за установяване на бременност. Не зная кога точно трябва да го посетя - дали не е твърде рано, за да се види милото нещо. По мои изчисления съм в 4 седмица от зачеването. Дали трябва вече да отида в кабинета или да потрая още няколко седмици???

Предварително благодаря и Ви пожелавам усмихнат следобед
Цитирай

Все на втория етаж

Аз отидох в 6 седмица,незнам как ги смяташ седмиците,но ако си нетърпелива,отиди.Тя ще те прегледа с ехографа и ще си каже мнението. Wink
Всичко добро. Very Happy
Цитирай

софия

първо ЧЕСТИТО  bouquet
аз отидох месец след зачеването и на ехограф се видя-даже имам снимчица 35от тогава Hug
Цитирай

Аз отидох 10 дена след като ми закъсня. На видеозона се видя само плоден сак, който потвърди двата положителни теста, които си бях направила преди това! Party
Цитирай

София

Мерсиии  Very Happy

Ами в 6-та седмица съм от началото на последния цикъл и 4-та от оплождането... Че съм нетърпелива, нетърпелива съм  Embarassed Но освен това ме хващат и всякакви страхове и бесове, без да имам поводи, и може би ще се успокоя чак когато ми кажат, че всикчо е ок.. Сигурна съм луда  Thinking
Цитирай

софия

pearly не се страхувай  Hug мен също от как видях 2 чертички започнаха да ме хващат страхове -мисля ,че е нормално Hug
похвали се след прегледа-чакам хубави новини Very Happy
Цитирай

NL

Здравей,
Аз отидох в 9-та седмица и се видя,
мисля,че при добър ехограф около 7-ма седмица ще се види сърчицето.
Успех и лека бременност  Very Happy
Цитирай

София

А от кога започва да тече началото на бременността, т.е. в 4-та седмица ли съм или в 6-та????
и пак хиляди благодарности  Very Happy
Цитирай

...... Ами в 6-та седмица съм от началото на последния цикъл и 4-та от оплождането...

И аз тогава отидох, гледаха ме на коремен и се видя всичко!
Честито и лека бременност   bouquet
Цитирай

NL

Можеш да си изчислиш термина тук
Цитирай

София

Аз отидох 7 дена след закаснението на цикала ми!
Цитирай

у дома

Честито  bouquet
Аз отидох 10 дни,след като ми закъсня и се видя всичко Smile
Късмет и лека бременност
Цитирай

София

Благодаря ви, момичета.. Много съм щастлива.. Утре сутрин отивам, а довечера ще взема да си направя трети тест.. Живот и здраве, според календара, бебчо ще е юлско раче  Laughing
Цитирай

Шумен

Айде късмет. Ще чакаме новини как е минало. Ох, много вълнуващо като се сетя при мен как беше. Раче, и аз съм рак  Very Happy
Цитирай

София Западен парк

Аз отидох в 4 седмица на бременността и веднага се установи, така че не се бави, а отиди на първа среща с бебчо  Very Happy Hug
Лека бременност !!!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 15 отговора