боя за коса ИНОА

  • 111 068
  • 448
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 42
Здравейте пиша с малко закъснение,
искам да споделя с Вас щастието си    bouquet
Ако някои е следял проблемната ми история с радост тя приключи   Grinning
Преборих се с мита, че ако не отида на "професионален" фризьор не мога да постигна желания професионален резултат. (сложила съм професионален в кавички, защото според мен, тази дума трябва да се заслужи, а не да разчита на салона)
Това което направих след дълго мислене беше, че си купих сама боя Иноа,
в два нюанса - за корена 6 а за дължината 6.13 с 6% оксидант.
По препоръка на Sahasrara на която и БЛАГОДАРЯ, отидох в фризьорския салон "Куклите" в Младост 1 при фризьорката Маги. Много съм доволна от момичето, любезна, мила, най-важното ме изслуша много внимателно и ме посъветва за това какво да направиме. След което ме боядиса и стана перфектно. От 19 октомври до сега цвета е наситен, еднакъв по цялата дължина и с никакво чувствително увреждане на косата. Още не мога да повярвам, че излязох от салона с по малко от 20 лева и изглеждах по този начин, по които не можаха да постигнат уж елитните както ги споменах в миналите си постове фризьори в центъра на София.
 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 421
  • Мнения: 3 675
D&S, честито!  Grinning

Много е хубаво, когато човек успее да намери неговата боя и е доволен от резултата.

# 422
  • Мнения: 42
D&S, честито!  Grinning

Много е хубаво, когато човек успее да намери неговата боя и е доволен от резултата.

Да така е Благодаря   bouquet

# 423
  • Мнения: 4
Доволна съм от иноа, но аз се доверих на специалист,защтото е важно какъв оксидант се исползва,отидах в салона ми в стрелбище и стана супер покри ми бялата коса идеално и се получи интересен цвят,на мен фризиорката ми смеси 3 цвята за по уникален цвят и сум много доволна.   

# 424
  • Мнения: 3 260
Здравейте, утре ми предстои боядисване в салон и се чудя дали избера Diarichesse на Лореал или Иноа.
Косата ми е естествено черна, подсилвам с безамонячна боя цвета и блясъка, намам бели коси.

Наистина ли Иноа дава силен блясък? Фризьор ми е казвал, че издържа две седмици и това малко ме отказа.

Целта ми е блясък и още по-жизнена коса.

# 425
  • Мнения: 1
Здравейте! Забелязах, че темата е доста стара, но се надявам някой да се отзове на въпросите ми. Тъй като преди 2 месеца родих и засега ми е невъзможно да отделя 2 часа за фризьор, реших да си поръчам иноа и да пробвам да се боядисам в домашни условия. Поразрових се и навсякъде и във всеки клип се казва, че се смесва боята + оксидант + олио гел. Този олио гел не успях да го намеря никъде да се продава. Въпросът ми е има ли някой представа, дали ще се получи без използването на този олио гел? Намерих го само в този сайт http://profesionalist.com/cart.html и се чудя дали да го поръчам, тъй като е пак много голямо количество. Вторият ми въпрос е свързан пак със смесването - във фризьорски салон досега са ме боядисвали с номер 7 за бяла коса и 7.13, т.е. аз сега трябва към 60 гр оксидандт да прибавя 8 гр. от номер 7 и 8 гр. от номер 7.13. Правилно ли разбирам? Благодаря предварително! Simple Smile Дано някой помогне, че празниците чукат на вратата Simple Smile

# 426
  • Мнения: 284
Здравей, трите компонента е старата версия на боята. Сега вече си е само две: крем боята и оксидант. Можеш да си я поръчаш от сайта на арлен, златна рибка или енцо примерно. Относно смесването мисля, че трябва да сложиш за един оксидант по 1/2 от двата цвята Simple Smile

# 427
  • София
  • Мнения: 462
Момичета , виждам, че отдавна не сте писали, но искам малко акъл на заем Simple Smile Закупих си от Ензо INOA Carmilane c5.62 с оксидант 6%. На боята пише ODS Technology, а относно оксиданта - бил ODS2  в опаковка на ODS, така ми обясниха от Ензо. Искам да ви попитам кой е правилния оксидант за тази боя и нужно ли е да се смесва с олео гел? И ако някоя от вас може да ми предложи салон в София или да ме насърчи да се боядисам в домашни условия Simple Smile

P.S.
Звъннах на 2 салона, които работят с INOA, но като казах, че ще си донеса боята ме отрязаха, незнайно защо....

# 428
  • Мнения: 446
Здравейте на всички, тъй като и аз обмислям да започна да се боядисвма с Иноа, но при професионален фризьор, исках да ви попитам дали (тъй като е на маслена основа) косата ще започне да се омазнява повече след това? Моята по принцип се омазнява често и я мия през ден.

# 429
  • Мнения: 14 489
Здравейте на всички, тъй като и аз обмислям да започна да се боядисвма с Иноа, но при професионален фризьор, исках да ви попитам дали (тъй като е на маслена основа) косата ще започне да се омазнява повече след това? Моята по принцип се омазнява често и я мия през ден.


Не, не съм забелязала такова нещо, боядисвам се вече повече от 3 години с иноа Peace

# 430
  • Мнения: 446
Оо, радвам се да го чуя. Досега се боядисвах с Матрикс 10 супер перла силвър, но косата ми много се изтощи, дълга е, и ми се иска да мина на нещо по-щадящо и което да не придобива жълтия отенък след втората седмица. Имам и доста бели коси. Голям експеримент ще е Simple Smile

# 431
  • Мнения: 14 489
За да не ти избива жълто трябва да се смеси основния цвят с перлен, но това фризьорът би трябвало да го знае

# 432
  • Мнения: 446
Надявам се. Казва, че има богат опит с Иноа. Всички отзиви за нея са добри. Ще видим.

# 433
  • Костандово
  • Мнения: 116
Привет момичета отдавна не съм писала,но следя всичко.Аз също искам да мина на Иноа и се чудя от кой сайт да я поръчам,в ензо е ефтина и малко ме демотивира дали не е някой фалш,давайте мнения моля Ви.Все се боядисвам с тъмно русо 6-6.0 номер и сега искам малко по малко да премина на иноа 7.1 хресва ми като цвят,дали си отговарят цветовете?

# 434
  • Мнения: 14 489
Аз поръчвам от енцо, преди от рибката, нямат никаква разлика Peace

Общи условия

Активация на акаунт