Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 61 отговора

на ОколовръсТното в ПАЛАТка

Ползвам продуктите на Ейвън от 1 година.
Всеки път, когато си сложа спирала, очите ми започват да сълзят. После свиквам и така тъпо и упорито си слагам.
Онзи ден забелязах зачервяване на окото точно там където навремето слагахме черен молив. Сърби леко, но го отдавах на замързяване.
От вчера там вече е раничка. Днес положението е същото, дори по-лошо.
Утре, ще ходя на дофтор. Ще видим какво, ще каже, но всеки си знае сам, какво провокира дадено възпаление.
Бясна съм и ми е адски некомфортно.
Някой имал ли е подобни оплаквания?
Цитирай

имам две спирали на ейвън но до сега не ми се е слу4вало такова нещо.може би о4ите ти са много 4увствителни.
Цитирай

Допускам всичко, но  е най-вероятно да е от спиралата. Иначе до сега не съм имала такъв проблем. Ползвала съм и "сергийна" козметика като по-млада , но такова щипане не е имало. Сега след всяко нанасяне ми щипе.
Цитирай

Бургас

Моите очи са много чувствителни .Ползвала съм спирали на какви ли не марки , резултата е един и същ .Половин час след като си сложа спирала почват да ми текът сълзи и се зачервява окото . Вече се отказах . Е понякога , но много рядко се случва да си сложа и си изтърпявам неудобството .
 А , може и просто да не ти понася точно спиралата на Avon . 
Цитирай

Бургас

Допускам всичко, но е най-вероятно да е от спиралата. Иначе до сега не съм имала такъв проблем. Ползвала съм и "сергийна" козметика като по-млада , но такова щипане не е имало. Сега след всяко нанасяне ми щипе.

И аз преди ползвах каквото ми попадне , особено като бях ученичка , но тогава нямах проблеми . Но в последствие / не разбрах от какво / нещата се промениха .
Цитирай

Варна

Хич не се и учудвам. Flutter
Цитирай

Ами не съм имала такива оплаквания. Не съм доволна от спиралите на Ейвън, защото не са кой знае какво, но не са ми дразнили.
Аз също имах такова кръвоизливче и се оказа от преумора. С очила всичко се оправи. Може да е и раничка от нещо друго пък /напр. прашинка/. Дано всичко е ок и за всеки случай ползвай спирали за чувствителни очи занапред.  Peace
Цитирай
mnogo  nekachestvena e kozmetikata na Avon. nakupih si dosta neshta, koito sega si stoiat . Nishto ne e hubavo- dushovete za tialo, lakovete da ne govorime, kremovete za lice, senkite sa im pulna smeshka, a perlite - bokluk. reklamata prodava i bokluci- tova e.
Цитирай

Аз затова не ползвам продукти на Ейвън! Нищо чудно и от нея а ти се е възпалило окото. Rolling Eyes Моя позната беше получила обрив от ейвънски крем за лице.
Цитирай

В центъра на Стара Загора

От един гел за мазна кожа получих лишеи,а от спиралите им най-редовно ми бяха зачервени очите Mad.Тотално се отказах от техните продукти,и не искам да чуя за тях! Naughty
Цитирай

От един гел за мазна кожа получих лишеи,а от спиралите им най-редовно ми бяха зачервени очите Mad.Тотално се отказах от техните продукти,и не искам да чуя за тях! Naughty
И аз, и аз ще се отказвам. да не гооврим, че съм им дистрибутор, но това е друга тема.
Та като каза за "лишеи" какво е това? Питам, защото аз имам нещо на скулата като зачервяване. Има коричка. Малко е. непосредсвено е до една бенка дето имам и се тревожех дали е от бенката.
Когато си мия лицето това образование почервенява. Когато изсъхне лицето става с коричка. Така е от 1-2м. насам. И то напълно съвпада с времето, когато започнах да ползвам новия им крем ( кафявия от хербакозметиката им). Оххх незнам.Та дали е лишей това?
 В много кофти настроение съм заради този дискомфорт В ОКОТО МИ.
Цитирай

София

Аз получих сериозно възпаление на окото от молив за очи на Орифлейм.
Поду ми се клепача, напълни се с гной-рязаха ме, капки, чудеса.
Забраниха ми грим на очите за няколко месеца. Дори не искам да си спомням, голям ужас беше.

Оттогава не си купувам грим от каталожни фирми.
« Последна редакция: вт, 08 ное 2005, 22:31 от Slunce »
Цитирай

Springfield, VA

Стига беее,съвсем се отчаях  Confused

Точно бях направила една поръчка за 50 лева с оня парфюм с пръстена и брошката.Ако не струват,ще умра  Mad

Цитирай

аз имам няколко спирали на Ейвън и досега( да чукна на дърво) не съм имала проблем с очите.Кремовете не им ползвам и не мога да кажа нищо за тях.
Бубе, не се коси де.На теб може нищо да не ти се случи.То си е до кожа.
Цитирай

София

Не съм съгласна, че всяко нещо от Ейвън е боклук. Зависи от чувствителността на окото за спиралата. Аз имам спирала от тази марка и нищо не ми става на очите от нея, доволна съм и ми прави миглите много дълги. Но все пак има доста спирали от каталозите... моята е в сива опаковка. Поръчвала съм си и пяни за вана, перли за сестра ми /от които е много доволна/, маска за лице, също така един тоник, който премава черните точки и наистина ми действа добре. Не харесвам червилата им, но никой не ме и задължава да ги купувам.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 61 отговора